bobek

Vzkazy pro Tomase (listopad 2016)

Doporučené příspěvky

Dobry den, Tomasi,

dovolim si udelat opak toho, co jste udelal Vy, a protoze to zatim nikdo dalsi
neudelal, zakladam timto nove vlakno k Vasemu dnesnimu videu. Tak snad
mi to jako dlouholetemu "klientovi" odpustite.

Sedim za stolem se dvema monitory, jsem vzdalene pripojen na dva vyvojove
servery, jeden server exekucni a nejake dalsi stroje a implementuji Market Internals
do svych AOS strategii.

Bez Vas a bez Financnika bych tady nesedel. S nejvetsi pravdepodobnosti bych sedel
v open space v nejake korporaci a jezdil do zacpane Prahy sluzebni skodovkou, kterou
bych mozna ani nemel kde zaparkovat.

Ohromnym zpusobem jste Financnikem ovlivnili muj zivot. Poslednich 6 let bylo tech
nejtezsich, ktere jsem prozil, ale vzdy jsem mel pred sebou vidinu konkretniho cile
a kazdy den jsem na sobe drel.

Dal jste mi silu vzeprit se dnesnimu konformnimu systemu. Je uplne jedno, jestli ted
na burze vydelavam, nebo ne, protoze i v tech nejtezsich chvilich jsem vedel, ze
na tom nezalezi, ze i bez penez bude muj zivot uz navzdy jiny. A ze ty penize nakonec
taky prijdou.

Protoze nejdulezitejsi je mit jasny cil a vytrvat.

Protoze vsichni jsme rocketmani, co se mohou katapultovat do nepopsatelných výšin.

Vy jste proste jen vyletel o neco vys, proto se ted (se smutkem, videl jsem to a
nedivim se) loucite.

Dekuji Vam.
Tomas R.
  • Like 1

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den Tomasi!

Take bych se rada pripojila k predchozimu prispevku a podekovala Vam za know how, ktere jste s nami v uplynulych letech sdilel. Mnoho let jsem hledala to neco co by mi dalo svobodu a volnost. Diky financnikovi jsem to nasla. Nepohybuji se sice kupredu tak raketovou rychlosti jako Vy, ale pohybuju se a to je dulezite. Spready a ID jsem uz tak nejak zvladla a pocitam, ze se v pristim roce vrhnu na AOS.

Jeste jednou dekuji a preji hodne stesti do budoucna!

Jana

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Moc všem děkuji, a také za všechny ty pozitivní emaily, které jsem obdržel. Opravdu si toho velmi vážím a cením!
Ano, Finančník mně bude chybět, ale je třeba jít v životě zase dál :-)
Přeji všem to nejlepší, rychlý progres, úspěšné obchody. Bylo mně ctí být víc jak 10 let s vámi všemi!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Také se připojuji s poděkováním za práci na Finančníkovi. Ukázali jste mi možnou jinou životní cestu a za to Vám moc děkuji. Ať se daří i nadále, máte můj obdiv.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Take dekuju a sem velice vdecnej za tyto stranky a hlavne za manual zdarma a nespocet clanku ktere na me ceste tradera tvorili zakladny zdroj informaci pri budovani me vlastne obchodni strategii a pristupu k trhum.

Stavebnym pilierem bylo pochopit co su to trhy a k tomu dokonale slouzili spominane dokumentace.

To vse by ale nevzniklo bez vasi ochoty a casu ktere ste se rozhodli nam ctenarum venovat. Zato vam patri moje velke dik a uznani.

Preju hodne zdravi a stesti na vasi dalsi ceste.

P.s.
Je mozne nezakupit spominani kurz aos auto turbo a vyuzit jenom moznost ziskat pristup k ponukanym 100 strategiim? Samozrejme za nejaku odplatu.
Dekuju za info

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se