Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

to kofis:
MDA Compact 2 ma o hodne pomalejsi procesor taktovany jen na 200Mhz a ja to rozhodne poznal a velice rychle jsem se vratil k MDA Compact 1 :-) s procesorem 500 Mhz :-) starsi a levnejsi zarizeni :-)
Ted je pry nova verze Mobile 5, a pry je to lepsi :-), ale ja tomu moc neverim, mam to jako pracovni nastroj a nechci stale cekat na presipaci hodiny :-), Takze ja prejdu az tu bude MDA Vario 2 :-) to je ted muj favorit
navic ma navic jen EDGE a na MT4 klasicke GPRS staci v pohode............
Sopta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to sopta:
Díky moc. To jsem právě řešil, jakou tu výhodu upřednostnit. MDA Compact 2 má jen EDGE a nemá wifi, takže ani to tomu asi moc nepřidá. Na stránce rychlost.cz jsem se dočetl, že ten EDGE je taky ještě v plenkách a rychlost kterou inzerují, je zhruba poloviční.
Na začátek je MDA Compact 1 i tak docela slušný, no ještě se mrknu na ostatní přístroje a pak se budu asi zase ptát :o)
Ještě jednou moc děkuji a přeji úspěšné obchody.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nemas zac...... s PDA pracuji od zacatku jejich narozeni, takze od Palm III :-) a snazim se stale vybirat to nejlepsi na trhu pro mou praci :-). To vis vyrobci z nas obcas delaji blbce, podobny problem byl z MDA I na MDA II (jak rychle jsem se opet vracel ke starsimu modelu :-) kvuli vydrzi baterii).........

A s MT to pouzivam jiz asi 2 roky-3roky.
Wifi ma myslim MDA Vario I, kdybys to aktivne pouzival, tak bych bejt tebou to asi testnul, jestli pri upgrade Mobile5 je jiz rychlost dostacujici a nebo pokud nechces setrit, tak v cizine a nebo kdyz se budes hodne shanet :-) jdi do MDA Vario II (HTC Hermes) na komunikatory.cz mas i nejakej popis.
A nebo nejaky jiny PDA s wifi a pripadne pres Bluetooth se spojovat s mobilem..... ale ja jsem uz trochu rozmazlen a nechci tahat dve krabicky :-)
Jeste je dobrej Treo 650 s Palm OS, ale na to je jen MT 1.53 :-( ........ ikdyz ted uz je i 700 s widlema, ale jeste jsem to u nas nevydel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Meda:
Problem bude s timto ... "You need to open TCP port 6100 on remote computer for direct access mode."
Vetsina klasickych pripojeni je za nejakou branou ci firewalem a spravcem je tvuj ISP a ten ti to tezko povoli, leda za nejaky priplatek :(
Ale taky by me zajimalo jak to smatla, takze kdo muze at to testne.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dzink: Jasne pokud jsi u nejakehjo lokalniho providera tak tem je to i jedno ale velci ISP maji proste jasne stanovenou politiku a ty jim muzes hrozit jak chces :) Nejakou dobu jsem delal na IOL takze vim jak to tam chodilo pokud jsi neco chtel musel jsi bud koupit jiny balicek sluzeb nebo jsi mel pech :).
No ale je to jedno chtel jsem jen upozornit na to ze na tomto by to mohlo stroskotat

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby


TO:ALL POTENCIAL TRADERS :)

MetaTrader4 umí jet i přes proxy server myslím že by to mohlo být řešení pokud máš nějaké porty opravdu zavřené.
Ale obecně si myslím že porty směrem ven by měly být otevřené vždy ale porty směrem dovnitř můžou být uzamčené.
Já osobně to tak mám pokud někdo chce se mnou komunikovat na portu XY má smůlu ale pokud navážu spojení já tak vše šlape.

V případě MT4 jsem skoušel jet i přes proxy server a šlapalo to jak hodinky.

Jinak pokud si chceš MT4 vyzkoušet neomezeně dlouho na ůčtu u MIG www.migfx.ch/
tak oni dávají platformu MT4MOBILE zdarma mazec spredy mají na hlavních párech 2 pipsy a technickou podporu naprosto dokonalou já s mou nic moc angličtinou jsem se s něma byl schopný domluvit naprosto v pohodě ale včera jsem skusil i jejich Live chat a okamžitě se mi věnovali na 100% nedělám jim tady reklamu,ale musím uznat že jejich vstřícný přístup i po oznámení,že nebudu asi patřit k nějakým jejich významným investorům mi sdělili,že pro ně není důležité abych byl významný investor ale stačí jim pouze abych byl já spokojen protože prý je to pro ně mnohem důležitější "neuvidíš neuvěříš" dejme tomu,že je to fakt.

Pak se mi kluk s technické podpory věnoval cca 2 hoďky a to bez nejmenšího náznaku nechuti nebo vnucování "aby jste pochopili věděl,že se teprve rozhoduji" jak jsem si představoval
mé dotazy na to jestli se dá to či ono okamžitě reagoval a posílal dokumenty ve,kterých se vše dovím a hned mi to taky říkal takže žádné odbývání klienta způsobem tady to někde je a přečti si to.

Perfektní mi připadá i to že mi zprávy chodí přímo do MT4MOBILE takže se dá komunikovat s tech.suportem i bez čehokoliv dalšího.

