Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Po dlhej dobe som sa odhodlal, ze budem pisat dennik mojich obchodov, aj ked moj styl je trochu iny. Zameriavam sa hlavne na swingove obchody, v trvani 1-21 dni v priemere.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Moj system obchdovania- swing, denne grafy, equities, futures, forex, drzanie pozicie v priemere 1- 21 dni. Risk na obchod 2%, vstup all in, scale out- 1 target 1:1 R/R, 2 target vyssia struktura trhu tzn. weekly, 3 target trailing stop. Vstup do momenta. Priklad viz: corn nizsie

pricechart?symbol=CK9&trade=10062902&end=20190310&i=d&TimeRange=150&Volume=1&ChartType=candlestick&width=900&height=550&study2=ema(20)&2x=1

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dnes sa uzavrel iba jeden kontrakt na futures RBJ19. 2 kontrakt je stale otvoreny. Vstup na cene  3/8  1.7962 2 kontrakty. Vystup na cene 1.8200.

Kontext: Na dennom grafe zmena trendu na bull market. Trh urobil silny pohyb hore takmer vertikalny medzi 2/13-2/22. Nasledne korekcia, kde vsak nebola takmer ziadna weakness, striedanie barov bulls a bears. Nasledne som mal prvy vstup 3/6 na cene 1.7909 do momenta(tento obchod tu nie je opisany) prvy kontrakt sa uzavrel na 1R avsak 3/8 nastala silna korekcia kde 2 kontrakt som uzavrel v strate a celkovo tento obchod skoncil 0.1R v pluse. Kedze vsak 3/8 nastala ku koncu dna otocka naspat na velkej sile, vstupil som znova na spominanej cene1.7962 z dvoch dovodov:

1. vela slabych longov bolo vyhodenych  z obchodu(vratane mna), ktori budu chciet znova vstupit do obchodu a tym pohanat trh hore. 

2. shorty ktore vstupili do obchodu pod akymkolvek z troch bycich barov medzi 3/5-3/7 bud uz vystupili alebo este len vystupia  v strate long prikazom, cim budu pohanat trh hore 

2 PT je aktualne na cene 1.9036 a SL bude posunuty  v zavislosti na pohybe trhu.

2019-03-11_21-51-38.png

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Trh: CRUDE OIL-CL

Vstup:2 long 58.71 3/14/2019 trend 

Kontext:Po pade trhu medzi 10-12 mesiacom, nastala prudka otocka hore vo forme V. nasledne pullback, dalsie momentum hore v slusnej sile medzi 2/11 az 2/20 co zmenilo v mojom ponimani trh na byci teda aspon na dennom grafe. Nasledna dlha konsolidacia a jej prerazenie 3/13. Moj vstup bol 3/14 trochu vyssie ako by som chcel, ale bal som ze resistencia moze byt len posunuta vyssie.

Trademanagement:  3/15 takmer zasiahnuty SL o 3 centy a nasledna otocka hore. Trh je v miernom uptrende zatial daleko od PT aj SL. SL sa bude posuvat v zavislosti na pohybe trhu.

Trh: Frozen Concetrated OJ - OJ

Vstup: 4 long 127.4 3/18/2019 protitrend

Kontext: Moj najoblubenejsi setup- downtrend ako vino, nasledne nieco v zmysle hej! to je zmena(nieco odlisne ako doteraz v trhu)tym mam na mysli ten pohyb s barmi vacsimi ako poslednych niekolko predtym od 3/11 do 3/13 a nasledny pullback ktory bol sice len 2 bary aj to v smere up, ale  to vobec nevadi  a potom moj vstup na momente up.

Trademanagement: pri ptotitrendoch som aktivnejsi , dnes bude posunuty na konci dna SL v zavislosti od dnesneho pohybu trhu.

2019-03-19_9-18-44.png

2019-03-19_9-34-17.png

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.