Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní strategie


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 469
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to leonard

Ahoj,

MT4 má pracovný priečinok (vo Windows7) tu :

C:\Users\meno užívateľa\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\!!!tu bude dlhé číslo!!!\MQL4
zložka "MetaQuotes" môže byť aj meno brokera

súbory k AOS treba nakopírovať do zložky "experts"

resp. v platforme MT4 klik na "súbor" - klik na "open data folder" - klik na zložku "MQL4" - klik na zložku "Experts" , sem nakopírovať súbory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MentalTheo :
Dakujem moc krat , strategiu som tam vlozil ale ajtak to nic nerobi , dokonca som skusil dat aj tu stategiu co tam bola povodne a nic to nespravilo ziadne vysledky v teste strategii ...
neviem co tomu mozem byt . ...
Nevadi skusim nieke najist odpoved kazdopadne to tu nechcem rozvijat ;)
Este raz diky za pomoc .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 year later...

Zdravím všechny. Jsem traderský vyjukaný začátečník (i když základní pojmy ovládám) a nedávno jsem narazil na článek o tunelové metodě, který mě zaujal. Mám demo účet MT4 a zkusil jsem tam nastavit podle článku model na denní graf GBP/USD. Nevím, zda a co dělám špatně, ale ty "fibo úrovně" mám všechny nějak nahňácané blízko u tunelu a svíčky od nich při trendech daleko utíkají. Zkoušel jsem to podle jednoho z příspěvků na této diskusi. Dal jsem doprostřed kanálu ještě jeden průměr EMA26 a do něj jsem zadal na kartě Úrovně ta čísla (89, 144, 233, 377 a 610). Nejvzdálenější úroveň 610 je však jen zhruba stejně daleko od tunelu, jak široký je tunel sám. Poradíte mi, "kde udělal soudruh chybu"?
Bizon

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...