Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
wolf

Založil jsem si účet u IB global+tradestation

Doporučené příspěvky

Před 13 hodinami, krejzic napsal/a:

Minimum je stále 10.000 USD nebo ekvivalent v jiné měně, nicméně se pak dají finance hned stáhnout zpátky na bankovní účet a fungovat jen s částkou kolem 2500 USD. Platí pro otevírání účtu napřímo u IB.

To uz nejakou dobu neplati. 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
1 hour ago, krejzic napsal/a:

Já se nechci hádat 😉 ale platí to stále, viz https://www.interactivebrokers.co.in/en/index.php?f=minimumDeposits

Jen pro upřesnění - to co uvádíte je odkaz na samotné interactive brokers. Toto vlákno je o TradeStation Global. Tj. defacto účet u IB plus software od TradeStation.

Plus jsou tam další rozdíly typu, že u tradestation Global se v tuto chvíli neplatí inactivity fee (ale zase jsou tam trochu vyšší komise) atd. Tedy není to úplně stejné.

Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Před 6 hodinami, krejzic napsal/a:

Já se nechci hádat 😉 ale platí to stále, viz https://www.interactivebrokers.co.in/en/index.php?f=minimumDeposits

Ta domena .co.in je zrejme nejaka indicka. Na ofiko domene .com jiz zadne minimum neni. 

Ale samozrejme ma Tradestation Global dalsi vyhodu napr. v softu zdarma, coz je super a je to jiste dobra volba. 

Otazkou tedy zustava, jaky je minimalni fund deposit u IB pokud se ucet otevira pres TSG (mohou byt jine podminky, ikdyz IB takovyto limit nema). 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, obracím se sem s radou o pomoc. Moc nadějí tomu nedávám, ale zkusím to.

Otevřel jsem účet u IB a TSG, vše v pohodě, účet fundován, aplikace TWS šlape. Mám ale problém s rozchozením aplikace TS - po prvotním spuštění po instalaci, dojde k iniciaci nastavení indikátorů a následně už jen (a pro všechny další pokusy) nekonečné modré kolečko. Jsem v čilé komunikaci se supportem TSG, s výše zmíněnou paní Renatou, ale přijde mi, že jí dochází nápady. Rady jsou v podstatě zkontrolujte si verze aplikací, nastavení API, přeinstalujte obě aplikace, vyzkoušejte jiný počítač... Vše jsem vyzkoušel - dělával jsem na technické podpoře, tak nejsem úplně trubka. 🙂

Sám jsem našel logy v souboru CAL.log, kde u jedn.neúspěšných pokusů o spuštění vidím záznam: 

(CRITICAL:01216) 2/25/2019 20:56:34.78 [CServerApp::NeedToShutdown] Unable to open process: 7040, WinError:87:Parametr není správný.

Netušíte někdo? 😉

Status:
WIN 10 64bit
TWS verze: 968.2h
TradeStation/9.05.00.3070
Vypnutý Avast, manuální výjimka na FW pro otevření portu 4002, byť není potřeba
Trojitá přeinstalace obou aplikací

Díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

@paratk0

Ako prve by som riesil update na vyssiu verziu - 9.5. Ja som si otvaral ucet zaverom novembra 2018, a dosla mi linka uz na verziu 9.5. Teraz mam verziu 9.5.(Update 11) - 9.5.00.3519.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.