Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Alpari


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 154
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jak je to s vyúčtováním komisních poplatků? Rozumím tomu správně, že se komise platí za každý zobchodovaný kontrakt samostatně? Koupím-li v jednom obchodě 3 kontrakty a 3 kontrakty prodám, zaplatím také 3 komisní poplatky?
Nebo pouze jeden komisní poplatek za uskutečněný obchod bez ohledu na počet kontraktů?
Díky za zodpovězení začátečnického dotazu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...
  • 2 years later...

**Skúšal som ALPARI asi 3 mes. (demo)
Vykašľal som sa na to.
Nie že by sa u nich nedalo profitovať, no nemal som nervy na pomalú odozvu a nakoniec ma vyplašili skúsenosti iných s live účtom.
**(Súčasne som testoval i MIG a tam to bolo bez jedimého problému.)
**Služby oboch som využíval len na prax s MT4. Peniaze by som sa bál zveriť do týchto firiem - (majú pre mňa "prikľukaté" pozadie = Cyprus, Rusko...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...

Tak registrace proběhla bezproblémově a pokud se pošlou všechny dokumenty (tj. kopie občanky, řidičáku, a nějaký doklad kde je uvedena vaše adresa) a peníze ( jejichž zaslání do UK trvá přibližně 2 prac. dny, poplatky u RB a.s. 220 Kč jako euro platba) tak se zvládne do dvou dnů otevřít účet. Alespoň takhle to bylo u mě. Zatím obchoduji 3 dny a nemůžu si stěžovat, samozřejmě vlastnosti brokera přověří čas. Zatím teda vše jako na demu, dokonce mi připadá že se zlepšila rychlost vykonání příkazů, nebo jsem si zvykl :) . Obchodují pouze forex (co vím) a chybí exotické měny typu CZK apod. Tak jsem rád že jsem se konečně dopracoval taky k live obchodování, a pokud bude zájem tak sem písnu třeba za měsíc nebo déle a uvedu své poznatky s obchodováním u Alpari. Jinak bych ještě dodal, že jejich support po mailu je docela komfortní, napíšu dotaz a za chvíli mám odpověď. Tak zatím spokojenost, ale říkám po třech dnech. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam skušenost s Alpari . Jednoznačne radim VŠEM !!! Pokud, zatim mate penize na depozitu odejděte včas.
1. Je to "kuchyn´ " a hraji proti Vam.
V ruštině "kuchin´ " se řika podezrelemu podniku. Jsou tam važne pochybnosti.
2. A vubec, forex ne podleha žadnemu zakonu na světě. Žadny zakon ne regulje obchodovani na forexu.

Nevim přoč musime pracovat přes řetěz Forex - americky broker - dalši sprosdredkovatele - trader , když klidně mužeme i tak Forex - americky broker - trader.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Začnu z posledni otazky.

FOREX = Electronic Broking Service (EBS) = konsorcium 13 bank = ABN AMRO Bank , Bank of America , Barclays Capital, Citibank , Commerzbank , Credit Suisse First Boston , HSBC Bank PLC, J.P. Morgan Chase and Co.Lehman Brothers , Royal Bank of Scotland , S-E Banken , UBS AG + společnost Minex (Japonsko)

Dostat signal (obchodni informace) od EBS je možne jen přes market makera nebo brokera .
Pokud existuje možnost obchodovat rovnou přes market makera nebo brokera , ktere zaručeně vystavi vaš požadavek o nakup nebo prodej realně na trh , tak v tom připadě nevidim žadny smysl jit zamlženou cestou drobnych a pochybnych sprostredkovatelu, ktere ve sve většině ne vystavuji vaš požadavek realně na trh. Alpari napřiklad.

O regulaci se mluvilo tady: " Takze rus ci nerus, ze by to bol podvodnik - to je mala pravdepobnost. NFA registruje aj forexove spolocnosti s brokerov s len dobrymi regulacnymi pravidlami "
Forex se nereguluje.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...