Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OBCHODY 24.10. - 28.10.


Doporučené příspěvky

cukr SBH05, vidím na grafu 3 týdny formující se vlajku (nebo jak se ten trojúhelník nazývá) a aniž bych měl zatím jakýkoli obchodní systém, koupil bych nad 11.87 nebo prodal pod 11.57 (a druhý příkaz použil jako SL). Mohl by někdo zkušenější okomentovat cukr? přiložil bych graf, ale nevidím tady tuhle možnost :S
Děkuji
Adam

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobry den Adame,
u cukru bych pockal na prorazeni formujici se vlajky a pozici bych oteviral den pote, co uzavre nad resistanci, nebo pod spodni linkou vlajky. Cukr miva falesne prurazy trendlinek a proto bych spise volil konzervativnejsi vstup do pozice.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den

rýže RRX05 připadá mi že vytváří kulatý vrchol a protly se mi dva klouzavé průměry 9 a 18 ,( papírově jsem vstoupil na 733,0 se SL na 740,5) Zajímal by mě názor dalších obchodníků, Jo a taky jestli něco ovlivňuje či naznačuje klesající OI a výraznější růst volume "vím že rýže je méně likvidnější než ostatní komodity proto ji obchoduji jen papírově"

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás, Winere.
Vaše úvaha vypadá dobře i na týdenních grafech, že by se to takhle pěkně mohlo houpat. Jenom si prosím "papírově" přerolujte do RRF06, je tam vyšší likvidita a značně stoupá. Obchodníci již tento kontrakt RRX05 opuštějí "pro jistotu" právě kvůli nízké likviditě(FND-3.11, LTD-18.11.). Bude se Vám tam lépe manévrovat při případném nákupu. To platí všeobecně. ... raději si pospěšte !
Mnoho zdaru přeje greenhorn.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, Pro všechny kdo mají rádi džus mám jeden tip na OJF06. Ač zatím nedokončený (aspoň z mého pohledu) je tu náběh na dvojitý vrchol. Denní průběh by snad ukazoval i směr dolů. Prozatím nedávám svůj papírový příkaz. Ještě jeden den počkám co to udělá. (tu) Přeji hezký den. Zbyněk

375

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, Pro všechny co mají rádi džus mám jeden tip na OJF06. Ač zatím nedokončený (z mého pohledu) rýsuje se tu šance na dvojitý vrchol. Denní graf již naznačuje i směr dolů. Ještě jeden den počkám se svým papírovým příkazem. Uvidíme zítra... (tu) Přeji hezký den. Zbyněk

376

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj, u OJ bude asi důležité co fundament, např. jak velké škody způsobil včerejší hurikán a následně odhady sklizně. No ale pro jistotu jsem včera kopil jednu levnou put opcičku, tak uvidíme.
Hezký den přeje Petr

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravim oranžistov, je to zvlastne, ale az kym som necital vase pohlady na vec, myslel som si, ze orange juice by mohol este rast, pri backteste sa mi zda tento trc trocha menej predvidatelny ako cukor alebo kukurica a dvojity vrchol casto prerazi, vcera som nasiel takychto dvijvrcholov hned niekolko napr. v marci 81. Ja som vcera dal BUY na 116, dnes bolo len 115,25, tak uvidim co bude dalej , system ma ale zatial do short nechce pustit.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

A sakra ! Zjistil jsem, že chybuju.
Otevíral jsem vždy všechny indikátory + graf najednou, což jednak zmenšuje a tím znepřehledňuje graf, totéž se týka indikátorů.
Dají se nalézt podstatně větší a důležitější nuance, tedy např. místo Short pro OJF06 bych - nebýt velkých denních skoků -šel dnes do long, tedy naopak.

Dík za poznámku Freshman, jinak pozor na to.

Zdraví ... JAGELO

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se včera nechal zmanipulovat doporučením Refca a nakoupil jsou Cocou CCZ5 :)
Tvrdi, že prezidentské volby, které jsou 30tého by měli zamavat s grafem, jsem zvedav co provede dneska opening.
Z technichnicke analyzy mluvi pro prorazeni rezistance na 1420.
Šel do toho někdo se mnou :)?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.