Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Konzistentní profity se swingových obchodováním [bezplatné vysílání]


Doporučené příspěvky

Je nějakým způsobem možné si při práci s tímto systémem vzít dovolenou - tedy třeba dva týdny nezkontrolovat trhy? Je potřeba dopředu naplánovat a všechny pozice před odjezdem uzavřít? Nebo je bezpečné je nechat bez dohledu a spoléhat se na stop-lossy, nebo případně shrábnout vyšší profity mimo plán?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

kurz swingového obchodování se mi opravdu líbil.... Založil jsem si účet u IB (10K USD) a platím si SCH a data, což v součtu činí tak 2K Kč/měs., jen abych se to mohl učit. Snažím se už rok simulativně intradenně obchodovat trh NQ na živých datech, ale bez většího úspěchu. Problém mám s tím, že signál vidím všude, nedokážu být disciplinovaný tak, abych čekal na cenovou úroveň, která dává vyšší smysl pro vstup dle strategie orderflow (neumím si tzv. sednout na ruce). Navíc intradenně lze, díky iracionalitě trhu (vysoká volatilita - skáče to opravdu sem a tam) lze inkasovat opravdu velké ztráty. Zvládnout vlastní psychiku je velmi těžké. Swing obchodování pomocí AOS psychiku odbourává a to je snad, podle mého sledování, pro začínající obchodníky to úplně nejdůležitější. Výhody AOS vidím v tom, že provedou back testy tak, jak bychom to ručně nikdy nedokázali a při vlastním obchodování úplně eliminují psychiku. Rád bych se to naučil vč. naprogramování skenerů a vlastní strategie. Předpokládám že SL 3xATR činí ztrátu řádově v desítkách USD, nikoliv stovek či tisíců, při obchodování trhů dle semináře. Díky za kurz. A.Zacha

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...