Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Alpari


flakac

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 154
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

máte niekto konkrétne skúsenosti s otvorením účtu??? Lebo žiadal som pred týždňom len komunikácia s alpari je zdĺhavá na môj vkus až príliž. Majú do 2 dní v podmienkach, že odpovedajú na mail a ak niečo chýba tak sa to dozviem o dva dni. Ďalší dotaz je, či už má niekto reálnu skúsenosť s prevodom z alpari účtu na svoj súkromný účet koľko im to trvá, podobná skúsenosť s otvorením účtu ako mám ja sa nájde tiež?? :) díky za odpovede

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alpari je spolehlivy Broker, ktery ma pomerne serizoni vstupni podminky. Otevreni noveho uctu trva do 5 dni, kdyz je vsechno v poradku. Co se tyce prevodu profitu z Alpari do CR, tak doba neni delsi 2 dnu (osobni zkusenost)
Samozrejme se bavime o Alpari UK (Londyn) .
V pripade otevreni uctu komunikace nevazla.Asi mas proste trochu smulu a nebo nekde nastala chyba.
Alpari ma nekolik urovni komunikace i obchodovani. Trochu mi nekdy pripada, ze nemaj uplne zajem o nove "male" ucty (coz je nesmysl) , ale jelikoz je jejich vstupni proces pomerne tvrde filtrovan, tak se muze zdat, ze to jde prilis pomalu.
Kazdopadne ma ALPARI jednu z nejlepsich likvidit na marketu a company je samozrejme FSA regulovana.
Reviews ma smisene. Lepsi prumer...pro ceske a slovenske uzivatele bych Alpari urcite doporucil, uz z toho duvodu, ze tady proste seriozni broker neni !
V pripade prevedeni uctu do Alpari od jineho Brokera nebyl problem a vse ve velice kratke dobe probehlo vcelku hladce.




Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dakujem za info, celkom pozitivna vec, lebo na internete sa o nich vieš dočítať kadečo. Osobne v našom pripade o malý účet nepojde ale to som im nepisal, asi to napisem ak si zasa vymyslia, že im niečo chýba. Lebo som im poslal zozipované dokumenty a mi odpisali, aby som to poslal bud v jpg alebo pdf, lebo vraj to nevedia otvorit :) takže tu sme zabili 2 dni kym sme zistili, že na jednom z dotaznikov sa nevytlačil krížik a teraz už čakám dúfam na údaje k prevodu, lebo trva to uz asi 5. den. Ale je mi to jasné, že určite preverujú všetky údaje, ktoré majú k dispozícii. Využívaš tam nejaký AOS alebo obchoduješ sám?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luckino

Pouzivam EA i manual . Mam v Alpari vice uctu, kazdy ma svoje rizika a pouziti .
Tim malym uctem jsem myslel ucet pod 10 000 € .
Hodne stesti s vyplnovanim a overovanim .
Jeste podotknu ,ze veskera dokumentace je vzdy v PDF .
Mam pocit, ze je to i napsane ve vstupnich podminkach . Poradne si to precti !

(tu)




Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader:
a ako sa ti u Alpari obchoduje? to je Alpari UK??? mas live ucet??? som aj o nom rozmyslal, ale na blogoch anglickych som cital dost negativneho na tohto brokera. čo mi o nom ty mozes napisat aj pozitivne aj negativne.
Ak mozes napis, ako dlho obchodujes na live uctu, aké instrumenty obchodujes, a kolko si mal vyberov (príp.) vkladov?
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
můžu potvrdit kvalitu Alpari UK. Obchoduju u nich od podzimu zatím s naprostou spokojeností. Pouze jednou se mi stalo, že před vyhlášením důležitého fundamentu se tak výrazně pohnul spread až mě to vyhodilo na stopce o 100 pipů dál (Alpari má 5 Digits). Ale naproti tomu se mi také stalo několikrát, že mi kurz tak tak protl stopku ale pár pipů před ní se otočil, takže s vymetáním stopek u nich nemám zkušenost, což je určitě pozitivní.
Založení trvalo cca 2 dny (pokud nemáte nějaký problém s přiloženými dokumenty, posílal sem všechno jako scan v jpg), převod 2 dny, takže za 4 dny od 1. mailu můžete obchodovat. Jejich podpora je dle mého také dobrá, obvykle odpoví ještě ten den, nejpozději další den.
Výběr profitu probíhal opět bez problémů, jen napoprvé nemohli přečíst IBAN z formuláře, ale nakonec ještě ten den platba odešla.
Co bych ještě dodal... používám pár scalper EAs (s tím také nemají problém), exekuce skoro okamžité, občas se stane, že to trvá nějakou tu sekundu déle, ale to většinou když je trh hodně volatilní, takže se to dá pochopit.

