Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Robert.t.kiyoshaki


peta525

Doporučené příspěvky

Já jsem v podstatě nedávno (něco málo přes půl roku) teprve objevil svět neomezených financí.. a to díky knížkám a stolní hře CashFlow (teď už i normální hře do Pc) právě od tohoto autora... jestli můžu doporučit tak třeba knížka do důchodu mladý a bohatý je dobrá.. a nebo pro děti a lidi tak jak sem já (tzn kole 16cti) můžu jedině doporučit Bohatý táta, chudý táta pro mladé.. taky jim to změní dost pohled na finance ;-) mě osobně jeho knížky hodně pomohly v pochopení vlastního chování při obchodování a pomohli mi ho zlepšit.. už se mnohem víc ovládám atd. :-) vřele doporučuji jakoukoli jeho knížku.. a i stolní hru CashFlow ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 168
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Tuhle hru jsem si spolu s kamaradama poridil a docela u toho je i sranda..v celku se pozna kdo je jaka povaha :). Nicmene po case clovek prijde na vetsinu fint a uz to neni takova zabava :(. Radsi bych asi doporucoval poridit si tu hru na PC a penize vlozit treba do nejakych knih recenzovanych zde na financniku...tot muj nazor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Death_Angel

Jo zkouseli jsme uz pozmenit treba pravidla tim, ze se zdvojnasobilo cash flow pro vyskoceni z rat race, ale to tu hru jen prodlouzi a navic povolani, ktere maji na zacatku velke vydaje to vetsinou nevyhraji, ale ty karticky by se mozna zkusit mohly :)

To peta525,Nouro:
Myslim ze to tu neni zrovna vhodne misto na debatu ohledne shaneni CF , ale vezte ze sehnat to neni az zase takovy problem viz prispevek od Death_Angela, a navic 202 uz taky nejakou dobu existuje

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To WonDrak:

Jo obe jsem nastesti cetl a z te knihy Nejbohatší muž v Babyloně plyne rozhodne moudre a jednoduche (jednoduche na pochopeni) ponauceni: Pokud clovek utrati vsecky penize co vydela, tak se v zivote nedostane z mista, coz 90% naroda asi nikdy nedodrzi.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...