Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja trader broker


Sejna

Doporučené příspěvky

Ahoj,
posilal jsem jim email s par otazkama a tady je, co mi poslali:

The data fee is included in our commissions. Continuum and Rithmic are the technologies that our clients employ. Both are Institutional grade connections that deliver low-latency connections to the futures exchanges. Continuum's trade execution and data distribution powers NinjaTrader with market data engineered for speed and reliability. Rithmic also offers speed and reliability, but there is an $0.30 per round turn fee added to the Rithmic connection. We offer both these connections with NinjaTrader.
Another advantage to using Continuum is that is offers Server side ocos meaning that if you execute an order that is OCOed and you lose connection to the internet those OCOed orders will still be attached to your order and will still execute if your order gets filled.
To clarify, as a client you would choose which data provider to up with your account. That would be the provider you would use for all of your trades, rather than switching between them as you trade.
There is a $25 inactivity fee for any trader who logs into the live platform without placing at least one live round turn during that month.

Takze ve strucnosti:
-cena za data je zahrnuta jiz v komisich RT, ktere jsou podle toho, jakou mate licenci NT
-data jsou od CQG(Continuum) nebo Rithmic, to si trader vybere jednou a pak pouziva porad(u Rithmic je navic pocitano 0,3USD k RT komisi)
-u CQG jsou OCO vazby drzeny na jejich serveru
-pokud v danem mesici neudelam ani jeden obchod, budou uctovat 25USD poplatek za "neactivitu"

zkusenost s CQG ani Rithmic nemam, takze budu rad, pokud nekdo napise o kvalite a spolehlivosti dat
take nevim, jestli muze byt nejaky velky rozdil mezi brokery co se tyce rychlosti exekuci prikazu, spreadu pri plneni

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

To Godiamond:
Trochu pozdě, ale přeci.
Data od Rithmic neznám.
Data od CQG(Continuum) nejsou špatná, na rychlo jsem srovnal ES a ZN na 5M TF. Stejné spready jako na datech od Kinectik. Rychlost exekucí je podle mého stejná(nerozeznatelná), pokuď máš slušný internet. Aby jsi viděl jinou rychlost, tak by jsi musel sedět v Chicagu. A myslím že pro člověka to je stejně neměřitelné..

Snad jsem pomohl.
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Marosis
Zdravím, akorát si chci otevřít účet u NTB a mám pár dotazů. Ty u nich už jedeš, jestli jsem správně pochopil.
Musím vybrat mezi partnery Dorman Trading a Phillip Capital - nějaké rady?
Jinak po nafundování účtu budu platit 60 USD za měsíc (180 USD Quarterly) za platformu + komise za provedený obchod. Platí se ještě zvlášť data např. na Russell 2000 nebo jsou již v komisích?
Otázka samozřejmě na všechny, kdo dokáží nějak poradit.

Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravím ,

potreboval by som poradiť ohľadne brokerov a obchodovania s ninja. Niečo som tu prečítal ale chcem si ujasniť pár vecí.

1. Je možné si založiť účet u niektorého brokera len s 1000 usd? Myslim ,že u Dorman Trading by to malo stačiť ale niesom si istý. Viem ,že je to dosť málo ale na začiatok a oťukanie sa s realnym účtom by to malo stačiť.

2. Obchodujem len mini nasdaq cez demo continuum (každé 2týždne nové demo na nový email koli live data) ktorý je defaultne nastavený na 20eur za bod. V inštrumentoch som nastavil NQ 5eur za bod a chcel by som vedieť či je to možné takto nastaviť aj v realnom účte. Obchodujem 2,5 bodu(10tikov) stoploss a 7,5bodu (30tikov) profit target. S 1000usd účtom by bolo 20/bod vela .

3.Platil by som ešte zvlášť za dáta? Podla všetkého by mali byť dáta free alebo zarátané v komisiách.
takže platiť by som mal len 180e/3mesiace za ninju(life licenciu by som na zaciatok nekupoval) + komisie ?

Donedávna som obchodoval demo s metatrader4 . Na Ninju som prešiel hlavne koli tickovým grafom a indikatoru better volume.

Za odpovede na možno priblblé otázky ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1. U Ninjatrader Brokerage Ano u Dorman napíš im email a uvidíš. Na začiatok aspon 10000 USD. 1000USD je málo
2. Čo sa týka zmeny ticku z 20USD za bod na nižší NIE JE TO MOŽNÉ nakoľko to stanovuje burza.
3.Kúp si lifetime licenciu . Za prenájom na celý rok dáš toľko ako, ked si kupis lifetime. Za data zaplatiíš za všetky 3 (cme,cbot,nymex) 21usd mesačne pokial by si obchodoval iba nasdaq 100 futures čo je burza CME tak 7usd mesačne to ti strhnu z účtu. Komisie su u lifetime verzie ninjatrader.com/PDF/ninjatrader_futures_commissions.pdf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vďaka za odpoveď.

Nepatrí ale Dorman a Phillip Capital do Ninja Brokerage?
10 000 je pre mňa strasne vela .
Zváštne , prečo to na deme ide nastaviť na 5/bod keď s realnym účtom nie .
Donedávna som obchodoval na Metatrader a obchodovanie cez ninja je úplne niečo iné.

Takže keď obchodujem len NQ a mám v pláne obchodovať len NQ ,dáta ma výjdu len 7usd mesačne?To je fajn.
Lifetime sa dá splácať 300usd mesačne alebo splátka každý štvrtý mesiac? Nechcem nejak vyvalit hneď tisícku za ninju.Každá tisícka sa mi zháňa dosť ťažko ..

Pri 20usd/bod by teda 2000usd účet s odretými úšami mohol stačiť. Snažím sa urobiť len 1 obchod za večer a zrovna experimentujem so znížením tickframe a znížením stopu na 2body a profitu na 5bodov. To vychádza na 40usd stoploss + komisie = málo cez 2% na 2000usd účte. Ide mi aj o psychiku , čím lacnejší stoploss tým menší stres . Hlavne na začiatku s realnym účtom.

Otázka navyše mimo tému . Platí niekto daň z príjmu pri obchodovaní? Nikdy som nadtým nerozmýšlal ale zaskočil ma tou otázkou kamarát čo uvažuje o obchodovaní.. Kedysi som stávkoval a nikdy som nejakú daň neplatil . Obchodovanie mi príde podobný druh príjmu ako stávkovanie .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aj keby si si zmenil tu tickovu hodnotu v Ninja tak pri real obchodovaní ti to bude stále počítať zisk/stratu za tick 5USD. Chod na stránku cme burzy vyhldaj si u equity futures nasdaq100 futures a daj si contract specifications. Je možné myslím aj na splatky si zakúpiť licenciu. Dane pokiaľ nemas firmu v daňovom raji tak ANO. Pokiaľ budeš mať príjem len z obchodovania tak myslím do 1600 nemusis dávať daňové priznanie nad 1600 ano ale nezdaniteľní príjem je až do 3804 eur aj nejaké drobne

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...