Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založil jsem si účet u IB global+tradestation


wolf

Doporučené příspěvky

1 hour ago, krejzic napsal/a:

Já se nechci hádat ? ale platí to stále, viz https://www.interactivebrokers.co.in/en/index.php?f=minimumDeposits

Jen pro upřesnění - to co uvádíte je odkaz na samotné interactive brokers. Toto vlákno je o TradeStation Global. Tj. defacto účet u IB plus software od TradeStation.

Plus jsou tam další rozdíly typu, že u tradestation Global se v tuto chvíli neplatí inactivity fee (ale zase jsou tam trochu vyšší komise) atd. Tedy není to úplně stejné.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 6 hodinami, krejzic napsal/a:

Já se nechci hádat ? ale platí to stále, viz https://www.interactivebrokers.co.in/en/index.php?f=minimumDeposits

Ta domena .co.in je zrejme nejaka indicka. Na ofiko domene .com jiz zadne minimum neni. 

Ale samozrejme ma Tradestation Global dalsi vyhodu napr. v softu zdarma, coz je super a je to jiste dobra volba. 

Otazkou tedy zustava, jaky je minimalni fund deposit u IB pokud se ucet otevira pres TSG (mohou byt jine podminky, ikdyz IB takovyto limit nema). 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den, obracím se sem s radou o pomoc. Moc nadějí tomu nedávám, ale zkusím to.

Otevřel jsem účet u IB a TSG, vše v pohodě, účet fundován, aplikace TWS šlape. Mám ale problém s rozchozením aplikace TS - po prvotním spuštění po instalaci, dojde k iniciaci nastavení indikátorů a následně už jen (a pro všechny další pokusy) nekonečné modré kolečko. Jsem v čilé komunikaci se supportem TSG, s výše zmíněnou paní Renatou, ale přijde mi, že jí dochází nápady. Rady jsou v podstatě zkontrolujte si verze aplikací, nastavení API, přeinstalujte obě aplikace, vyzkoušejte jiný počítač... Vše jsem vyzkoušel - dělával jsem na technické podpoře, tak nejsem úplně trubka. ?

Sám jsem našel logy v souboru CAL.log, kde u jedn.neúspěšných pokusů o spuštění vidím záznam: 

(CRITICAL:01216) 2/25/2019 20:56:34.78 [CServerApp::NeedToShutdown] Unable to open process: 7040, WinError:87:Parametr není správný.
 
Netušíte někdo? ?
 
Status:
WIN 10 64bit
TWS verze: 968.2h
TradeStation/9.05.00.3070
Vypnutý Avast, manuální výjimka na FW pro otevření portu 4002, byť není potřeba
Trojitá přeinstalace obou aplikací
 
Díky

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,

mám účet u IB. Láká mě možnost software od Tradestation, který umožňuje skriptování, backtesting... Co se stane pokud si založím účet u Tradestation Global způsobem propojení existujícího účtu IB s Tradestation?

* Je možné nadále obchodovat přímo pomocí TWS bez Tradestation nebo musím obchodovat přes Tradestation?

* Pokud budu obchodovat přes TWS bez Tradestation. Platím nižší poplatky (uvedené u IB) nebo propojením účtů budu vždy platit vyšší poplatky uváděné u Tradestation Global?

Děkuji za odpověď.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 1 hodinou, phoenix napsal/a:

Dobrý den,

mám účet u IB. Láká mě možnost software od Tradestation, který umožňuje skriptování, backtesting... Co se stane pokud si založím účet u Tradestation Global způsobem propojení existujícího účtu IB s Tradestation?

* Je možné nadále obchodovat přímo pomocí TWS bez Tradestation nebo musím obchodovat přes Tradestation?

* Pokud budu obchodovat přes TWS bez Tradestation. Platím nižší poplatky (uvedené u IB) nebo propojením účtů budu vždy platit vyšší poplatky uváděné u Tradestation Global?

Děkuji za odpověď.

Tomáš

Pokud si založíte účet u TradeStation Global budete mít další, nezávislý účet u IB. Na tom můžete obchodovat i napřímo (nebo s libovolným dalším software napojitelným na IB).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...