Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...

Ahoj všem, potřeboval bych poradit s instalaci kiwi do Sierry. Zatrhl jsem při upgradu Sierry kiwi i Woodi, ale v analysis jsem žádné kiwi nenašel. Zatrhl jsem ftreader_SW_CZI a Message log mi pořád hlásí nějakou chybu dynamické knihovny. Přikládám screenshot. Nevíte někdo jak to rozchodit? Předem moc děkuji.

1258

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, v poslednich dnech se zabyvam studiem Woodieho CCI systemu, abych mel na blizici se seminar nejakou prupravu. Rad bych se zeptal, zda jsem v nasledujicim grafu spravne rozpoznal vstupy a zejmena vystupy zalozene na TLB proti trendu a ZLR. Hlavne vystup z prvniho obchodu (ztratoveho) me mate - da se utvorena formace chapat jako hook? Pripadne kde by byl, dle Woodieho, spravny vystup? Diky.

1293

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martinek,

v principu vse zakreslujete spravne, ale ono je treba se divat na to trochu komplexneji. Predne, novackum se u WoodieCCI doporucuje zacinat obchodovat trendove - nikoliv protitrendove. Z tohoto pohledu se mnoho obchodniku ridi nejakym klouzavym prumerem - vetsinou EMA 34. Po te berou signaly - at uz ZLR nebo TLB pouze a jen do smeru trendu definovaneho EMA. To doporucuji i vam. Za dalsi, ZLR co mate uplne na konci - doporucuji brat ZLR spise NAD linkou 0 na stranu long. ZLR je velmi specificky patterna chce to hodne studovat a ziskat trochu cviku a citu. Myslim, ze ZLR takto dole u cary -100 by Woodie uz nebral, ale nemohu mluvit za neho :-) Za posledni - co se tyce vystupu, Woodie ma nekolik technik, ale v principu jste vystupy zakreslil spravne. Woodie rozne kombinuje dle aktualni situace na trhu - bude o tom urcite zesiroka hovorit.

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomasi,

skvele, diky moc za informace. Obchody do trendu delat chci, ale zrovna u tech TLB mi to zda tak jednoduche, ze mi prijde skoda nechat si tuto prilezitost utect (byt tedy zrovna prvni vyse uvedeny obchod je ztratovy). :-)

S tim ZLR mate uplnou pravdu. Uz jsem unaveny a spletl jsem si -100 se ZL. :-) Nicmene ten obchod bych asi realne vzal o par ticku vyse na zaklade TLB dle TL z vrcholu TCCI a CCI.

Co se tyce urcovani trendu - zajimalo by me jeste, jak se stavite k urcovani trendu dle Woodieho (6 bars nad/pod ZL urcuje trend). Me se na celem systemu libi prave moznost vypnuti cenoveho grafu a z toho plynouci lepsi soustredenost a mensi stres (alespon pro me), takze EMA ani jiny ukazatel v cenovem grafu nejspise nevyuziju. Ale jak rikam, zajimaly by me zkusenosti jinych, kteri si obe moznosti otestovali.

Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...