Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Existuje vůbec?!


Leonheart

Doporučené příspěvky

IB a jejich data to je proste odpad, pokud chcete nejlevnejsi commise (dokonce nemusite platit zadne commise staci zaplatit pausal a muzete obchodovat jak chcete zadarmo) muzete si zdarma vybrat jokoukoliv platformu, best tick data tak volba AMP , za usetreny penize se ucte anglicky a na drahou ceskou podporyu nejakyho pofiderniho brokera zapomente.

Upraveno uživatelem sevig
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
On 2. 7. 2018 at 12:09, Leonheart napsal/a:

Tak jsem četl minulý týden problémy klientů u IB, stále by jste jen doporučovali?

Jaké problémy máte na mysli? Přes IB obchoduju už roky a zatím jsem neměl žádný větší problém s tímhle brokerem. Pokud chcete obchodovat intradenně orderflow, potřebujete si navíc koupit někde jinde ticková data, která připojíte na nějakou obchodní platformu. Všechno ostatní jde dělat přímo přes IB s minimálními poplatky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 7. 7. 2018 at 20:45, Taraka napsal/a:

Jaké problémy máte na mysli? Přes IB obchoduju už roky a zatím jsem neměl žádný větší problém s tímhle brokerem. Pokud chcete obchodovat intradenně orderflow, potřebujete si navíc koupit někde jinde ticková data, která připojíte na nějakou obchodní platformu. Všechno ostatní jde dělat přímo přes IB s minimálními poplatky...

Například zde:

 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On ‎7‎.‎7‎.‎2018 at 20:45, Taraka napsal/a:

Jaké problémy máte na mysli? Přes IB obchoduju už roky a zatím jsem neměl žádný větší problém s tímhle brokerem. Pokud chcete obchodovat intradenně orderflow, potřebujete si navíc koupit někde jinde ticková data, která připojíte na nějakou obchodní platformu. Všechno ostatní jde dělat přímo přes IB s minimálními poplatky...

to Leonheart:

Souhlasil bych s Taraka. U IB jsem osm let a za tu dobu jsem neměl žádný podstatný problém. To samozřejmě neznamená, že to je broker pro každého. Někomu může vadit oněch 10 USD za neobchodování. Ale pokud by se mě někdo zeptal, tak za sebe můžu jednoznačně doporučit.

Pokud ale víte, že s frekvencí obchodů to nebude valné a ten poplatek vám vadí, tak si asi budete muset najít někoho jiného. Pak jsou asi brokeři, kteří vám dají o něco levnější komise... to by mohl být taky další důvod. Mají menší marginy nebo požadavky na výši částky potřebnou k založení účtu. Ale jiné důvody mě nenapadají...

Upraveno uživatelem emun
Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 11. 7. 2018 at 10:44, Leonheart napsal/a:

@Leonheart

No, co se smernice EU tyce, tak s tim hold nic moc delat broker nemuze... riskoval by postih... ceka se, jestli firmy, ktere dane ETF obstaravaji dodaji potrebnou dokumentaci. Zatim se tak nestalo. Predpokladam, ze to ani hned tak nebude... paradoxne tenhle problem s ETF se da obejit skrze synteticke pozice na jejich opcich, ktere stale povolene jsou, jelikoz je evropska legislativa tak trochu opomnela :D

 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...