Martines

Výber Brokera a plán obchodovania

Doporučené příspěvky

Ahojte, v minulosti som obchodoval na burze. Obchodoval som, DAX, Forex, Zlato, Ropu. Skúšal som hocičo. Ale moje obchodovanie stálo dá sa povedať na nule. Obchodoval som u XTB. Zarobil som a potom som stratil a tak to šlo asi 2 roky. Obchodovanie som nechal tak. 

Teraz som sa rozhodol, že by som sa do toho znova pustil, tento krát už múdrejšie. 

Píšem vám sem môj plán a veľmi by som bol rád ak by ste sem napísali váš názor na to.

Takže, môj počiatočný kapitál plánujem mať 500€  a obchodovať budem asi najmenšie objemy aké budú možné. Mojim cieľom je jednoducho vykazovať zisk ( je jedno aký veľký). Obchodovaniu sa chcem venovať 1 až 2 hodiny denne. Viem, že prvým krokom k tomu, aby sa mi dobre obchodovalo je výber brokera. Plánujem obchodovať komodity, ale neviem aké. Uvažoval som o kukurici, cukre, alebo káve. Viem, že káva je dosť drahá komodita na obchodovanie s takým malým kapitálom, preto by som sa viac priklonil k obchodovaniu cukru. Ak by ste mi vedeli poradiť niečo iné budem len rád :).

Ďalšia vec je, že neviem či sa sústrediť len na 1 komoditu alebo diverzifikovať účet. a obchodovať 2 alebo viac inštrumentov.

Viete mi poradiť ako vybrať správneho brokera ? Viem, že na nete je toho kvantum, ale predsa je to strašne veľa informácií a vyfiltrovať si z toho tie správne je pre mňa problém. 

Vopred Vám ďakujem za názor a Vaše odpovede. 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se