Můj závěr je, že Alpari UK rozhodně doporučuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PeterP1


Obchoduji nekolik vlastnich live uctu.Kazdy jak jsem psal drive s jinym rizikem a strategii. EA i manualni trading.
Alpari UK muze mit spoustu negativ.Tak jako kazdy druhy Broker . Alpari ma nekolik urovni obchodovani, ale nebudu je tady rozebirat . Dalsi vec je ta, ze minimalne 50% negativnich informaci o Brokerovi (jakemkoli) prichazi od lidi co s Brokerem jednoduse ztratili a stve je to...to je normalni.
Do Alpari jsem se stehoval z USA (NFA) teprve nedavno. Ale osobne uz je dlouho sleduji a nejstarsi ucet u nich mam otevren zhruba necely rok. Teprve ted zacinam regulerni trading . Mam ale mnoho blizkych znamych,kteri v Alpari obchoduji roky a prakticky bez problemu .
V ALPARI obchoduju pouze Forex. Zadne jine instrumenty me u tohoto Brokera nezajimaji . Vkladal jsem pouze na dva ucty a vybiral take dvakrat (spis test jejich bankovnich prevodu) . Do CR mi z osobniho trading uctu prisel transfer za 2 dny (CSOB). Dalsi Live ucty jsem prevadel z USA a bez problemu .
Zalezi na levelu ,na kterem u nich obchodujes a na dalsich detailech o kterych se nebudu vyjadrovat.

Kazdopadne jsou moje osobni zkusenosti vesmes dobre. A mych pratel taktez. Takze Alpari UK klidne doporucuji ;)


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader:
tak som si prešiel trošku o tom Alpari UK: zatial to vyzera takto: je to no dealing desk + STP + ECN + FSA + allow scalping with no known restrictions (povolenie scalpovanie bez známych obmedzení). Pozeral som si svoje poznámky o tomto brokerovi - sice su negativne, ale neviem z nich posudit, ci sa jedná o Alpari US LLC alebo Alpari UK, pravdepodobne sú to 2 rozlicne spolocnosti - napiste ak sa mylim. Ale na inom blogu (či fore) som čítal toto: Alpari UK has morphed into InterbankFX!!!! (Alpari UK sa tranformovala do InterbankFX) - čo je pre mna dost znepokojivá správa. (Inak je to z dátumu 18.08.2009) Tak neviem teraz čo je na tom pravdy - bol to len jeden názor. Dokážeš ho nejako vyvrátiť???
Inak som čítal aj toto:
– jestli chcete snížit spready u Alpari UK, registrujte se na www bodka cashbackforex bodka com/?aid=2531 Docela dobrá věc. Já to využívám. Můžu poslat snímky systému, kdyby to někoho zajímalo. Alpari po registraci vrací 4,5USD z každého zobchodovaného lotu na Váš Paypal nebo na účet.
tak ak vieš aj o tomto niečo, mohol by si napisat :-)
Inak, pôvodne som chcel začať u Alpari UK. Ale stále váham. Je to blbé, ked nemam dostatočný voľný depozit :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peter1

Myslim,ze nesmis verit vsemu co ctes. Obzvlast ne na forech . Alpari UK ma lepsi prumer reviews. Zadny zazrak, ale alespon to vypada uprime . Navrhuji Ti nasetrit potrebny kapital a do te doby vybrat kvalitniho Brokera . Udelej si podrobne research a urcite prijdes na to ,kdo Ti nejvice vyhovuje !!

Hodne Stesti ;)


Ray

PS: Alpari UK ma s ALPARI US pouze stejne jmeno, jinak jsou to dve naprosto rozdilne spolecnosti

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...