petr

Konzistentní profity se swingových obchodováním [bezplatné vysílání]

Doporučené příspěvky

11 minutes ago, Martin_M napsal/a:

Ahoj, zdravím všechny v chatu ... bohužel nemůžu přidávat příspěvky tam - "nemám kanál". 🙂

Dobrý večer, žádný speciální kanál určitě nepotřebujete. Stačí když se do diskuze pod živým vysíláním (odkaz máte od Petra v emailu) přihlásíte svým běžným Google účtem, stejným který používáte například pro sledování videí na YouTube. 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Just now, llaaddaa napsal/a:

Nemám obraz, nemám zvuk, nemám ani tlačítko

finančník - neúspěšné vysílání.png

Pravděpodobně nemáte aktualizovaný prohlížeč. Zkuste Chrome. Měl jsem stejný problém.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Mám W10 s posledními aktualizacemi, IE11 s předchozím nefunkčním obrázkem A v Edge mám úplně prázdno. To chce nejšpíš nějaký doplněk do prohlížeče, ale nevím jaký. Kód stránky nestačím tak rychle analyzovat, protože je složitější

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
3 minutes ago, llaaddaa napsal/a:

Mám W10 s posledními aktualizacemi, IE11 s předchozím nefunkčním obrázkem A v Edge mám úplně prázdno. To chce nejšpíš nějaký doplněk do prohlížeče, ale nevím jaký. Kód stránky nestačím tak rychle analyzovat, protože je složitější

Nebojte, o nic nepřijdete. Zítra bude Petr posílat záznam webináře. Tak doporučuji dnešek využít k dořešení technického problému ať jste připraven na čtvrteční webinář. Pod IE i Edge to funguje a nic speciálního se instalovat nemusí. Vysílání je prostřednictvím YouTube. Mám podezření, že Váš prohlížeč něco blokuje. Viz ta modrá ikonka vedle zámečku nahoře v prohlížeči.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se