flakac

Alpari

Doporučené příspěvky

Díky, alespoň tak. Měl jsem otevřený pozice, zrovna v hedgi :-( sice ne na chf páru, ale to je asi jedno. Do první vlny zřejmě tedy patřit nebudu... :-(

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jedné věci teda nerozumím vůbec. Připravuje se setkání na 12.3.2015, možná se ustaví výbor 5členů (2 z a klienty, 2 za věřitele, 1 za FSCS). Taky je varianta, že výbor věřitelů nevznikne...
Jestli jsem textům nějak porozumněl bude teď probíhat nějaký proces, kdy skupina věřitelů i skupina klientů musí odsouhlasit nějaké návrhy (obecně formuluji, prostě musí něco odsouhlasit). Je jasné, že zájmy obou skupin jsou jiné. Pokud nebude výbor a neshodnou se obě skupiny, bude rozhodovat soud (to aby se to nevyřešilo tak rychle náhodou) no a tím se dostávám k jádru toho co nechápu - když jsou peníze na segregovaných účtech, co mi je jako klientovi do toho, jak se k věci staví věřitelé? Ty budou vykrytý z majetku společnosti nikoliv klientských peněz.
Tohle fakt nechápu.
Je tu někdo, kdo by mi to objasnil (nebo jsem to blbě přeložil?). Díky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim,
Tiez som mal ucet u alpari a podal som claim cez FSCS, kde som sa odkazal na ucet u brokera ETX. Mne az teraz dosiel mail, kde FSCS akceptuje moj claim a poslu peniaze na ucet u ETX.
U ETX inac mi vraveli, ze iba polovicu dostanem...??? Ako je to u teba hofy22?
Dakujem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se