Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Front-end pro IB


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 53
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Je dobré si z helpu Bracket Traderu vytisknout přehled zadávání příkazů pomocí DOMu, neboť možností je více (BUY/SELL za Market, Limit, Bid, Ask, Stop, Stop Limit, Breakout a Fade order.). Je třeba se zorientovat co vlastně chcete zadat. Jinak se v DOMu dá samozřejmě lehce jedním klikem posouvat SL i PT , posouvat na BE (+- x ticků dle nastavení), dělat revers, apod. Je dobré si taky ujasnit jakým způsobem se cena v DOMu rychle či pomaleji posouvá - pokud se chcete např. rychle posunout mimo zobrazovanou oblast a např. zadat vzdálený PT. Prostě je vhodné se před zahájením obchodů trochu zorientovat v manuálu, který není nijak zvláště obsáhlý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobry den,

nedari se mi propojit BT se Sierrou. V Preferences\Data Source nemam nabidku na mnd Sierry, mam tak jen Sierra DLL/Replay, nemam tam nabidku SierraChart MND PLAYBACK, i kdyz se o ni mluvi v napovede. Pokud spusitm odkaz na Sierru (DLL/Replay), hlasi to chybu linku, i kdyz jsem soubor btlink1.dll pred tim nakopiroval do Sierra adresare.

V adresari Sierra\Data nemam soubor BTPB.mnd, nevim, kde ho vzit.

Diky za pomoc.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takze sa mi to podarilo vyriesit.
Nepouzivam vsak MND playback, ale DLL Replay, ani to mi vsak spociatku neslo a vypisovalo chybu [bold] SierraChart is missing in this path!![/bold] Mal som totiz naistalovane demo od Infinity a ich Sierra je v adresari C:\program files\yestrader\Sierrachart. No aj ked som Bracket trader nasmeroval na toto umistnenie tak to hlasilo tu istu chybu.
Vyriesil som to tak ze som cely adresar SierraChart z YesTrader skopiroval do c:\SierraChart a zrazu to islo :). Tomu vsak predchadzali kroky popisane v www.financnik.cz/forum/read.php?23,81673,page=5
Velmi uzitocne k tomu je aj video www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/bracket-trader.html zhruba v poslednej tretine sa hovori o prepojeni na historicke data.

Tak vela stastia! Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,
Chtěl bych se prosím zeptat jestli by mi někdo nemohl poradit s tímto : nainstaloval jsem si nejnovější verzi Bracket traderu, protože jedu na kurz backtestingu a hlásí mi to problém s tím, že to potřebuje API 94x a at dělám co dělám API 94x nemůžu nikde najít ke stažení. Instaloval jsem si i platformu na obchodování u IB kde by měla být součástí a pořád mi to hlásí , že nemá API 94x... nevíte někdo prosím kde bych toto mohl sehnat -stáhnout .. děkuji za jakoukoli reakci,,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jayes :
Ahoj a děkuji za odpověd, ale na této stránce jsem byl a pak jsem si otevřel záložku "proprietary API" , kde jsem si stáhl a nainstaloval software s verzí api 9.41 pro windows, ale pořád, když spustím Bracket Tradera, tak mi to píše, že nemám API 9.41 a odkazuje mě to na tutéž stránku :-( asi mám něco blbýho v registrch, nebo to nechce komunikovat s SP2 nebo nevim, ale prostě nemůžu zprovoznit Bracket Tradera :-( tak že nevim... jestli to není jen pro placenou verzi nebo klienty IB , pokud nejsem klientem IB tak to asi nejde... no prostě nevíííím :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...