Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AKCIE - tipy na obchod


stavodesign

Doporučené příspěvky

zdravim,
chtel jsem se optat ohledne IB jak je to s minimalnim vkladem a zda li jeden ucet otevreny napr. pro akcie mi umozni nahlednout i do online grafu futures,atd.. je fakt,ze obchodovani pres Fio neni uplne idealni,protoze tech 10 dolaru za kazdy z obchodu mi prece jen udela na konci mesice zbytecnou ztratu - neobchoduji s velkymi penezi..

Preji pohodovy den


Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 589
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Roberte,
u IB je minimalni vklad 2000USD a ucet umoznuje obchodovat futures, akcie, opce a dalsi produkty. Data pro US trhy jsou zdarma pokud udelate na komisich min. 30USD mesicne jinak Vas budou stat 10USD. Za vetsinu nonUS trh se musi priplacet, stejne jako za Level 2 data. Na jejich webu najdete komise, marginy a dalsi potrebne informace.

Uspesne obchody

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Preji dobry den,
BA je dle meho nazoru idealni investicni akcie - "zpevnuje" o cca 10-15 USD rocne (coz nyni znamena temer 20%) ... skoda, ze ma pomerne nizkou dividendu.
P/E sice uz dosahlo pomerne vysoke hodnoty, jeste bych to tak na 1-2 roky videl bez problemu.

Dosazeni maxima z prosince je urcite jen otazka par tydnu (?).
Na dlouhodobych grafech (tydenni) je patrna periodicita cca 3 mesice, ted se cena "odrazila" od minima a opet pomalu stoupa.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DD, akcie MU jsou velmi nadějnou investiční možností, pokud máte někdo nakoupeno, tak gratuluji, 30 min graf ukazuje pěkný break long signál, který bývá jedním z nejlepších, protože obvykle startuje dlouhodobější trend. Cena v pátek skončila váháním na R2, které je podle mého názoru ale spíše jen důsledkem opatrnosti před víkendem. Jelikož akcie získala vysoké momentum, je klidně možné, že pondělí začne gapem up přes rezistenci na 14.80. Cenový target v horizontu cca dvou týdnů bych viděl na 18 USD, tam bych rozpouštěl část pozice s tím, že by se vidělo, jak si s tou hranicí akcie poradí. Pozor - weekly graf ukazuje, že akcie je v sideways se snahou o uptrend, nicméně křivky budou akcii stále tlačit dolů, přestože daily graf už ukazuje vcelku pěkný uptrend. Bacha na těch 14.80, pokud se tuto hranici nepodaří překonat, vznikne tripple top a to by znamenalo bearish situaci. Nicméně jak jsem psal, věřím spíše v její rychlé překonání. Hodně štěstí

793

794

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...