Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
petr

Mikro kontrakty na akciové indexy

Doporučené příspěvky

Ahojte

Strategie ktore mam vytvorene som skusil nahodit na micro. MES a MNQ mi idu v pohode ale MYM mi vobec nechce zobrazit obchody viď screen. Vedel by mi niekto s tymto pomoct ?

ďakujem

1.png

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravim, zkuste to jeste nyni, podle me meli nejakou chybu. To stejne mi to delalo jeste minuly tyden, ale tento tyden jiz obchody na MYM zobrazuje TradeStation spravne.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj, s obchodováním multikontraktů řeším jejich záznam. Mám sice excel pro více sad kontraktů, ale tam evidentně správně nepracují makra a nedokážu s nimi pracovat, opravit je. Byl by někdo ochoten se podělit o ověřený excel soubor?

Děkuju Luin :D

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
On 11. 8. 2019 at 1:54, cican napsal/a:

Zdravim, zkuste to jeste nyni, podle me meli nejakou chybu. To stejne mi to delalo jeste minuly tyden, ale tento tyden jiz obchody na MYM zobrazuje TradeStation spravne.

Mate pravdu už to funguje.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chtěl jsem začít obchodovat s micro kontrakty, ale broker nepřijímá moje příkazy. Píše že je potřeba mít minimálně 2000 USD na účtu. Lze s tím něco udělat/dělám něco špatně? Myslel jsem si že to půjde a nikde jsem nečetl o této podmínce.

Založil jsem si účet přes Tradestation Global u Interactive Brokers a mám tam něco málo přes 1000 USD, takže na marginy by bylo

Celý text důvodu odmítnutí příkazu: Your commodity account liquidation value plus excess equity must be at least 2000 USD to execute this order. You can only closeout your commodity positions.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Před 1 hodinou, moknik070 napsal/a:

Zdravím,

chtěl jsem začít obchodovat s micro kontrakty, ale broker nepřijímá moje příkazy. Píše že je potřeba mít minimálně 2000 USD na účtu. Lze s tím něco udělat/dělám něco špatně? Myslel jsem si že to půjde a nikde jsem nečetl o této podmínce.

Založil jsem si účet přes Tradestation Global u Interactive Brokers a mám tam něco málo přes 1000 USD, takže na marginy by bylo

Celý text důvodu odmítnutí příkazu: Your commodity account liquidation value plus excess equity must be at least 2000 USD to execute this order. You can only closeout your commodity positions.

Mikrokontrakty jsou marginové produkty. Pro ty je třeba mít na účtu minimálně 2000 USD.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj Traders.

V US majú deň Vďaky vzdania a pre istotu si chcem overiť ako sú E-mini otvorené.

Streda - Malo by sa obchodovať normálne.

Śtvrtok -  obchodovanie zastavené o 12:00 Chicagskeho času

Piatok - Trhy sa zatvárajú 8:15 ráno ----- čiže voľno. 

Ďakujem za potvrdenie. 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.