Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jakým způsobem jste našetřili na obchodní účet


Doporučené příspěvky

Na kapitál se dá našetřit všelijak. U mě to bylo jednoduché tím, že mám dvě firmy, které dnes fungují beze mě, takže jsem se začal věnovat tomu, co mě baví, což trading rozhodně je a peníze jsem do toho nasypal až ve chvíli, kdy jsem si to srovnal v hlavě v oblasti tradingu.

Jinak tady k těm informacím ohledně fondů, atd...

V těchto fondech a "firmách" se válí obrovské množství peněz a jak už bylo psáno, tak je velmi málo lidí, kteří vědí co s tím. Většinou jen tak leží a nevydělávají, investoři zuří, atd.... Rádoby traderů se jim ozývají desítky denně, ale dle mého názoru projde tak jeden ze sta. A jak zde bylo psáno, tak je nutné stát si za svými podmínkami, protože když člověk začne slevovat ze svých požadavků, tak to dopadne špatně. Ostatně tak jako i v jiných oblastech. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ten fašismus ohledně předávání kontaktů zde má celkem smysl, i když zrovna od Petra i Tomáše bych očekával jiný přístup. Kdyby to tady bylo možné, tak by se forum rozprchlo, nikdo by nechodil na semináře, nikdo by nevydělal.... systém padajícího ho*na, protože by se zdejší diskutéři spojili a fungovali mezi sebou bez pomoci tohodle fóra. Jak jsem psal, smysl to má.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doplním jen, že už mám celkem pocit, že když se chce někdo podělit s informacemi, které nejsou jen na tomto portálu, tak to prostě nejde, stejně tak, že se musí číst jen knihy od Petra a Tomáše a při zveřejnění něčeho jiného z čeho nemají peníze se okamžitě maže. Kázat vodu, pít víno.... to ano :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PHATE, nemusíte zde vůbec nic. Absolutně nikoho do ničeho nenutíme.
Na druhou stranu žijeme v malém ČR a první co se nám dělo na Finančníkovi dříve bylo, že přišel nový diskutující a začal to zde spamovat na své vlastní služby. Bez ohledu na to, jestli to byl broker, školitel či výrobce software, tak se nám toto prostě nezdá.
Možná, že Vám by to na Vašem webu nevadilo. Nám to s Tomášem vadí. Prostě web je otevřen v rámci určitých hranic s tím, že jeho hlavní záměr je předávání našeho know-how ostatním. To je podstata serveru Financnik.cz. Část know-how předáváme zdarma, část za úplatu. Nevím, čemu na tom nerozumíte nebo co kážeme za vodu a pijeme víno. Prostě se pohybujete na soukromém webu mě a Tomáše, kde si nepřejeme, aby si dělaly propagaci i jiné subjekty. Bohužel linie mezi kamarádským předáním kontaktu a spamem je velmi tenká, v ČR naprosto nekontrolovatelná, takže hranice v otevřeném fóru je nastavena na "žádné kontakty". Nemá smysl se zde tomu divit stále dokola. Toto není státní web, který byste si platil ze svých daní a mohl jste se oprávně divit, že zde není po vašem. Je to web, který s Tomášem provozuji pro naplnění našich ambicí a služeb a podle toho zde jsou pravidla nastaveny. Jestli je to fašistické opravdu nechám na zvážení každého. V každém případě skutečně máte kdykoliv možnost použít na internetu jiný, pro Vás patrně vhodnější prostor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diskusia je mimo témy, ale keď sa to už nahryzlo... pred pár rokmi bola diskusia free a začínajúci traderi získavali kopu informácií od tých skúsenejších. Aj ja som tu našiel informácie v cene zlata. Teraz je väčšina vlákien VIP, uzavretých, vstup povolený len účastníkom kurzov. To čo pán Podhajský uviedol vyššie o súkromnom webe a pod. všetko platí. Ale je to škoda...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr: No já to chápu, ale z jakého důvodu si zde nemohou lidé předat byť jen emailový kontakt? Někdo se třeba nechce dělit o vše se všemi, jestli mi rozumíte. Předat si emailový kontakt (facebook, atd.) přece není spam. Nemluvím o propagaci brokerů, atd., to už samozřejmě spam je, ale předání emailového kontaktu snad není spam :-)

Každopádně je to Váš web, takže jsou to Vaše pravidla, ale až si někdo založí své vlastní forum, kam všichni utečou, protože tady se v podstatě nemůže nic, tak to zbytečně jedno kvalitní forum pohřbí. I já tady našel tuny informací jako na zlatém podnose, ale prostě když se chci o něčem s někým pobavit privátně, tak nemůžu :-) To mi přijde postavené na hlavu :D

Jinak pardon za off-topic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr Napsal:
-------------------------------------------------------
> PHATE, nemusíte zde vůbec nic. Absolutně nikoho do
> ničeho nenutíme.
> Na druhou stranu žijeme v malém ČR a první co se
> nám dělo na Finančníkovi dříve bylo, že přišel
> nový diskutující a začal to zde spamovat na své
> vlastní služby. Bez ohledu na to, jestli to byl
> broker, školitel či výrobce software, tak se nám
> toto prostě nezdá.
> Možná, že Vám by to na Vašem webu nevadilo. Nám to
> s Tomášem vadí. Prostě web je otevřen v rámci
> určitých hranic s tím, že jeho hlavní záměr je
> předávání našeho know-how ostatním. To je podstata
> serveru Financnik.cz. Část know-how předáváme
> zdarma, část za úplatu. Nevím, čemu na tom
> nerozumíte nebo co kážeme za vodu a pijeme víno.
> Prostě se pohybujete na soukromém webu mě a
> Tomáše, kde si nepřejeme, aby si dělaly propagaci
> i jiné subjekty. Bohužel linie mezi kamarádským
> předáním kontaktu a spamem je velmi tenká, v ČR
> naprosto nekontrolovatelná, takže hranice v
> otevřeném fóru je nastavena na "žádné kontakty".
> Nemá smysl se zde tomu divit stále dokola. Toto
> není státní web, který byste si platil ze svých
> daní a mohl jste se oprávně divit, že zde není po
> vašem. Je to web, který s Tomášem provozuji pro
> naplnění našich ambicí a služeb a podle toho zde
> jsou pravidla nastaveny. Jestli je to fašistické
> opravdu nechám na zvážení každého. V každém
> případě skutečně máte kdykoliv možnost použít na
> internetu jiný, pro Vás patrně vhodnější prostor.
>
>

OT: Díky za vyčerpávající odpověď. Nicméně nešlo by to vyřešit zavedením standardních Private Messages, které by šly povolit/zakázat dle individuálních preferencí, jak je to např. na phpbb? Přeci jenom nemožnost neveřejné komunikace není moc prospěšná pro budování vztahů a soudržné komunity. My $0.02.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...