Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Fundamentální analýza


Izmael

Doporučené příspěvky

to tomicek: jj varianta to neni spatna... osobne si to jeste prilezitostne zlevnuju vypisem kratsich put opci proti tem dlouhodobym (na cas se ochrany proti propadu vzdam vymenou za slevu, kterou mi to nabidne)...

pr. mam 10 PUT opci na UUP strike 25 s expiraci Jan2017
cena UUP se na zaklade nejake zpravy propadne pod 25 USD, po kratkem vyhodnoceni situace se rozhodnu, jak velke nebezpeci je dalsiho poklesu treba k 24 nebo 24,50, pokud v nasledujicim mesici nevidim nebezpeci jako velke, tak proti svym nakoupenym dlouhodobym PUT opcim se strike 25 vypisu PUT opce se strike 24 nebo 24,5 nebo dokonce i 25 treba jen na mesic, za to inkasuju kredit zavisly na aktualni cene UUP a casu do expirace... na cas tak svou pojistku proti propadu dolaru promenim v podstate v kalendarni spread... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 62
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

taraka:

v soucasnosti se sam preorientovavam prave na opce z casovych duvodu a tohle mi pripada jako opravdu dobra volba. minimalne zajimava co ztoji za prozkoumani. hned jak jsem si precetl tvuj prvni prispevek me napadlo zlevnovani pomoci kalendarniho spreadu:-) a ty to rovnou obchodujes:-) dival jsem se na UUP a mile me prekvapilo, ze volume na nejblizsich strike neni vubec spatne:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tomicek: jjj jak rikam, obchodovatelne to je :) v unoru jsem si koupil 25 PUT opce na 2 roky jako pojistku, protoze uz byl dolar hodne vysoko a vypadalo to, ze by se mohl nejakou dobu udrzet pripadne jeste lehce stoupat a bude moznost si tu pojistku zlevnit kalendarem... no suma sumarum uz mam pres 60% ceny pojistky zpatky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...