Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Finančník - nový redakční systém a design 2019


Doporučené příspěvky

Poznámky a komentáře k novému redakčnímu systému a designu, který nasazujeme v průběhu ledna 2019.

Na Finančníkovi jsme museli předělat prakticky vše, co se staralo o publikování informací. První verze strukturování obsahu tak není zcela finální a na  dotažení serveru budeme pracovat ještě následující měsíce. Oceníme tak vaše komentáře a připomínky, které se pokusíme do vzhledu a funkčnosti serveru zapracovat (bude-li to v našich silách).

  • Líbí se 2
  • Děkuji 4
Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 hour ago, Unlimited napsal/a:

Super, tak konečně :) Jen stránky s kurzy nejsou responsivní.. stále na stareém designu? Ať se daří vše dotáhnout do konce, dokážu si představit tu hromadu práce, držím palec.

Ano, samotné kurzy (a některé další statické stránky) jsou ještě mimo nový systém. Určitě ale směřujeme ke kompletní integraci. Věřím, že v brzké době dotáhneme i responzivitu kurzů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Petře, nový design se mi líbí :).

Aktuálně mám problém nahrávat screeny, píše mi to, že screeny nesmí být větší než 1,95MB, ale poslední screeny, které nahrávám jsou v řádech desítek kB, a dělám to pořád stejně. Tak mě napadlo, jestli není omezeno místo pro jednoho uživatele. V tom případě bych rád smazal screeny, které jsou zastaralé. Na stránce s přílohami lze smazat určitou přílohu po jednom a chce to pokaždé potvrzení. Šlo by tam dát i zaškrtávací pole pro hromadný výběr, abych si označil, které screeny smazat?

image.thumb.png.1fa84992aeca9169778b73ea4d0f9c91.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 11 hodinami, van Heck napsal/a:

Dobrý den Petře, nový design se mi líbí :).

Aktuálně mám problém nahrávat screeny, píše mi to, že screeny nesmí být větší než 1,95MB, ale poslední screeny, které nahrávám jsou v řádech desítek kB, a dělám to pořád stejně. Tak mě napadlo, jestli není omezeno místo pro jednoho uživatele. V tom případě bych rád smazal screeny, které jsou zastaralé. Na stránce s přílohami lze smazat určitou přílohu po jednom a chce to pokaždé potvrzení. Šlo by tam dát i zaškrtávací pole pro hromadný výběr, abych si označil, které screeny smazat?

image.thumb.png.1fa84992aeca9169778b73ea4d0f9c91.png

@van Heck prostor pro přílohy byste neměl mít omezený (jen tedy na max. 2MB/příloha. Co konkrétně vám to píše za chybu když se snažíte přílohy nahrát? Můžete publikovat screenshot?

Možnost hromadného mazání má asi jen admin. Případně napište nějaký klíč podle čeho byste ty přílohy chtěl promazat (například velikost, datum publikování atd) a smažeme je.

Petr

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 12 hodinami, admin napsal/a:

@van Heck prostor pro přílohy byste neměl mít omezený (jen tedy na max. 2MB/příloha. Co konkrétně vám to píše za chybu když se snažíte přílohy nahrát? Můžete publikovat screenshot?

Možnost hromadného mazání má asi jen admin. Případně napište nějaký klíč podle čeho byste ty přílohy chtěl promazat (například velikost, datum publikování atd) a smažeme je.

Petr 

Děkuji za odpověď. Jde o to, že někdy mi to funguje a někdy mi to vypíše:

Quote

You are only allowed to upload 1,95mb.

A to pro stejný obrázek - zkusil jsem to nahrávat jak do tohoto příspěvku při vytváření, tak i do jiného.

Mé přílohy starší než 9/2018 se mohou klidně smazat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 18. 1. 2019 at 9:48, van Heck napsal/a:

Děkuji za odpověď. Jde o to, že někdy mi to funguje a někdy mi to vypíše:

A to pro stejný obrázek - zkusil jsem to nahrávat jak do tohoto příspěvku při vytváření, tak i do jiného.

Mé přílohy starší než 9/2018 se mohou klidně smazat.

Té odpovědi úplně nerozumím - nahráváte malý stejný obrázek a občas vám to projde a občas ne?

Ty 2MB jsou limit celé přílohy. Není to tak, že už máte připojeno více obrázků a ten poslední se tam nevejde?

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

55 minutes ago, koc napsal/a:

Dobrý den,

na nových stránkách jsem již nenašel ikonu tiskárny, která naformátovala zobrazený text článku pro tisk. Přehlédl jsem ji nebo tam opravdu není? A bude?

Petr

Tak toto se obávám že stávající systém bohužel nepodporuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 19 hodinami, petr napsal/a:

Té odpovědi úplně nerozumím - nahráváte malý stejný obrázek a občas vám to projde a občas ne?

Ty 2MB jsou limit celé přílohy. Není to tak, že už máte připojeno více obrázků a ten poslední se tam nevejde?

Petr

Právěže je to první screen, který tam vkládám. Až to znovu nastane, nascreenuju a přidám sem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

20 minutes ago, Ruben napsal/a:

Dobrý den, 

dříve byl pod každým článkem přímý odkaz na diskuzi. Na nových stránkách tuto možnost nevidím. Plánujete prosím propojení článků s diskuzí?

Výjimečně ano. Ale obecně pod články již delší dobu nemáme. Bohužel není v mých silách diskuze veřejné a často anonymní sledovat a aktivně se jich účastnit.

Navíc za roky provozování serveru se mi více než potvrdilo, že veřejné diskuze na seriózní témata nedávají smysl a proto se spíše soustředím na rozvoj uzavřených diskuzí, které jsou mnohem plodnější a hodnotnější, jelikož mohou jít k jádru věci a neúčastní se jich anonymní diskutující.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...