Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI Financial Ltd


akcizur

Doporučené příspěvky

  • 7 months later...
  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

To patog:
Je pravda,že konkrétne skúsenosti nemám ale už viac ako pol roka backtestujem svoju stratégiu na deme CMC. Koncom budúceho mesiaca by som rád otvoril live účet, ale najprv v mojom terajšom zamestnaní musí skončiť to vražedné pracovné nasadenie, pre ktoré som posledné týždne nemal na obchodovanie čas. Takže koncom budúceho mesiaca by som mal mať prvé live skúsenosti. Aspoň čo som čítal na niektorom zo zahraničných diskusií CMC sú viac v pohode ako nie. Takže uvidíme

S pozdravom Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Chtel bych se vratit ke zminene brokerske spolecnosti Gci financial...demo je da se rict celkem k nicemu,protoze data jsou spozdena- vydavaji jinou market cenu nez skutecnou... - na deme je jina votalita trhu,coz ma take podle mne psichicky vliv...- okamzite plneni prikazu,coz take ve skutecnosti neni splneno-slippage.. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

ahoj všem.

jsem tady for the first time.

hned ze startu se omlouvám, že budu psát dost laicky v termínech, věřím, že mi budou rozumět i zkušení. :-)

Tento týden jsem si vyslechl úvodní přednášku od brokerské firmy, která tady zastupuje GCI. Přiznám se, že v první chvíli na mě udělala docela dost dobrý dojem, ovšem do doby, kdy po mě začali hned chtít zálohu na školící seminář ve výši 5000Kč s tím, že celé školení stojí 800 euro a na otevření účtu mi stačí 500 euro. Suma sumárum nějakých cca necelých 40 tisíc (což je položka, kterou dostane v bance skoro každý, kdo má zaměstnanecký poměr a tedy z pohledu banky má "stabilní příjem"). Platbu za školení bych docela pochopil, ovšem 500 euro mi nepřipadá moc good na start.
Další zarážející věcí pro mě bylo, že tam nejsou žádné poplatky za příkaz. Obzvlášť, když dotyčný popisoval, že těch příkazů tam dávají v průměru cca 10 denně. (a to je zadarmo?????)

To, co se mi však také moc nezamlouvalo, že to dělají formou síťového marketingu (nemám proti takovému systému jedinou výhradu, je-li legální, tzn. neplatí se nic za nového člena atd). Tady ovšem za nového člověka dostane ten, co ho přivedl 150 euro na svůj účet. Navíc síťový marketing v oboru, kde by člověk měl být dost znalý a něco ovládat a nést riziko ztráty peněz?

Další věcí, na první pohled výhodnou (ovšem jen když vyjde), je pákový efekt 1:200 a možnost 0,5% zálohy. Drsné, pokud by to nevyšlo... :-(

A nakonec, dotyčný se představil jako manažer. A v diáři měl nasmlouvaných docela dost schůzek. Kdy teda stíhá obchodovat, to mi opravdu nebylo jasné a na čem vydělává, když ty lidi školí zadarmo a prý jim předává své zkušenosti, to taky nechápu.

Přiznám se, že jsem docela rád, že jsem objevil dost odkazů na diskuzní fora a našel tam různé pohledy a zkušenosti lidí právě s firmou GCI. A fakt by mě hodně zajímalo, co si o tom kdo myslí a jaké má zkušenosti. Protože, když ptáčka lapají...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No...na 100% s stvym nazorem souhlasim....Take jsem mel asi pred rokem schuzku s timto ,MANAGEREM, no budeme si myslet asi to same co si budeme povidat...jen chci rict ze me vse tez udivilo, ale po pul roce trenovani jsem si sam pres GCI FINANCIAL otevrel ucet .A prozatim si nemohu moc stezovat...Jen na sve chyby v tradingu ktere porad delam....rekl bych ze je lepsi si otevrit ucet sam a ne pres tyto..........tato vec kterou nabizi nejni spojena ze serioznosti tohoto jedinecneho podnikani...a nemluvne o seminarich,ktere nabizi-alespon co jsem se docetl kde se dalo... Preji vam vsem mnoho uspechu .. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...
  • 1 month later...

Ahoj, také jsem byl osloven těmito "manažery", kteří mi nabízeli možnost obchodování na burze, za úvodní proškolení v ceně cca 800 eur, ale už podle prvních pár vět, kde si pletli pojmy a dojmy mi byli velice podezřelí .
Stačilo však lehce zagooglovat a zjistít, že údajné sídlo této povedené firmy v Třebíči je budova Městské policie a majitelem budovy je město Třebíč, firma není ani v ARESu ani v Obchodním rejstříku a na pana majitele dokoce visí na úřední vývěsce exekuce ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...