Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nové diskuzní fórum


Doporučené příspěvky

5 minutes ago, stranger napsal/a:

Mam jednu vycitku na vas.

Kdyz ste si odnekad stahly nejake open source reseni fora mneli by ste si dat tu namahu prelozit vsechno do cz jazyka nemyslite? Sme na ceskej stranke, ne anglickej. 

 

Toto není open source. A určitě počeštit se to kolegové snaží - pokud narazíte na nějakou angličtinu dejte vědět a opravíme.

P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý deň, postupne sa dostávam po zakúpení Fims A-Z a Daytrading pre male učty do nastavení a papeetredingu a baktestu. Začal som na Sierrachart a vyhovuje mi len ak som dobre pochopil na intraday obchodovanie potrebujem ,,pack5" čo som mal aktivovaný aj si ho plánujem znovu objednať. Otázka je či treba aj dokúpiť akctivate konkretne trhy ako CME GBLX čo je zhruba 5,25 alebo my stačí len aktivovaný pack5 a tie dáta. Ešte ak budete mat čas tak do buducna planujem AMP brokera a tam vychádzajú najlalepšie data od CQG s podporou platformy MultiCharts lenže na tuto platformu neviem najsť podporu kedže mám problémy s angličtinou. Alebo my viete poradit iné dostatočné riešenie na baktesting ktorý planujem určite pol roka a viac.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Dobrý den Petře,

mám takovou technickou poznámku k fóru - nešlo by prodloužit interval pro editaci (Upravit) příspěvků? Třeba na  5 až 10 minut aspoň... Dost s tím bojuji - vkládám pravidelně obchody do FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow (tj. v rámci mentoringu). Protože je interval pro vložení a případnou editaci krátký, připravuji si příspěvek a printscreeny vždy bokem a pak "rycjhle" vložím vše najednou. To je OK. Ale i tak si často ještě následně všimnu chybky, překlepu, nedokončené věty nebo špatně vloženého printscreenu a narážím pak na to, že příspěvek už je mezitím uzamčen pro úpravy.

Jinak nové fórum je pěkné, byť jsem si ze začátku nemohl zvyknout... 9_9

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...