Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj
jsem tu docela nový-asi 2 měsíce si čtu místní moudra a snažím se něco naučit o forexu. Včera jsem si přečetl návod na programování ve VT a dnes si udělal svůj první AOS-protože se chci obchodovat 15 minutové grafy a nemám čas sedětr celý den u počítače. Myslím, že bude fungovat dobře. To slovo BUDE, je to, co mě trápí. Chtěl jsem si tam dát stoploss -ale ne jen tak ledajaký.
Věděl by tu někdo a byl tak moc hodný a poradil/pomohl mi jak naprogramovat toto:
po otevření pozice zadat stoploss -20 pips (pokud je nejbližší hodnota PSAR dál než 20 pips od nákupní ceny)
pokud je PSAR hodnota vzdálena méně než 20 pips od nákupní ceny pak zadat stoploss na tuto hodnotu
posouvat stoplos po měnících se PSAR hodnotách a vystoupit z trhu na základě projetí stoploss
(tohle sice nevím jak udělat, ale kdybych nad tím nějakou dobu seděl, možná bych to i dal)
problém je tenhle: PSAR se pořád mění a otočí-li se prudce trend , může se stát? že PSAR skočí na druhou stranu grafové křivky a tím pádem bude stoploss na nic. Jak ošetřit tohle?
Díky díky díky
Dobré obchody, live i ty na demu přeje Tom
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO:euforos
Ahoj,
to by neměl být problém. Pokud si myslíš, že mi ho můžeš poslat (ten AOS), tak ti to tam můžu doprogramovat.
Rád bych ti poradil hned,ale myslím si, že by to asi moc nebylo dobré a za druhé, nevím, jakým stylem to tam máš naprogramované. Takže potřeboval bych to vidět.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:All
Lidi máte taky problém s VT jako já. Když do něho nahraju více jak 1000 svíček a nějaký složitější AOS, začíná se to sekat, ale tak sekat, že počítač stojí třeba i 20 sekund né li více. Mé nervy jsou kvůli tomu v horším stavu než z obchodování forexu. Je fakt, že mé AOS jsou na dvě stránky A4, ale tohle? :) Tím pádem nemohu testovat. Jedině co mi trochu pomůže je, že načtu 500 svíček, pak odpojím kabel internetu, VT oznámí nekonektivitu, pak dám Off-line a pracuji takhle. ALe to je řešení z louže pod okap, pokud chci přecházet do jiných grafů. Prosím o radu. Všem děkuji. Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MarekSK
Je fakt, že VT je mnohdy "žrout" ramky, ale mám na live stabilně šest grafů a´1000 svíček a jede to normálně (mám 512 RAM, protože mám puštěné současně i jiné programy a 256 RAM by bylo žalostně málo..), ale mám skripty tak max. na jednu stranu A4..Jak radí Glader, pokud ti nevyhovuje VT technicky, přejdi na MT nebo posílit výkon PC....
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

glader: :))
MarekSk: bohuzel, VT neni zrovna ideal. Pokud mas ve skriptu pocitani profitu, muze to delat problemy (me to zpusobovalo presne to o cem mluvis). Kazdoapdne se s tim podle meho nazoru nic delat neda. Ja pocitam a backtestuji rucne, nejlepe o vikendu s vypnutim prescrolovavanim grafu. Pripadne metatrader je taky varianta, no...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Posilam ti co z toho zatim mam. Mel jsem tam i podminky pro close, ale umazal jsem je, pac si nejsem uplne jistej vystupy....porad hledam neco lepsiho, nez to co sem zatim vymyslel.... ...navic mi to nejak nechce samo vstupovat do trhu. Ze by chybka? :) S tim PSAREM jsem si to po zrale uvaze rozmyslel. Nicmene AOS ti poslu. Zda se mi, ze je dobry...rozhodne na prvni AOS ano :) To, co bych te chtel poprosit doprogramovat je vystup na zaklade krosu kama a close ceny + pridat trailingstop po 20 pipsech - tj. bud to vystoupi na krosu, nebo na stopce, kdyby byl nejakej nahlej propad (+jisteni, kdyby spadl pocitac). Slo by to? Prosimprosimsmutnekoukam :) Tom

1159

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO:euforos
Ahoj, jo podívám se na to,ale dneska už fakt ne.Už toho mám docela dost a jsem už tak trochu mrtvý. I když jsem to ještě neviděl, cítím, že si to budu muset přepracovat po svém, aby to tak chodilo :).Ale uvidíme zítra.

To:ALL
Lidi díky za pomoc a ulehčení. Teď vím, že se to stává i některým z vás(to šílené mrazení počítače). No o MT už uvažuji dlouhou dobu. Ale jen co jsem se pořádně rozkoukal ve VT se mi fakt nechce na novou platformu. Ale budu asi muset. Nejdříve jsem si chtěl vytvořit stabilně alespoň lehce vydělávací systém a pak ve volném čase začal naplno študovat MT. Já mám Side 256RAM, a stále se mi nechtělo věřit že VT chce tolik ramky na pár VÝPOČTŮ?.........!!!!!!!!?????????
No nic, Side asi se poohlídnů po větší ramce. Side, myslíš si, že rozšíření RAM o dalších 256RAM by mi pomohlo od toho krutého mrazení počítače?
Lidi díky......A dobrou noc všem!!!Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MarekSk:
začal jsem live obchodování na VT s Celeronem 634 MHz a 128 MB RAM. Bylo to šílené, ale při pěti restartech denně to šlo... :) Teď mám CPU 2.93 GHz, 512 MB RAM a je to daleko větší pohoda, i když mi současně jede demo Metatraderu, Excel a internetový prohlížeč. Fakt je, že když to mám puštěné od rána. tak stejně radši před reporty, tak kolem 14.00, restartuju, aby se mi to neseklo vteřinu před zadáním stopky. Při obchodování je lepší mít nastavený menší počet candlí, tak 500 až 1000. Pro backtest je to lepší tak, jak píše dzink - 5000 svící a dělat to offline o víkendu.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novy uzivatel pomoc s VT programovanim
Vloženo uživatelem: vttsfs
Datum: April 6, 2006 01:01AM
Statut uživatele: nováčekv diskuzi

hledam nekoho kdo by byl ochotnej napsat jednoduchy edit do visual trading, systemu simple macd.

jako napriklad otevreni pozice po uplynuti doby xy od prekrizeni {zmeny trendu} + close position po dosazeni urciteho poctu pips "xy"

A ci je mozne skombinovat tieto podminky s inym systemom napr VT shaff trend cycle myslene tak ze by ten MACD otvaral buy or sale len vtedy ak je aj VT schaff v rovnakom smere {sale.buy}
dekuji moc, hodne pips to everybody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:All
Tak lidi,včerejším dnem díky Vám jsem se vzal a šel koupit novou RAM.Teď ji mám cca 750MB.Takže snad to bude stačit.Ale rozhodl jsem se, že dnešním dnem přecházím na MT. VT je moc fajn program a dají se s ním dělat pěkná kouzla.Ale přeci jenom už chci něco, co VT těžko překousává.Nicméně by nemělo být na škodu "ovládat" obě dvě platformy.Ale ani toto nestačí pro zhodnocení mého účtu.:)

TO:euforos
Omlouvám se, moc se omlouvám,že jsem slib stále nedodržel.Jelikož mou novou ramku neskously windowsy,tak musím přeinstalovat cele windowsy a stím spojené další věci.Hned jak to budu mít tak ti to zakomponuji. Alespoň jsem zatím na notebooku ve spojení s vámi tady na diskuzi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...