Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Alpari


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 154
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Děkuji všem za odpovědi :),
zprávy neobchoduji, ve skutečnosti mám poměrně jednoduchou spíše mechanickou strategii na obchodování break-outů. Ale z toho, co jsem tady zatím vyčetl, se jejich spread asi jen zřídkakdy vyhoupne přes 2 pips. Potřebuji nějakého spolehlivého brokera, kde budu mít jistotu, že při rychlém break-out pohybu se mi spread nerozšíří na kdovýjaké hodnoty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To karaka:
Stačil menší pohyb "špatným" směrem + roztažení spreadu a už to šlo do SL, přesto, že graf vypadal pořád na zisk.
To Briber:
Neboli na grafu to může vypadat, že se nic extra neděje, nebo to vypadá i příznivě a vinou roztaženého spreadu dojde k protnutí SL. Tedy pokud si dle pozice neměníš ukazatel ceny z bid na ask a opačně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja u alpari UK obchodujem zatial demo, čítal som mnoho názorov aj live. spread sa MOŽE zväčšiť aj na viac ako 10 pipsov, ale ak toto nastane, tak v "bežných" obchodných hodinách je pravdepodobnosť limitne sa blížiaca k nule :-). iba počas zverejnovaní správ a pod. (tuším okolo 14.30 hlavne) - vtedy je tá pravdepodobnosť vyššia, ale tí, čo nemali otvorené pozície v týchto časoch, tak sa nesťažovali. t.j. neobchoduj pri zverejnovaní doležitých správ a používaj stop loos a nemal by byť problém.

mám otázku aj ja:
viete niekto ci alpari UK posiela koncoročné výpisy celkových príjmov a strát? Hlavne kvôli daniam. Pretože pri mojom spôsobe obchodovania, ak by som mal vytlačiť všetky obchody, tak na jeden den to je cca polovica až celá strana A4. Takže za 100 dní obchodovania by to bolo tak 50 strán (minimálne), čo je vcelku dosť na danové priznanie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

broker28 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jestli chcete snížit spready u Alpari UK,
> registrujte se na
> www.cashbackforex.com/?aid=2531 Docela
> dobrá věc. Já to využívám. Můžu poslat snímky
> systému, kdyby to někoho zajímalo. Alpari po
> registraci vrací 4,5USD z každého zobchodovaného
> lotu na Váš Paypal nebo na účet.
> Funguje i u Alpari US, Avafx, Dukascopy, Etoro,
> FXCBS, FXCM, FXDD, Fxopen, Fx Pro, GallantFX, Go
> Markets, Liteforex, Marketiva, PFG, Tadawul FX, X
> Forex


celkem zajímavé ale nedojde po vzájemném propojení účtů k navýšení základního spreadu?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemělo by, otázka, jak bude fungovat broker, který je Makret maker. Ale snad je to Ok, i když představa, že někdo má spread chvíli třeba půl pips a vrátí zpátky třeba 0,35 (tak je to tuším u GoMarkets), tak asi nebude uplně nadšenej.
Broker platí společnosti nálezné (část svého příjmu z klienta) a následně v určitou dobu připíše část tohoto nálezného samotnému klientovi (jinak by zřejmě klient nevyužil jeho služby).
Řešil jsem to jen ohledně Dukascopy a tam je to v rámci komisí a ty jsou pevně dány na základě 3 pravidel - výše zůstatku, výše zobchodované částky za předchozích 30 dní a výše čistých vkladů (po odečtení výběrů).

Zatím jsem ohledně IA pouze v pozici teoretika, hledám, vybírám. I account manager z Dukas řekl, ať vybírám opatrně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...