Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

tok peněz Klient-Broker-Klient


doublebay

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
ve včerejší diskusi mne zarazila poznámka Tomáše (admin), že prostředky může broker poslat zpět jen na účet, ze kterého je obdržel (to asi za předpokladu, že nepřišli od jiného brokera, např. z Refco :) ). Takto jsem to pochopil a pro zamezení praní špinavých peněz to možná zní i logicky.
Hodlám pro intraday otevřít účet, minimálně ho fundovat (z účtu X) a jestli se na papíře bude dařit v zelených číslech, ho v budoucnu doplnit (třeba z účtu Y) a začít realné obchody.
Dnes mám schůzku, kde bych chtěl částečně ošetřit nekřesťanské náklady na převod peněž do zahraničí.
Budu vděčný za reakce, zda li je opravdu nutné "komunikovat" s brokerem, resp. s vlastním segregovaným účtem u brokera, jen přes jeden účet. Nehledám žádné kulišárny na hraně zákona či již za jeho hranou, nicméně nechci hned na začátku vyrobit začátečnickou botu. Děkuji.
db

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

doublebay

Pises o vysokych nakladoch.

nasiel som sposob ako urobit transfer do zahranicia za 1.8 euro prijem platby zdarma.

Sam pouzivam a som spokojny.Registracia je zdarma nezavezne.
Podmienkou je mat ucet v banke a potom posielate a prijimate peniaze za smiesnu cenu domaceho
prevodu aj do zahranicia.

Broker alebo prijemca platby musi mat u nich tiez ucet.
Je to lacnejsie ako pay-pal ten navyse neumoznuje prijem penazi pe cechy a slovensko

www.moneybookers.com
tato spolocnost je dostupna na celom svete a sam tam mam ucet.

Miestny prevod ked vkladate trva 3-4-dni a potom urobite transfer online.

Keby ste chceli pouzivat a nieco nebudete vediet rad pomozem.
moje icq 257-246-***

Najprv sa vsak ubezpevte ze vas broker ma tiez ucet u tejto sluzby,alebo si je ochotny ho zriadit.
Da sa pouzit aj na nakup tovarov a sluzieb na internete.





Link to comment
Sdílet pomocí služby

TraderRRR,
prosím začněte se v této diskuzi chovat tak jako ostatní.
Pokud chcete vydělávat na různých affiliate programech tak to prosím čiňte někde jinde.
Tentokrát jsem váši affiliate reklamu z příspěvku pouze vymazal, ale příště již budu mazat rovnou celé vaše příspěvky.
Zrovna tak vás naposledy prosím, abyste do každého příspěvku neuváděl "kontaktujte mě na mém icq....".
Pokud máte nějakou zajímavou informaci, tak ji postněte rovnou, ale o žádnou neustálou reklamu zde skutečně nestojíme.
PP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja to trochu nechapem Peter na forexovej stranke máte affiliate reklamny link pri registrácii bez výhrad.
cize doporucovat mozu len maitelia serveru pokial je to ich vlastna affiliate reklama s ktorej maju prijem tak?
vnimate to ako konkurenciu ktora je neziaduca ?

Viete, ked pridem s nejakou novou informaciou, ktora je prinosom pre vsetkych mam pocit,ze to ze sa niekto registruje cez mna je fer.Samozrejme pokial nemate pocit ze Vam niekto leze do zelí.

Ja som chcel iba upozornit na dobry platobny system,ktroy mam osobne odskusany.
Kedze som jeho zakaznikom pouzil som link ktory tato spolocnost ocakava ze bude pouzity ak sa niekto
rozhodne ich sluzby doporucit.
Sami tento system pouzivate pri inych produktoch a pokryvate tak naklady serveru.
Mal som pocit ze toto nebude vnimane ako Vasa konkurencia a potom ked hladam nove veci tiez mam s tym nejake
naklady a viackrat som tu uz aj upozornil napr. na podvodnikov co moze usetrit peniaze vela traderom.

Urcite nesuhlasim s tym aby niekto spamoval server dakymi rekalamami,mam pocit ze moje prispevky
su prinosom a tiez mam pocit ze moje ocakavanie za doporucenie noveho su vzhladom na naklady opravnene.
Ked tam moje id nie je nikto nebude mat s toho nic ked ano mozem obdrzat par dolarov
ktore mozu pokryt moje naklady a ja mozem poskytnut nabuduce nejake nove informacie,alebo prispiet inak k rozvoju servera,obohatenim jeho obsahu.uvazoval som aj o clenstve u vas aj tam su nejake naklady....
cize tych par drobnych dolarov skonci stejne na Vasom serveri...

Mam rad Vas server aj Vasu pracu a chcel by som Vam byt napomocny





Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr je již na dovolené, okomentuji to tedy ještě já.
Tento server není žádným tržištěm. Pokud má někdo pocit, že si chce tu a tam někde přivydělat na nějakém affiliate, ať si založí vlastní www server. Pokud má někdo pocit, že když přinese nějakou informaci tak že za ní má dostat "zaplaceno", pak asi nepochopil myšlenku tohoto webu "Tradeři traderům". Skutečně by mě zajímalo, jak by tato diskuse asi vypadala, kdyby lidé jako Libic, Greenhorn, Vlastas, atd. začali sem dávat věci jen "za peníze". Nebo kdybychom se my s Petrem rozhodli, že naše články budou za peníze, že tato diskuse bude za peníze.
Na tomto serveru běží několik affiliatů na služby, které máme sami odzkoušené, které sami používáme. Jedná se o affiliate, ze kterých financujeme tento server.
Pokud si chctete někde přivydělávat, pak ne na tomto serveru. Ostatně předpokládám, že jste se dostatečně seznámil s pravidly této diskuse. www.financnik.cz/art/zkusenosti/pravidla-diskuze.html
Myslím, že jsme to oba s Petrem napsali už dost jasně. Žádné cizí affiliate služby si zde nepřejeme. Pokud zde na takové narazíme, bez milosti je vymažeme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TradeRRR,
dovolím se ještě přidat k Tomášovi jako obyčejný uživatel tohoto serveru. Jednak zahlcuješ naprosto zbytečně diskuzi nesmyslným hromaděním stejných příspěvků, což mě osobně (a myslím, že nejsem sám) obtěžuje už jen tím, že se snažím přečíst všechno, co se tady zveřejňuje. A za druhé mi přijde skutečně nefér, používat cizí stránky ke své propagaci. Pořiď si svoje www :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tomnes
to namodro

