Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Jakub

SCMagic

Doporučené příspěvky

Taky myslim, ze je to nastavenim internetoveho pripojeni (bud u vas na PC, nebo u zamestnavatele, nebo poskytovatele internetu. (napr u me to dela zamestnavatel)

pokud napisete vice informaci o vasem internetu, snad poradime...

Pete

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dobrý večer
dekuji ra reakci
internet mám od eurotelu (O2) CDMA . scmagic mi poradili otevřít port 3301 ale to nepomohlo
nevím jestli je nutné nainstalovat MDAC components
popis potíží
MDAC 2.8 RTM není s touto verzí Windows kompatibilní. Všechny funkce jsou aktuálně součástí systému Windows.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den.
Kupil som si intraday data from SC magic, 1 subor 1 min time frame. Pri stahovani som zadal datum od roku 2003, stiahlo mi asi 10 Mb subor, ER2-200612-Globex.mnd.
Problem je ze ked tento subor otvorim v Siere (ktoru nemam v defaultnom adresary, tak neviem ci to moze robit problem) zobrazi sa mi len posledny mesiac a ziadne historicke 2-3 rocne data. Skusal som rozne nastavenia a zobrazenie zial nepodarilo sa mi to zobrazit pre dlhsie obdobie.
Treba to niekde specialne nastavit?
Vdaka za pomoc
Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Koukám, že to mám taky větší 10 MB je málo. Neotvírá ti to normální kontraktní měsíc? Skus to přejměnovat. Nebo špatný stažení? Jinak nevím..

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

ohledne dat z SCMagic, netusim jak jsou data spojena. Nedopocitava se pri prerolovani cast z jednoho+cast z druheho dle nejakych pravidel a vzorcu? Nebo je to tak, ze proste jeden den skoncej s 09 a druhej (treba dle vetsiho volume) zacnou s 12mesicem?

Pokud by to bylo to prvni (coz jsem myslim jiz nekde cetl), nebyla by ta data super vhodna pro backtest.

Dik Pete

viki odpovedel:
pete bohužel to nemůžu najít, už se to někde řešilo, jsou asi tři způsoby napojení dat, rozhodně se to neslepuje řezem. Jsou to nějaké průměry, vyhlazenější způsob, pak myslím i něco podle volume. Když to najdu dqam vědět..

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já sem si systém "stavěl" na datech z scm. , ale jinak pracuju se staženýma kontraktníma měsícema, kde mám poznámku, že jsem roloval (většinou podle volume).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pete: Spojovaci mechanismy jsou navrzeny prave tak, aby byly maximalne realisticke... :-) Rozhodne presnejsi nez pri prilepeni noveho mesice ke staremu (dulezita jsou i historicka data).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Uz to funguje sprave, stiahol som to este raz , sice to ma stale cca 10MB ale zobrazuje to celu historiu. Ked je to takto v kope ako sposznam ze sa jedna o iny kontraktny mesiac? Mne tam stale pise ER2-200612 bez ohladu ci sa nachadzam v roku 2003 alebo 2006.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.