Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Zdravím ID obchodníky,

Trochu se omlouvám, možná je to mimo téma, ale poté co mě SPT opět o dva měsíce odložil ADSL jsem přemýšlel jak se posunout trochu dále. A tak mě napadlo, že pro back test mi zatím postačí:
1/ Sierra
2/ BT
3/ Data pro testování (Myslím Bolija, je někde ukládal ....)
To mi umožní zatím se věnovat testování a mám tak ještě trochu času než získám nějaký rozumný internet. Nebude to sice on-line, ale pokud vím, tak Sierra dokáže posouvat po zvolené době stará data (?). Uvažuji správně?

Díky za komentář.

Přeji hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Do BT si nahrajes soubor s histroickymi daty a ty si pak dle sebe budes prehravat zvolenou rychlosti v Sierre. na to nepotrebujes internet. Pouze na prvni spusteni sierry. Historicke data si bud muzes objdednat za nejakych 16 or 18 babek nebo ve VIP sekci je par mesicu ulozenych ke stahnuti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vďaka Viki!

Práve som si stiahol Bracket Trader a snažil som sa ho nainštalovať, lenže BT si vyžiadal niečo ako installAX.exe - neviem čo je to , ale stiahol som to a teraz musím reštartnuť PC. Uvidím čo to bude robiť ďalej. Ak nepochodím ozvem sa o pomoc v Brack Trader vlákne.

Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Mariane, ikdyž to může vypada složitě je nastavení alertů velmi jednoduché. Uvedu příklad na vizuální alert pro vstup, jestliže RSI klesne z přeprodané zóny 70. 1. otevřete si příslušný intradenní graf 2. přidáte chart studies RSI 3. přidáte Worksheet Study/System/Alert títom se dostáváme k vytvoření upozornění. V Settings na záložce Setting and Inputs je třeba zadat pro parametr "1=Study 2=System/Alert" hodnotu 2. Případně si jej ještě můžete pojmenovat. Následně vše potvrdíte a zobrazí se vám worksheet. Ve sloupci AA byste měl mít hodnoty RSI pro každý bar ve sloupci AB je hranice překoupení a ve sloupci AC je hranice přeprodání. Do sloupce K můžete zadat podmínku "=IF(AND(AA3AB4);1;0)" Přeloženo do češtiny: když je RSI pro aktuální bar menší než 70 a RSI u předchozího baru bylo vyšší než 70 proveď alert, jinak nedělej nic. Přepněte se do grafu stiskněte klávesu INSERT a ojeví se vám zelené čárečky pod bary, které splňují zadanou podmínku. V settings lze následně nastavit barvu, tloušťku, jestli to má být čárka, šipka, kolik hodnot zpětně se má počítat atd. Případně, jestli bude ještě zvukové upozornění. Jakub

1270

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, osobně používám pouze vestavěný tabulkový kalkulátor. Ale vypadáto na nějaký překlep nebo špatný název. V helpu k Excelu je toto:
Chybová hodnota #NÁZEV? se objeví v případě, že text ve vzorci není rozpoznán.

Chybějící nebo navíc uvozovky, apostrov, dvojtečka.
Možná je formát buňky text ..., ale opravdu nevím.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...