Dakujem za info o moneybokers co sa tyka kariet som ich cez nich nepouzival
takze ma prekvapila ich politika - ono ma zrejme vsetko aj svoje vyhody a nevyhody
doteraz pay-pal v cechach nebol teraz citam ze uz ano.pri moneybokers sa mi pacilo to ze uctuju 1.8 euro za transfer
no kartami je to teda u nich prinajmensom divne,ze na to neupozornuju.

Duplicitne som pisal hlavne v zaciatkoch viem,ze si to precitaju aj ked je to 1x na 1 vlakne
vynimku som urobil pri gci financial aby som varoval ludi nech si to fakt vsimne kazdy
ich tj. gci financial doporucuje aj jeden nemenovany cesky konkurencny portal asi nemozem napisat ktory vsak? a tak nech toto zozkupenie neposkodi dalsich.

ok ziadne dalsie affiliate to je Vasa paketa rozumiem a chapem.
Ked nieco doporucujem pouzivam bezne svoj link no u vas ho teda vynecham.
Páči sa mi,že tu už máme aj hodnotenie brokerov aspon teda praktické skúsenosti traderov s konkrétnymi.
Bolo to jedno s mojich želaní za splnenie ktorého dakujem.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Zakládám nový účet u IB. Musím zadat při založení z jakého účtu převádím peníze. (A nebo nemusím?) A teď:

1. Můžu pak nechat posílat peníze zpět na jiný účet?
(někde jsem zaslechl info, že by to mělo být možné, bude-li ten účet psaný na jméno vlastníka dotyčného IB účtu)
2. Jestli je to možné, ale jak tuto skutečnost / změnu nahlásit do IB?
3. Jestliže bude řečeno ano u předcházejících, je teda pak možné mít registrováno vícero účtů?
4. A pak bude možné převádět z kteréhokoliv z nich finance k IB?
5. A jestliže budu mít Friends & Family Advisor Account, je možné mít i konta na různá jména a jak vlastně toto konto přesně funguje oproti Single.

[ital]Toto je teda už dost staré vlákno, ale myslím že se to sem hodí a odpověď sem teda zatím v jiném vlákně nenašel a nebo aspoň při usilovném hledání nenašel žádnou uspokojivou. [/ital]
Díky za rady.
Mládek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mladek:
1. Ano, pokud je účet na stejné jméno, není s tím problém
2. Při zadávání pokynu pro převod peněz zadáš číslo a název účtu, na který peníze převádíš
3. Účtů můžeš mít kolik chceš v různých bankách v ČR i v zahraničí
4. Ano
5. S tím nemám zkušenosti, podrobné informace určitě najdeš na stránkách IB

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jedna věc, vlastně dvě.

1. Při zakládání účtů se mi seklo spojení ve fázi zadávání parametrů převodu peněz. (Bude to Wire) A při novém nalogování se tam už nedostanu a hodí mě to na stranu k „zadání formy zaslání Proof of Identity“
[bold] Bude možnost pak následně údaje o formě převodu doplnit dodatečně? [/bold]

2. Při otevírání účtu sem si pomáhal návodem z Finančníku a i když je zastaralý, je stále užitečná a dost nápomocný. Ale v průběhu vyplňování sem nikde nenarazil na volbu mezi cash a margin. A pak mi to hlásilo ty účtu CASH. Až pak na konci se mi objevila možnost volby a tak sem tam ten margin zadal, ale ve výsledku na konci typ účtu cash/margin jsem měl označeno cash. Tak teď sem z toho nějak zmatený.
[bold] a) Znamená to, že nebudu mít margin podporu? Ale to pak je nemožné obchodovat Futures. [/bold]
[bold] b) Bude to popřípadě možno změnit dodatečně? [/bold]

3. [bold] Máte někdo zkušenosti s tel. customer service [/bold] na +41-41-726-9500? To bude Swiss?

Díky všem
Mládek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teď přemýšlím jak nejlépe poslat peníze brokerovi a napadla mě tato věc - neřeším poplatky, tolik to zas není (1%, max. 1500Kč např. u ČSOB), mnohem horší je rozdíl mezi nákupem a prodejem CZK/USD (a samozřejmě pád dolaru), který u ČSOB je u deviz kolem 0,60Kč. Napadlo mě založit si dolarový účet, peníze si vyměnit v nebankovní směnárně s mnohem lepšími kurzy, uložit na onen účet a pak bezhotovostně poslat. K této úvaze mě přiměla zkušenost s brokerjetem, kde jsem sice vydělal cca 1000,- Kč, ale poplatky to rázem srazily na 600,- a převod 1200 USD mě díky rozdílu buy/sell dostal cca na -500Kč. Schválně jsem si dával záležet, abych peníze převáděl při stejném středovém kurzu, bohužel ceny buy/sell už jsem neověřoval. No chybami se člověk učí :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...