MT4MOBILE u MIG zadarmo mě tedy mile překvapil.

Pokud tedy budeš zkoušet PDA a tuhle super aplikaci..............doporučuji nejdřív skusit u MIGu protože jinde jsem všude měl 7 dení demo což je otravné.

Tady-> www.migfx.ch/en/trading-with-mig/mig-mobile-trading/index.html
můžete kouknout jak na PDA vypadá MT4Mobile a hned ho i stáhnout.

Pokud máte někdo s MIG nějaké skušenosti dejte prosím vědět velice vážně o nich uvažuji a na druhou stranu že mají perfektní personál na tech.suportu nemusí znamenat,že jsou opravdu solidní.Ale určitě je to významné vodítko pro začátek.
Samozřejmě jsem se díval na kontrolní orgány,které je mají pod sebou ovšem taky vím že s penězi klientů obchodují ..to jako že nemají oddělené ůčty ovšem banky to tak dělají taky že ???? checht Pokud tam tedy někdo máte LIVE ACCOUNT prosím dejte vědět ........ nejlépe tady v diskuzi ...DÍK.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sopta,Remindx...
Tak jsem si pořídil MDA Compact 1 od T-mobile(sopta děkuji za doporučení), měl jsem dobrou slevu, jakožto nový zákazník .Abych pravdu řekl, Compact 1 šel už těžko sehnat. Nicméně v prodejně měli poslední, tak jsem šel do toho. Mám z toho dobrý pocit, protože mé dosavadní zaměstnání mi neumožňovalo kontrolovat grafy během dne.
Pokoušel jsem se najít na internetu nějaké info ohledně přetahování vlastních indikátorů do PDA, ale bezúspěšně.
Co jsem se ale dočetl z jiných stránek, každý se tomuto přizpůsobil (i já):o)
Chtěl jsem vás tady poprosit o radu. Dají se nějakým způsobem uložit nastavené indikátory pro daný měnový pár zvlášť? A potom bych měl dotaz, zda máte nějakou osvědčenou www adresu na vyhlášení ek.událostí. Kalendář z Forex-easy mi můj IE - PDA nezobrazí.
Velice děkuji za jakoukoliv odpověď.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to:kolfis

Indikátory pro měnové páry zvlášť nejde pokud přepneš měnový pár tak ti zůstanou indiáni jako před tím nejde to určitě uložit takže musíš po změně páru nastavit jinak nebo jiné prostě vždy zůstanou nastavení indiáni podle posledního nastavení,ale věř mi že si zvykneš.

Docela škoda,že neumíme import EA a Indiánů do MT4Mobile
Našel jsem si Indiány co ukazujou pěkně trend ale do PDA je nedostanu za nic na světě škoda.....
Ale na PDA mi stačí BolingerBrands a RSI ...a už to valím ....

Až se to naučíš tak intuitivně že nebudeš potřebovat display a ani online připojení ani ti to nepřipadne checht samo si dělám srandu ...... jen tento odstavec.

A osvědčené adresy najdeš pokud si dáš slovo kalendář do vyhledávání takto www.financnik.cz/forum/search.php?13,search=kalend%E1%F8,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=ALL,body=1,author=1,subject=1

pokud jsi angličtinou vládnoucí tak www.nasdaq.com
jinak skus tady máš svátky www.iq-trade.eu/cz/burzovni_kalendar.html

Forexení zdar SL..zmar.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remindx:
Sice nemam Mobille version MT ale v normalni MT si jde ulozit aktualni nastaveni grafu tzv. Template.
Nastav si graf jak potrebujes pak pravy tlac. na grafu Template => Save Template a pokud ji nazves default.tpl
tak pri otevreni noveho grafu se ti aplikuje toto nastaveni. Ale jak rikam Mobille verzi jsem nevidel mozna to tam nejde :)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasně profily v PC verzi MT4 jsou ale na PDA verze MT4Mobile je ulně jiná.
Pokud si přečteš příspěvek od kolfise tak uvidíš,že zmiňuje MT4Mobile protože na MDA asi nic jinýho nerozjede leda že by Lenin.....


Jinak DarkMane O.K.... a nenajde to tam ani kdyby ten Lenin já nad tím dost špekuloval a ee MT4Mobile ani náhodou neuložíš nastavení indikátoru pro každý pár zvlášť a ani nepřihraješ nové ......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remindx,
Vřele děkuji za odpověď. Musím říci, že je to fakt skvělá věc i když se přiznám, že teď momentálně jsem díky PDA zvýšil počet obchodů za den(z 1-2 na 7-8)a samozřejmě jsem se dostal do větších ztrát. Je to obrovské lákadlo, být zcela mobilní, ale jsem teprve na začátku, takže pracuji na sobě.
S těmi indikátory(indiány) jsem se již přizpůsobil. Používám 15M Fibo tunel a každé ráno si podle reportu zakreslím důležité SR úrovně, takže co schází:o)
Jinak také začínám sledovat %R a jeho překřížení s CCI na výstupy....
Určitě je to ale správná věc, která se rozhodně upotřebí.Tímto moc děkuji Vám všem za pomoc a jakýmikoliv novými poznatky se rád podělím.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...