Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Dobrý den.
Existuje někde návod na T SIM v češtině? Stáhl jsem si anglický, ale AJ není moje hobby-nerad bych překládal něco, co už je přeložené .
Petr :)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
pokoušel jsem se instalovat TSIM+ a i přes změnu místního nastavení (v oddělovači) mě to v závěru háže hlášku že něco mu chybí. Po přečtení manuálu IB mě právě tento program zaujal svou jednoduchostí a logikou a proto bych se potřeboval přes tento problém nějak přenést. Měl někdo podobný problém s instalací TSIM+?
Díky PETr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
PETře, nemáte přístup do diskuze kurzu ID? Tam se to několikrát řešilo. Nejste jediný připad. Já měl taky problémy. Musel jsem např. stáhnout a nainstalovat API, které se stahuje na stejné stránce (ta ikona je hned vedle). Někdy mi nešla instalace, tak jsem instaloval v nouzovém režimu. Na jednom počítači jsem to nerozjel vůbec. Nevím přesně, co Vám to hlásí. Pošlete sem obrázek.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Bolijo k diskuzi na ID obchody přístup nemám - bohužel. Zkoušel jsem instalovat API a při instalaci mě ro napsalo error: ¨že ve Windows - system32-Olepro32.dll is in use and cannot be intalled. přitom nemá nic rozjetýho.
Ale teď už jsem pokročil, chyby v instalaci API jsem ignoroval a už se mě povedlo naintalovat i TSim+. Vyzkouším jestli to funguje.
Udělal jsem s těmi ignoracemi dobře? Mám rtochu strach aby se mě to nezašmodrchalo.

Díky za Váš zájem
PETr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Myslím, že jo. Vše ignorujte. Jde o to, jestli Tsim nezůstane po instalaci "hluchý". Vyhodí okno, ale nejde s ním pracovat. Pak jedině instalovat v nouzovém režimu. Já jsem to přeistalovával vč. API všemi způsoby a nakonec se to povedlo. Ale přesný důvody neznám. ;)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tváří se to jako, že to funguje. Myslím že to bude dobrý. Bolijo jaké máte praktické zkušenosti s TSim+ provozem?
Myslím rychlost plnění a spolehlivost. Jestli to tedy můžete srovnat se zadávání příkazů přímo v IB platformě?

Díky
PETr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já ani přímo v platformě příkazy zadávat neumím ;) Nebo asi umím, protože jsem to na začátku zkoušel, ale už si to ani nepamatuju. Tsim funguje dobře, nemůžu to srovnat, to jsem fakt nezkoušel, ale rychlost musí být stejná. Je to absolutně primitivní obslužný program. To je právě bomba. Přímo v platformě bych se vůbec nechytal. Se spolehlivostí jsem zatím neměl problém.
Myslím, že za jeden den se s ním dá naučit pracovat i bez návodu.
Jinak kurz ID není jen vysvětlení, jak fungují trhy, ale dostanete informace i o softu a dalších věcech. Na fóru je vše rozebíráno. Takže všem, kdo se váně zajímají o daytrading, bych ho doporučil. Ušetří to spousty času. B

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Bolijo, díky. Jak si to tak testuju - vážně je to uplně svěle jednoduchý.
Je pravda, že takový školení je určitě dobrý. Pro mě škoda, že tady nebylo před 3 roky kdy jsem se o to začal zajímat. Ušetřil bych pár tisícovek :D a byl bych dávno za vodou. Pravda, zaplať pánbůh, ža zatím aspoň plavu.

Jinak díky za pomoc a pár v zelených přeje
PETr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Bolijo, pomalu mě jímá hrůza. Sotva jsem to poprvní rozchodil - teď tady tohle, nevím co od toho čekat do budoucna.
Nerad bych si zašvihal počítač nějakejma souborama co nejdou ani vymazat ani obnovit. Teď se mě to nějakým zázrakem podařilo rozchodit. Sám nevím jak. Jakoby jsem to nainstaloval znovu všechny chybový hlášky jsem ignoroval a jede to, nevím ovšem nakolik funkční to bude naostro a s IB. Jsem zvědav.

PETr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
mohl bych se někoho, kdo používá TSim zeptat, jak nastavit v tomto front-endu čas odpočítávání svíce (count-down)? Tuším, že Tomáš zmiňoval, že to lze sledovat zde. Sledovat ho můžu, to jo, ale ukazuje mi nesmysly?
děkuji
db

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.