Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Konzistentní profity se swingových obchodováním [bezplatné vysílání]


Doporučené příspěvky

Nemam s Amibroker temer zadne zkustneosti. Prepokladam ze ke skenovani vseh akcii v russell 3000 je treba mit je vsechny v nejakem watchlistu. Rucne je asi tukat nebudu, Da se nekde stahnout seznam tehch akcii aby se dal inportovat do AB? Nejaky seznam jsme sice stahnul ale nejde mi naiportovat z cleho seznamu AB znal jen 10 ticektu. Muze to byt tim ze mam jen demoverzi? 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

51 minutes ago, duciuc said:

Nemam s Amibroker temer zadne zkustneosti. Prepokladam ze ke skenovani vseh akcii v russell 3000 je treba mit je vsechny v nejakem watchlistu. Rucne je asi tukat nebudu, Da se nekde stahnout seznam tehch akcii aby se dal inportovat do AB? Nejaky seznam jsme sice stahnul ale nejde mi naiportovat z cleho seznamu AB znal jen 10 ticektu. Muze to byt tim ze mam jen demoverzi? 

Ano je to tou demoverziou. Pokial viem tak free verzia berie iba 10tickerov. Zoznam Russell 3000 najdeš aj na Barchart.com ale ak maš free verziu AB tak data ti stiahne iba pre spomínaných 10 tickerov.

Upraveno uživatelem cingo
Link to comment
Sdílet pomocí služby

54 minutes ago, cingo napsal/a:

Ano je to tou demoverziou. Pokial viem tak free verzia berie iba 10tickerov. Zoznam Russell 3000 najdeš aj na Barchart.com ale ak maš free verziu AB tak data ti stiahne iba pre spomínaných 10 tickerov.

Ahoj,

pouzival jsem demo verzi jeste pred par dny. Tickeru jsem mel v AB naimportovanych hodne. SP 100 i 500, R3000, atd. Co ale bylo omezeno je prave stahovani pres Amiquote, slo pouze jen 10 tickeru. Do dema se musi importovat rucne. Neni to ani zas tak zdlouhave. Co je ale spatne, ze pokud se AB ukonci, tak se musi importovat znovu. Databaze se po uzavreni programu vyprazdni.

Honza

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud by nekdo potreboval seznam akcii pro Russell 3000, tak se da dobre stahnout zde: https://www.ishares.com/us/products/239714/ishares-russell-3000-etf#holdings

V sekci Holdings je potreba vybrat All a pak kliknout na Custom Columns a nechat vybrany jen ticker. Pak uz staci oznacit jen nazvy tickeru a pomoci copy + paste ulozit do textoveho souboru. Soubor bude mit jeden ticker na kazdy radek a to uz jde nacist primo do AmiQuote.

  • Líbí se 2
  • Děkuji 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

57 minutes ago, arosa napsal/a:

Pokud by nekdo potreboval seznam akcii pro Russell 3000, tak se da dobre stahnout zde: https://www.ishares.com/us/products/239714/ishares-russell-3000-etf#holdings

V sekci Holdings je potreba vybrat All a pak kliknout na Custom Columns a nechat vybrany jen ticker. Pak uz staci oznacit jen nazvy tickeru a pomoci copy + paste ulozit do textoveho souboru. Soubor bude mit jeden ticker na kazdy radek a to uz jde nacist primo do AmiQuote.

Diky za tip. Normálně podobné seznamy stahuji na barchart.com, ale ten má ve free verzi omezení na množství tickerů  1000 a souboru 10. Jde to skládat, ale toto je lepší ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 29. 11. 2018 at 18:43, jumppard napsal/a:

Dobry den,

dakujem za inspirativnu a velmi prakticku prezentaciu. Som programator so zaujmom o burzu, preto ma najviac zaujala tato moznost:889044373_Snmka.thumb.JPG.1cbbae450d407da943b86aee1fc593d7.JPG

Chcem sa venovat vyvoju systematickych strategii, avsak nechcem ist do toho sam. Rad by som s niekym spolupracoval a konzultoval svoje myslienky a napady. Som toho nazoru ze dobry brainstorming nie je nikdy na skodu. Budem rad ak sa mi niekto s podobnym nazorom seriozne ozve. :)

Dobry den,

jsem na to tak nejak podobne, taky jsem programator, a zkousim AOS, uz zkousel ruzne frameworky na AOS, Metatrader, python, R, Sierra Chart. Ted si par dni hraju s Amibrokerem,  a taky hlavne s Backtrader

https://towardsdatascience.com/trading-strategy-back-testing-with-backtrader-6c173f29e37f

coz mi prijde celkem kompletni frameworku v Python, ktery je dotazeni az v live obchodovani. Backtrader bych pak chtel spoustet nekde v clusteru na cloudu 

https://community.cloud.databricks.com

Jak jste na tom vy?

Mira

 

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

6 minutes ago, bob7 said:

Dobrý den,

chystám se zakoupit soft. Amibroker,  jsou tam 3 možnosti za 279, 339, a 499usd,

co doporučujete, abych nekoupil to nejlevnější a pak mě to nemrzelo že jsem si mohl radši zrovna připlatit.

díky , hezký den všem

Ahoj

Asi záleží čo všetko chceš v AB robiť. Ja osobne som si zakupil ten za 499 usd kedže obsahuje aj AmiQuote ktorý som aj tak chcel zakupiť a AFL code wizard (aj ked ten som ešte poriadne neskušal). Rátaj aj s tým že pri platbe ta cena ešte trochu poskočí o daň. Hlavna výhoda tej drahšej verzie je že nie si nijako obmedzovaný. V tejto tabulke je rozdiel medzi standard a professional https://www.amibroker.com/guide/versions.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 hour ago, bob7 said:

Dobrý den,

chystám se zakoupit soft. Amibroker,  jsou tam 3 možnosti za 279, 339, a 499usd,

co doporučujete, abych nekoupil to nejlevnější a pak mě to nemrzelo že jsem si mohl radši zrovna připlatit.

díky , hezký den všem

Poridil jsem tu nejlevnejsi variantu (nechci do toho vrazet vic nez je nezbytne nutne, pro swingove obchodovani by to melo stacit)

AmiQuote jsem nekupovatl (99USD), data chci brat od sveho brokera. Jestli tomu dobre rouzumim, tak amiQuote pomuze pri hromadnem importovani CSV dat (z free zdroju). Jde dokoupit samostatne.

AFL code wizard - kod si clovek naklika v pruvodci, vede vas to. Nepovazuju za nezbytne nutne pro sebe.

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 1 hodinou, bob7 napsal/a:

Dobrý den,

chystám se zakoupit soft. Amibroker,  jsou tam 3 možnosti za 279, 339, a 499usd,

co doporučujete, abych nekoupil to nejlevnější a pak mě to nemrzelo že jsem si mohl radši zrovna připlatit.

díky , hezký den všem

Já osobně jdu do možnosti Professional Edition: $339, protože umožňuje instalaci 64b verze, podporu až 32 Multi-thread (záleží kolik máš procesorových jader) a další možnosti, které jsou navíc oproti standard verzi. Těch pár dolarů navíc mi za to stojí. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...