Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nahrávání a vyhodnocování obchodů – jeden z nejsilnějších pomocníků pro posun vpřed

Doporučené příspěvky

Mám mikrofon v kamerce za 1000Kc a hraje to dobře.
Mikrofon za několik set je podle mě luxusní.
Proč máš špatný zvuk nevím.
Možná je poškozen...
Zkus si někde půjčit od kamaráda jiný.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

shaquel:

zkontroluj si nastavení mikrofonu v operačním systému, pokud jedeš na Windows 7. Zvuk - Nahrávání - vyber Mikrofon - Vlastnosti - Úrovně. Jsou tam i různé "vylepšovací" efekty jako Noise Suppression, Echo cancellation atd ... záleží na zvukovce

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 months later...

Instaloval jsem si program Bandicam. Poradil by někdo, kam nasměrovat natáčené soubory z obchodování ?
Program jsem instaloval na SSD. Soubory - nahrávky se mi jako mírně poučenému PC laikovi jeví rozumné ukládat na klasický HDD (řeč je o stolním počítači - s oběma disky). Předpokládám , že v čase objem zaznamenaných seancí bude "nenápadně" přibývat - na klasickém HDD je místa dost.

p.s. zahájení práce s tímto programem se mi jeví jako uživatelsky velmi přívětivé

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 4 months later...

Měl bych dotaz.

Nemáte někdo tip na program, který umí do nahraného videa zobrazit po nějakou dobu text s popisem?? Tak jak to má Petr ve videowebinářích.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Používám FastStone Capture. Není to asi nic profesionálního, ale funguje velice dobře, má tam i utilitku na zpracovávání nahraného videa, přidávání textových popisků apod... Ale stojí pár dolarů, napadá mě jestli by nešlo použít klasické youtube, nahrát video, přidat si v jeho editoru popisky a video si dát jako soukromé. Případně ho pak zase nějakou free utilitkou stáhnout a je to zadara :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 týdny později...

Ještě bych měl jeden.

Chtěl bych si pořídit druhý externí monitor, abych nemusel pořád přepínat OF mezi NQ/YM.
Jak řešíte nahrávání dvou obrazovek pomocí programu Bandicam, abych je měl jako jedno video??

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 6 months later...

Zdravím, mám integrovanou kameru v notebooku. Ví někdo, jak zaznamenávat dění na ploše "zevnitř" - prý je na to nějaký freee software, ale nemohu zjistit jaký resp. asi se to jmenuje nějak zvláštně.
Díky

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 týdny později...

Ahoj Pribinacku,
directx už mám. problém je v tom, že se mně zobrazí hlavní obrazovka programu a jediné co se mně podařilo je dostt tam kopii té obrazovky s . Nic dalšího tam nemohu dostat. Asi je třeba udělat něco v nastavení. zkoušel jsem i videa a fota co mám uložena, ale prostě nic jiného nejde.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.