Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

Northfinance mě na live support napsalo, že pro Metatrader 4 Mobile je potřeba Windows Pocket PC 2002 nebo vyšší. Takže to funguje s jakýmkoliv mda s Windows Mobile 2005 (je to nástupce pocket pc)? Dále jsem se ptal, zda-li můžu do toho programu vkládat vlastní indikátory. Prý jo. Kofis, vy píšete, že to nejde; víte jistě, že ty indikátory vkládat nejdou nebo se vám to pouze nepodařilo? Buď se pletete vy nebo broker

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Felix,
Určitě ti to na Windows Mobile 2005 pošlape. Já používám nejnovější verzi od MetaQuotestu MT4.00 Mobile build 201 a není mi známo, že by šli nahrávat vlastí indikátory. Program postrádá MetaEditor, tak nevím jaký způsobem by to šlo provést. Na nějakém vlákně jsem sledoval rozsáhlou diskusi na téma indikátorů do PDA ale nic jsem z toho nepochopil... Jestli to jde, byl bych velmi rád za objasnění, jakým způsobem:o)
Jinak zde je aktualizace změn a nic jsem tam nenašel www.metaquotes.net/news/
PS:jestli to neni problém, bral bych vzájemné tykání, jinak se přizpůsobím
Díky za pochopení
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím všechny mobilní tradery :)
Na začátku tohoto fora jsem četl, že někomu nefunguje MetaTrader 4 na PDA s Windows Mobile 5.0, ale ty vzkazy jsou poněkud starší a nyní můžete na:
www.shareit.com/product.html?cart=1&productid=300038603&languageid=1
vidět, že MT4 Mobile je kompatibilní i s Windows Mobile 5.0. Takže se jedná o upgrade a nyní již MT4 Mobile lze používat v PDA s Windows Mobile 5.0 ???
Žádám o pomoc, neboť hodlám PDA pořídit, ale pochopitelně jen kvůli MT4, jinak nejsem zas tak ortodoxní mobilista, abych potřeboval PDA s wi-fi (tam kde budu převážně obchodovat s PDA je dobré wifi připojení) a docela bych byl zklamán, kdybych si koupil PDA přišel domů a nemohl v něm rozjet MT4.
Obchoduju přes Interbank FX, takže pokud je tu někdo, kdo také přes IBFX obchoduje na PDA s MT4mobile, rád bych jej poprosil o pomoc, zatim v tom docela plavu, protože nechci koupit zajíce v pytli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MiroslavCZ,
nejlepší je napsat přímo na IBFX a určitě ti rychle odpoví. Já sice používám MT4 na MDA Windows Mobile 2003, ale stahuji stejné buildy, jako ti poskytuje Metaquotes.Takže si myslím, jestli to na Windows Mobile 5.0 jde u Metaquotes , tak to jde i přes IBFX. Jinak poslední build jsem stáhnul v pátek ver.4.00 build 202
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

to airmike:

Systém MT4 Mobile je výrobkom metaquotes a ten poskytuje zadarmo free verziu na 1 týždeň.
Ak Však chceš používať MT4 Mobile ďalej je treba zaplatiť Metaqoutes za stiahnutie neobmedzenej verzie 45USD. Niektorí brokeri to môžu kientom dávať ako "akciu" zadarmo, no iní ťa odkážu primo na stránku www.metaquotes.net kde si to môžeš za tento poplatok zakúpiť.
Broker a ani sprostredkovateľ z toho nič nemá ..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...