Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 115
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující


Už si připadám jak blbec, ale zadám vše podle návodu,
naskočí mi bianko stránka a čekám na graf leč nic se stále neděje.
Už nevím co mám dělat všechno našprtaný jen to vyzkoušet a
vysím na programu.
Nemáte někdo tušení proč to nezobrazuje ?
Píše mi to že connectet external. Tak nevím. Děkuji za pomoc !
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj !
Děkuji za pomoc. Zas jsem o krok dál. Podařilo se mi vše nainstalovat, ale zase po připojení
vyskočí bianco stránka na které by se měl načíst graf (aspoň tak se to udělalo Tomášovi ve videu).
Jenže stále nic.Připojení mi svítí zeleně. Máš prosím ještě nějaký nápad ?
Děkuji !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj!
So uplny zaciatocnik tak prosim o trpezlivost. Vcera vecer som si stiahol NinjaTrader(version 6.5.1000.8) na Backtest. Postupoval som podla tutorialu na Financnikovi vsetko islo hladko.Problem nastal ked som chcel spustit data Open Tick.Vyhodi mi hlasku Open Tick:Bad username or password (1001)(Not Conected) .Dakujem za radu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bony a majko:

Panove staci si projit clanky a videotutorialy k Ninja traderovi a nemusite se ptat na to, co uz tady bylo tisickrat zodpovezeno. Opentick uz rok neprijima nove lidi, takze tudy cesta nevede. Pro NJ je zakladni poskytoval dat Zen fire - tam mate data zdarma pro demo bez nutnosti fundovat nekde ucet (byvalo na neomezenou dobu, ale ted lidi pisou o tom, ze je to na mesic, ale urcite prodlouzi, kdyz jim pak napisete, jsou vstricni). Takze na nize uvedenem odkazu najdete 1. clanek k NJ a vlevo v menu mate vsechny ostatni clanky a videotutorialy:

www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-1.html

Takze doporucuji shlednout, pripadne precist diskuze k temto clankum, usetri vam to spoustu dotazu. Vsechny informace, ktere budete do zacatku potrebovat tady jsou, je potreba jenom hledat.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby



Ahoj !
Moc všem děkuji za pomoc ! Myslím, že se mi to podařilo zprovoznit.
Až na to , že pokud chci starší data např ER2 3 měsíc načte se mi leč se nehýbe a musím posunovat.
Nehýbalo se to ani na video ukázkách. Je to tak v pořádku nebo je někde zase háček ?
Děuji za odpo !
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 8 months later...

Dobry den,
mate niekto skusenost s platformou X-Trader? Zohnal som si script WCCI, ale nedari sa mi tam nastavit LSMA, SW a EMA, tak ako ich pouziva WOODIE. Riadim sa zatial iba CCI a TCCI. Ked sa obchod nevydari, tak si kladiem otazku, ci by mi chybajuce komponenty pomohli. Pomalicky chcem prejst na Sieru, ale kym to rozchodim, tak si musim vystacit s X.Traderom, preto by ma zaujimali moznosti. Dakujem za kazde info.

Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...