Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování opcí přes IB


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 45
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, poprve jsem obchodoval IC v TWS a v patek ukoncil s tim ze vypsana opce byla uplatnena ale prodana akcie uzavreny beze ztraty...zbyvajici opce expirovaly. Ted mam ale na uctu polozku Dividend Accruals (v TWS neco jako dvnds rcbl) na hodnote cca -$200 a vubec netusim co to je. Muze nekdo poradit ci me nekam odkazat? V helpu TWS jsem to nenasel. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj vsem,
prosím o pomoc. Jedná se mi o otevření IC u IB v TWS, přes který se chcstam obchodovat. Můžete mi nekdo popsat postup? V TOS demu mi to jde bez problému, ale obchodovat přes ně nelze, tak se učím obchodovat v TWS. Dík moc za jakoukoliv pomoc.
Případně ještě jeden dotaz. Dá se nekde stahnout či zakoupit manuál. pročítal sem tu vlákna a finančník to dříve nabízel, ale nyní už asi ne pokud sem to dobře pochopil. Je jiná možnost? Děkuji za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mám problém s obchodováním kalendářů v TWS. Zadám příkaz na nákup kalendáře za cenu vyšší než je ask a stejně nejsem vyplněn. To samé při prodeji dám cenu menší než BID a stejně neprodám. Příkaz se prostě nezobchoduje. Nakonec musí m kupovat/prodávat každou opci zvlášť. Dík za jakékoliv rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
tak jsem se v platformě TWS prokousal k Spread Traderu. Trochu to trvalo, protože odkazy tady na financnikovy jsou už starý a platforma se trochu změnila.
Měl bych doztaz na tradery co obchodují přes IB IC. Nenašel sem tam IC v nabídce a v téhle nové platformě nemohu nalézt ani ikonu Generic přes kterou doporučuje Petr IC otvírat. Můžete mi napsat jak to lze otevřít? Vim že tam IB nabízejí jak diagonální tak vertikálni spread, přes které se do toho dá také asi vstoupit, ale me jde o to otvírat IC jako celek. Velice děkuji za radu. Ahoj a úspěch všem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 year later...

×
×
  • Vytvořit...