Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro vytváření obchodních systémů a backtesting


Doporučené příspěvky

2markuc:

Presne tohle jde, tato vlastnost je nazvana market replay. Ma malou nevyhodu, ze data musite stahovat po jednom dni (nejde davkove jako u historickych dat), ale data se stahuji ze serveru ninja trader, takze k tomu nepotrebujete pripojeni na brokera (data feed). A je mozne dokonce data poustet ruznou rychlosti (az 500x rychleji) nebo posouvat dopredu.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dobrý den,

rád byc hněkoho požádal o radu.

pokouším se stáhnout historická data v kombinaci Ninja+zen-fire. Našel jsem přes tools ->historical data manager->download ale vůbec netuším kde jsou ty data po stažení uloženy.

Doufám, že není dotaz úplně triviální, ale dělá mi to doopravdy problém.

Děkuji
Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všem,
Chtěl bych se zeptat ohledně ATM, byl tady videotutoriál, ale už ho nemůžu najít...nemáte na něj někdo odkaz prosím?

Jde mi o nastavení posouvaného SL po B/E +10, B/E +15 a B/E +20 při zatím jednom kontraktu a pevným PT.
Můžete mi případně někdo prosím poradit, nějak na to nemůžu přijít, zatím s emi podašilo nastavit pouze posouvání po B/E +10 SL na B/E -10 (trh NQ).

Děkuju moc za odkaz nebo radu

Přeju hodně úspěchu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, snažím sa nájsť software kde otestujem WCII indikátor, návod na Woodies CCI club ma naviedol na Best Direct Navigator od Genessis, ale to bol dosť odpad, kedže som si nechal stiahnuť trial verziu Platinium a po nainštalovaní mi napísal že potrebujem verziu Platinium alebo Gold aby som mohol sputiť CCI indikátor.

Snažím sa dostať nejaký normálny software čisto na backtest, avšak zatial bez investovania, niečo kde zoženiem zadarmo historické dáta aspoň rok a funkční WCCI indikátor. Neviete o niečom?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeicop:
taky mám dojem že něco takového jako tutorial bylo ale nenašel jsem to. V tomhle případě by museli zareagovat [bold]páni Finančníci[/bold];););) protože pochybuji že by si to kromě nich na fóru ještě někdo další pamatoval, v odkazech to není, ve Wiki také ne a oba vyhledávače s mými pokusy taky nic.

A když nezareagují (z cestování to asi tak jednoduše nepůjde a Admin bude s vyhledávačem také v koncích a navíc se kvapem blíží vánoce), tak jim napsat do příslušného vlákna že by to o tom chtělo udělat [ital]videotutoriálový článek[/ital]:).
Jinak je ještě k mání video z helpu k Ninjovi k příslušné věci, takže přinejhorším si dohledej z helpu alespoň to.

BladePikachu:
tohle všechno zvládá Ninja.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeicop:

co se podivat na stranky manualu Ninja Traderu, tam mas polopate vysvetlenou kazdou funkci v NT, vcetne toho automatickeho posouvani BE.
A jinak staci si otevrit ATM Strategii, v poli Stop strategy vybrat custom, vybehne ti dalsi okno a tam v autotrail casti zadas jak to chces posouvat.
A funguje to, ze do profit trigger si das po jakem otevrenem zisku chces posounout, freqence jak casto a stop loss - o kolik se ma posunout pod profit trigger.
Priklad
Profit triger 15, frequency 5, stop loss 10, coz znamena ze po dosazeni 15ti ticky se ti posune BE na 5 ticku (Profit trigger 15 - stop loss 10) a pak kazdych 5 ticku (frequency) se ti bude BE posouvat o vyse o 5 ticku (takze na +20 na BE+10, na +25 na BE+15 atd.)
Pokud budes chtit jenom dva posuny, tak si tam muzes dat step 2 a do pole frequency si dat treba 1000 ticku, takze se dany posun provede jenom jednou.
A pokud nerozumis tomu, co jsem napsal, tak se podivej na ten manual, odkaz najdes ve wiki

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Dobrý den,
mohl byste mně poradit, zda jde nějak nastavit v NT v "alertu" zvukově a, nebo vizuálně range od "high/low" k současnosti?
Příklad High až aktuální cena má rozpětí 20 ticků?
Dále se mně nedaří nastavit v jednom grafu u stejné komodity nastavit zobrazení komodity s více delivery termíny - pro porovnání "premium".

Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...