Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GRATULACE!


Doporučené příspěvky

Dobry den Financnici,
gratuluji Vam k Vasemu uspesnemu roku. Pomohli jste mnoha lidem, aniz by jste za svoji pomoc cokoliv zadali. Dali jste mnoha lidem novy zivotni smer, aniz by jste vykladali, kolik usili Vas vse stalo. Nekolik lidi z branze se snazilo jakoukoliv cestou hodit klacek pod Vase nohy, a to mluvim velmi slusne. Vase prace mluvi za Vas a neni potreba vice dodavat, kazdy si jiste udela nazor sam. Preji Vam tedy mnoho sil do dalsiho rozvoje tohoto serveru. Stejne tak musim podekovat mnoha dalsim lidem, kteri se neustale podileji na rozvoji nejen diskusniho fora.

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Financniky.
Gratuluji ki rocnimu vyroci. Myslim, ze Vase vysledky hovori sami za sebe. Osobne Vam dekuji za to, ze jste memu zivotu dali novy pracovni smysl a perspektivu.
PS: PROJIZDEL JSEM JESTE GRAFY ZA POSLEDNI ROK, TAKOVY TAH NA SEVER, JAKY UDELAL FINANCNIK.CZ TAM NENI !!!!
Blahopreji a jakkoli budu mmoci pomoci - udělám to. greenhorn

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
taktez specham se svou gratulaci Tomasovi a Petrovi. To co vytvorili a nastartovali pred rokem je naprosto fantasticke
a pomohli objevit spouste lidem nove veci. Me jste "Financnikem" naprosto zmenili zivot a ukazali mi cestu ke svobode.
Jsem Vam za to neskonale vdecny a moc dekuji. Dekuji i tem, kteri se aktivne spolupodileji na aktivitach Financnika
- Libicovi, Bolijovi, Sidovi a vsem ostatnim (tu).
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
dobře odvedená práce Tomáši a Petře. Je neuvěřitelné, že za rok došlo k takovémuto raketovému vzestupu. Jsem mile překvapen, že v malé české kotlině je takový zájem o investování tohoto druhu. Jste na velmi dobré cestě, děláte skvělou osvětu a podporu převážně začínajícím spekulantům.

Mnoho zdaru do další práce na tomto projektě Vám přeje

Tomáš
Vlastní cestou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

i já připojuji svou gratulaci k prvnímu výročí existence webu. Rovněž bych rád poděkoval autorům za rozšíření obzoru a uvedení do světa komodit.

Finančník má neuvěřitelně přátelskou atmosféru a jeho diskuse má velmi vysokou úroveň, nejvyšší jakou jsem kdy viděl. Je to prostředí, kde nikdo nikoho nenapadá za jeho občas rozpačité otázky. Prostředí, kde opravdu platí heslo, že „tradeři pomáhají traderům“.

Takže ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných roků.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Tomáši a Petře, ze srdce Vám děkuji a blahopřeji.
Dobré skutky od zlých rozeznáte od sebe podle jejich plodů. Finančník patří bez pochyby k těm dobrým. Bez vás bych se na cestu komoditního obchodování asi nikdy nevydala, nebo určitě ne s takovým nadšením pro věc.
Děkuji i všem ostatním, kteří svou radou či názorem pomáhají ve fóru začátečníkům (k nimž se počítám).
Iveta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přečtení předchozích příspěvků mě nenechává chladným a musím se připojit k řadě. Gratuluji finančníkovi k prvnímu výročí. Jsem rád, že jsem ho před cca půl rokem objevil a ukázal zatím jen vysněné možnosti. Děkuji autorům a přeji jim oběma pevné zdraví, nervy a nám ostatním ... třeba

hezký den
Zbyněk ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši, Petře, děláte skvělou práci.

Osobní setkání s vámi předčilo veškerá očekávání.
Řadě lidí komodity totálně změní život. Věřím, že jednou budu s úsměvem na tyto začátky vzpomínat.

Děkuji, přeji spoustu energie a nadšení. Pěkně se to zde rozjíždí.
Gratuluji k prvnímu výročí.
Mecini

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
i já musím zakladatelům stránek i asociace s velkou úctou poděkovat. Je až téměř neuvěřitelné, že v dnešní době se najdou lidé, kteří jsou ochotni se nezištně dělit o své zkušenosti a znalosti, které pracně získávali.
Díky i všem ostatním přispěvatelům do diskusí. Myslím, že se tady za první rok utvořila pěkně velká "rodina " obchodníků.
Přeji Finančníkovi, aby se jeho "děti" rozmnožovaly se stejným tempem a co nejdříve se osamostatňovaly :)

Mnoho pevné vůle

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...