Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Konzistentní profity se swingových obchodováním [bezplatné vysílání]


Doporučené příspěvky

1 minute ago, Unlimited napsal/a:

Honzo,

strasne jednoduchy. Tedy tech cest jem vice. Jak jsem psal, pouzivam v AB Batch + Scheduler, coz je to stejne, jako bys kliknul v  AB->Tools->Auto-updates Quotes. Nestane se nic jineho, nez ze je amiquote spusten s parametrem autoupdate, napr: AmiQuote\Quote.EXE /autoupdate, pripadne jako dalsi parametr muze byt *.tls soubor se definovanyma tickerama. 

Vice viz napoveda amibrokeru (pres google amiquote autoupdate). Pripadne youtube, kde je spousta free videi. 

Petr.

 

Moc dík, mrknu na to..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

19 minutes ago, Unlimited napsal/a:

Honzo,

strasne jednoduchy. Tedy tech cest jem vice. Jak jsem psal, pouzivam v AB Batch + Scheduler, coz je to stejne, jako bys kliknul v  AB->Tools->Auto-updates Quotes. Nestane se nic jineho, nez ze je amiquote spusten s parametrem autoupdate, napr: AmiQuote\Quote.EXE /autoupdate, pripadne jako dalsi parametr muze byt *.tls soubor se definovanyma tickerama. 

Vice viz napoveda amibrokeru (pres google amiquote autoupdate). Pripadne youtube, kde je spousta free videi. 

Petr.

 

Ahoj Petře,

 

Už to funguje, jen nevím, jak nastavit cestu nebo command tak, aby se mi stahovaly jen tickery, které mám ve svém souboru. 

Zápis mám takto:  AmiQuote\Quote.EXE /autoupdate/ s&p100.tls

AQ se otevře, tickery vidím správně, ale nerozjede se stahování. Pokud vynechám poslední lomítko, tak se AQ otevře, ale vidím všechny tickery v celé databázi. A začnou se stahovat..

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

5 minutes ago, honzasek napsal/a:

Ahoj Petře,

 

Už to funguje, jen nevím, jak nastavit cestu nebo command tak, aby se mi stahovaly jen tickery, které mám ve svém souboru. 

Zápis mám takto:  AmiQuote\Quote.EXE /autoupdate/ s&p100.tls

AQ se otevře, tickery vidím správně, ale nerozjede se stahování. Pokud vynechám poslední lomítko, tak se AQ otevře, ale vidím všechny tickery v celé databázi. A začnou se stahovat..

H.

Už to mám....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 11/28/2018 at 10:26 AM, sonny44 said:

Moc děkuji Petrovi za jeho další skvělé webináře a další cestu, "jak na to".

Mám dotaz - pro backtest je do kvality srovnatelná WFA u Amibroker jako WFA u TradeStationu?

Myslím, že je neporovnatelná obtížnost programování v NinjaTraderovi (nutnost znalosti C#) a porovnání např. v TradeStation či AmiBroker, které mají programovací jazyky velmi zjednodušeny a uživatelsky přívětivější. I sám název programovacího jazyku pro TradeStation mnohé naznačuje (EasyLanguage) a jazyk AmiBrokeru (AFL) je mu docela podobný.

Jojo, v NinjaTradrovi vystačíte se Strategy Wizard tak prvních 14 dní. Potom zjistíte, že to bez přepnutí do programování nepůjde. A to už opravdu začíná být složité. Ale hlavní omezení je v práci v portfoliem. Lze sice testovat celý NASDAQ100 nebo SP500, ale pouze akcii po akcii, takže money management tam nevyřešíte. Navíc nelze porovnávat Index Russell 3000 (řešeno s podporou), protože není zahrnut v datech zdarma (KINETIC). To všechno mě vede, že NT nebude správná cesta. A asi dojde na zakoupení Amibroker.

p.

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 hour ago, honzasek said:

Pokud chceš určitý komfort tak ano.

H.

Ahoj,

Dnes som zakupil AB a sedel pri tom cely den. Zatial spokojnosť aj ked vidím že to bude vyžadovať vela času ale s tým som rátal.  EOD dáta sa mi podarilo natahať cez AmiQuote z Yahoo. Avšak pri asi 10 tituloch z približne 3000 mi vypísalo "Yahoo error : code not found...". Neviem čím to je. Napadlo ma že či to nahodou nebude iba nejaký chýbajúci ticker v Yahoo databaze ale ked idem na stranku tak som ich tam našiel. Davate stahovať EOD data z viacerých zdrojov? Alebo to je nejaká chyba ktoru mam v nastaveniach.

Dakujem.

Martin

2018-11-29_175738.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

29 minutes ago, cingo napsal/a:

Ahoj,

Dnes som zakupil AB a sedel pri tom cely den. Zatial spokojnosť aj ked vidím že to bude vyžadovať vela času ale s tým som rátal.  EOD dáta sa mi podarilo natahať cez AmiQuote z Yahoo. Avšak pri asi 10 tituloch z približne 3000 mi vypísalo "Yahoo error : code not found...". Neviem čím to je. Napadlo ma že či to nahodou nebude iba nejaký chýbajúci ticker v Yahoo databaze ale ked idem na stranku tak som ich tam našiel. Davate stahovať EOD data z viacerých zdrojov? Alebo to je nejaká chyba ktoru mam v nastaveniach.

Dakujem.

Martin

2018-11-29_175738.png

Ahoj,

me se to stává taky. Zkus stáhnout znovu ještě jednou jen ty samotné tickery. Když ani to nepomůže tak to pak už neřeším. 

H.

  • Děkuji 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

dakujem za inspirativnu a velmi prakticku prezentaciu. Som programator so zaujmom o burzu, preto ma najviac zaujala tato moznost:889044373_Snmka.thumb.JPG.1cbbae450d407da943b86aee1fc593d7.JPG

Chcem sa venovat vyvoju systematickych strategii, avsak nechcem ist do toho sam. Rad by som s niekym spolupracoval a konzultoval svoje myslienky a napady. Som toho nazoru ze dobry brainstorming nie je nikdy na skodu. Budem rad ak sa mi niekto s podobnym nazorom seriozne ozve. :)

Upraveno uživatelem jumppard
Link to comment
Sdílet pomocí služby

48 minutes ago, cingo napsal/a:

Díky ... to som skusil ale pri niektorých to nepomohlo. Asi pri takom počte tickerov s tým treba rátať.

Jj, je to jak pises, nektere tickery na yahoo nejsou, nebo maji obcas i trochu jiny nazev. Muzes budto zkusit nazvy opravit dle primo stranek yahoo anebo zkusit treba barchart data. Ovsem i tam je situace podobna. Pokud se jedna o jednotky tickeru, tak bych to proste neresil.. 

at se s AB dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 14 hodinami, jerry8 napsal/a:

Zdravím, stačí tedy pro účely tohoto obchodování verze AB Standard Edition + zakoupit k tomu AmiQuote? Dík za info.

 

Jj, presne tak to je. Standard edition ma sice dalsi omezeni, napriklad nevyuziti vsech jader procesoru, ale jinak ok. Zkus propocitat, zdali nekoupit Ultimate. K uvedene cene ti jeste bude pripocteno DPH. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...