Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Konzistentní profity se swingových obchodováním [bezplatné vysílání]


Doporučené příspěvky

1 hour ago, AZ napsal/a:

 

3)  Vstoupíte do trhu

Ale nechápu s jak velkým SL, protože SL 100-150USD je dneska prakticky nepoužitelný, aby jste v trhu vydržel přes celou denní volatilitu

Zdravím, o jakém trhu mluvíte? Petr zmínil akciové trhy s malým kapitálem.. co tedy koupit pár levnějších akcií XY společnosti bez marginu v celkové hodnotě pár set dolarů? Pak SL řekněme 10% bude menší než vámi zmiňovaných 100USD a je i v dnešních trzích zcela použitelný...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradery z komunity finančníku.

První díl považuji za velmi pěkný úvod, ve kterém dle mého zaznělo to podstatné pro začátek -

Jednoduchost - scaner najde, ty jen nastavíš platformu pro vstupy a určíš počet ks akcií a je to. fakt 5 minut za den, když už to bude nacvičené

malý kapitál - není větší komfort, než se nebát, že o xxx Kč mohu přijít a nesemele mě to. 

koncentrace na podstatu - pro začátek nemá cenu řešit spoustu znalostí a techniku kolem (jako třeba u AOS) a přesto to může fungovat

konzistence - není nad to začít trading dělat poctivě, dle plánu a pořád - Petr doporučoval cca rok, přesně souhlasím. Teprve pak může člověk hodnotit.

 Už s tímhle se dá dle mého začít. Je mi jasné, že tento kurz bude jen velmi lehký začátek, absolvoval jsem kurz Orderflow, kde bylo snad 16 hodin videa (za mě asi TOP kurz od Finančníku, mnoho informací, přehledně, logicky, super postupy a informace - pro mě však příliš náročný styl ID obchodování, po několika měsících ve výrazném plusu jsem to vzdal, po zbytek života bych to nedokázal dělat).
Jsem rád, že se Petr do něčeho podobného pustil a už se těším na pokračování. 

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, děkuji za poslání linku, večer skouknu. Chtěl bych se optat, při případném založení účtu u Tradestation Global, bych zadával příkazy v platformě od IB nebo od Tradestation.? Dále jestli bych mohl využívat i placené indikátory které Tradestation nabízí? A poslední otázka, jelikož už účet u Tradestation mám asi rok, je možnost eventualně ůčet převest k  Tradestation Global? Děkuji moc, a doufám že příští webinář už stihnu. Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už u Petra absolvuju asi třetí webinář s tímto zaměřením na swingové strategie. A mě osobně nejvíc dal ten dlouhý dotaz tradera a následná odpověď na něj, kde trader uvádí že už skoro deset let stále obchoduje a prozatím se mu nedaří, ikdyž by chtěl vydělávat. Mám to podobné a tak doufám, že po nějakých těch malých krůčcích se posunu k tomu, abych byl konzistentně úspěšně vydělávající trader. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taky moc děkuju za webinář - po technické stránce žádné problémy, po obsahové stránce taky super - v tomhle je Petr prostě frajer, netrápí posluchače zbytečnostma a probírá jenom to podstatné, navíc jeho povídání dokáže opravdu zaujmout, 90 minut uběhne jako voda a člověk se u toho vůbec nenudí..takhle mají vypadat webináře! moc se těším na další a ještě jednou díky za to, co pro nás děláte ?

Upraveno uživatelem ma_tes1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den

Chtěl bych poděkovat Petrovi za tento webinář . Moc si vážím  Petře , co pro nás ostatní děláte. Klobouček dolů a poklona . Děkuji za další a další podměty , náhledy na trhy . A všem ostatním přeji hodně úspěchů..... Chtěl bych , aby se nám všem dařílo, bez rozdílů.. To by bylo super. A díky swinkovému obchodování a vstřícnosti Petra by se nám to mohlo podařit. Když bude vůle a odhodlání ,  tak přijde i aha efekt. To jsem si jistý.

Už se nemůžu dočkat na další pokračování. Swingové obchodování je hodně zajímavé řešení , pro nás, co pracují a nemají moc času. Velmi mě zajíma jak se třeba dělá screen trhů , tak aby vyhodnocoval případné obchodní možnosti...atd. Určitě si jde z každého Petrova webináře vzít spoustu zajímavého.

Ještě jednou s úctou k vám Petře. Děkuji.

 

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...