Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

To Sencor
Ideální je si vytvořit systém, který má vícenásobné vstupy. Tedy např. 3x OpenBuy/OpenSell atd... a do podmínek ještě přidat něco navíc... Pokud máš např. Buy: Cross (MA,MA1) zkus si zadat ještě k tomu něco dalšího, co koresponduje s trendem podle tvých indikací. Např. Buy: Cross(MA,MA1) or Cross(X,Y).
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to all: pre vsetkych ktori zacinaju s programovanim VT, prikladam svoj prvy AOS, z ktoreho funkcie nepouzivam ani tak na samostatne obchodovanie ale sluzia skor na statistiku uspesnosti obchodov, pri roznych S/L, pri vstupoch v rozne dni alebo roznom case, vyrata vam max.ubytok/prirastok na ucte a pod., pokial to niekomu pomoze v programovani budem len rad a taktiez uvitam navrhy na pridanie nejakej funkcionality, ktora by pomohla. Marek

1021

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lidi, prosím Vás o vyřešení problémů. Abych řekl pravdu, tak buď není VT dokonalý a nebo já jsem na konci jeho možností a nebo něco nevím...
Pro příklad přikládám jednoduchý AOS na kterém je to vidět. O co mi jde:
Chci, aby když bude splněna podmínka (překřížení dvou MA) systém ukázal šipku, ale při druhém splnění už systém nereagoval. Chci to pro moje systémy, kdy jedna podmínka bude otevírat pozici a nebude se dít nic až do doby, když jiná podmínka neuzavře pozici.
V mém případě stále narážím na problém ve VT, kdy jakoby systém hodnoty proměnné nuluje.
Popravdě řečeno mám už hlavu jako meloun a postupně mi to leze na psychiku. :)
Všem děkuji předem za vysvětlení nebo nakopnutí. Už pomalu rozmýšlím o MT, u kterého asi takové "blbé" problémy nebudou.

Díky všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lidi, prosím Vás o vyřešení problémů. Abych řekl pravdu, tak buď není VT dokonalý a nebo já jsem na konci jeho možností a nebo něco nevím...
Pro příklad:

pocet_splnenych_podminek:=pocet_splnenych_podminek;

MA1:=mov(C,MA1_perioda,MA1_jaky);
MA2:=mov(C,MA2_perioda,MA2_jaky);

podminka:=if(cross(MA1,MA2),if(pocet_splnenych_podminek=0,1,0),0);
pocet_splnenych_podminek:=if(cross(MA1,MA2),pocet_splnenych_podminek+1,pocet_splnenych_podminek);

O co mi jde:-prič se proměnná pocet_splnenych_podminek -- stále nuluje!!!
Chci, aby když bude splněna podmínka (překřížení dvou MA) systém ukázal šipku, ale při druhém splnění už systém nereagoval. Chci to pro moje systémy, kdy jedna podmínka bude otevírat pozici a nebude se dít nic až do doby, když jiná podmínka neuzavře pozici.
V mém případě stále narážím na problém ve VT, kdy jakoby systém hodnoty proměnné nuluje.
Popravdě řečeno mám už hlavu jako meloun a postupně mi to leze na psychiku. :)
Všem děkuji předem za vysvětlení nebo nakopnutí. Už pomalu rozmýšlím o MT, u kterého asi takové "blbé" problémy nebudou.

Díky všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MarekSK
Neznám celkové zadání toho co popisuješ, ale proč nepoužiješ jednoduchou podmínku pro, jak píšeš "překřížení a šipku" např. pro Up - cross(MA1,MA2) a opačně cross(MA2,MA1) ? Šipku ti to ukáže při každém překřížení...
Pro podmínky "pokud" (if) pak zkus - if(cross(MA1,MA2),1,0) anebo kumulativně if(cross(MA1,MA2),1,0) and cross(MA1,MA2). Nejsem programátor, ale mělo by to snad fungovat..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...