Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ERROR


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Admin:

Nevím, zda je chybka u mne nebo na serveru: po přestěhování finančníka na nový server mi u některých diskuzí blbne zobrazení informace o nových příspěvcích - konkrétně jsou to diskuze FUTURES a SOFTWARE A KNIHY. Jde o to, že mám např. v názvu diskuze upozornění (10 nový). Přečtu dejme tomu 5 příspěvků v jednom vlákně dané diskuze, odběhnu mezitím do jiné diskuze a přestože v té původní mám ještě 5 nepřečtených, už se mi info v názvu diskuze na hlavní stránce nezobrazuje. Myslím, že v ostatních diskuzích to funguje normálně, erorek je asi jen v těch dvou. Je to sice v podstatě prkotina, ale občas to znepříjemňuje život. :) Jde-li to nějak spravit, přimlouval bych se za plnou funkčnost.

Díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
s tím počtem příspěvků doporučuji zkusit radu kbtm - to by mělo pomoci. Možná se s přesunem serveru do jiného IP prostoru nějak porušili cookies, přes které je toto řízeno.

To swen: editování příspěvků není ve většině vláknech povoleno, takže toto chyba není.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 6 months later...

V poslednej dobe sa mi stava, ze mi z Kontrolneho centra - Zobrazit sledovana diskuzni vlakna zmiznu niektore sledovane thready. Navolim si dobu aj 1 rok alebo Libovolne datum a napriek tomu to tam nemam. Ma niekto podobny problem? Je to dost neprijemne, pretoze sledujem cca 10-15 vlakien a ak niektore vypadne, tak nie vzdy si spomeniem o ktore ide a tym padom mi mozno unikne nieco zaujimave v mojom sledovanom vlakne. Neda sa s tym nieco urobit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...