Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
vlastas

GRAINS - SOYBEAN MEAL (sojový šrot)

Doporučené příspěvky

Zdravím, jako další komoditu si dovolím představit sojový šrot.... Jedna z tkz. sojového komplexu (sojové boby, sojový šrot a sojový olej). Nynější situace právě v sojovém šrotu se mi jeví jako velmi zajímavá... Zvyšené exporty této komodity vyhnaly cenu na sever, když zanechaly pod sebou poměrně veliký nevyplněný OG (181.5 - 185.5). Takže, co vy na to...? Dojde v nejbližší době k vyplnění gapu (možný krátkodobý short swing) či cena dále porostě v up kanálu...?? Úspěšné obchody přeje Vlasťa

635

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj, tak dneska střelba do tmy podle COT.
Normálně by se to mělo podle čísel tenhle týden obrátit do short. !! je tu ale jedna okolnost, která by se tu mohla projevit a sice, že 14.12. byl LTD pro prosincový kontrakt. Uzavírka tohoto COTu byla 13.12. Výrazné snížení long pozic u Commercial by ale mohlo být také důsledkem prodeje posledních kontraktů z prosincového termínu.
Uvidíme za pár hodin. Greenhorn.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravíčko Jardo, díky za postřeh (poměrně zajímavé...) Máš nějaké výsledky či zjištění jak COT reaguje na rolování obchodníků z jednoho kontraktního měsíce do jiného...? (dá se to nějak vypozorovat...?) Já očekávám dneska alespoň nějakou snahu o vyplnění OG, který trh nechal pod sebou...:) Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny obchodníky,zdá se mi že se v sojovém šrotu objevuje zajímavá formace,jen si netroufám odhadnout kam trh bude směřovat,tak přidejte své spekulace.

1014

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pokud prorazi 171.8, tak je potencial alespon pro kratky rychly pokles. Pokd ne, tak tezko rici, jestli se odrazi nebo pude do strany. Tot muj nazor.

Pete

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den

V dřívějším članku jsem uvedl vykreslení něčeho, čemu by se dalo říkat trojté dno. Poslední dno z této formace se vykresluje velmi pěkně do kulatého dna s průlomovým signálem do long pozice z 27.3. 06.Jelikož jsem v trhu už asi týden po vstupu na základě fal.sign., tak mi tato situace dělá radost.Myslím si, že situaci v tomto trhu taky ovlivňuje fundament,který uvádím v kukuřici.Všem ostatním, kteří si troufli spekulovat na býčí trend na základě čehokoliv "prozatím gratuluji" :-).
Přeji mnoho $$$ Bushman

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.