Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

Dobrý den
Hledám srozumitelného brokera vhodného pro začátečníky pokud možno s komoditami a taky + demo jestli tedy něco takového je.Tak pokud máte nějaký tip tak napište nebo bych potřeboval alespoň odkaz třeba už to tady v diskuzi nekde je probráno.A taky můžete připsat kolik musí být minimum na účtu nebo vklad u jednolivých brokerů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavle,
není jasné jakého brokera hledáte, resp. na jaký typ obchodu. Chcete obchodovat intradeně, pozičně, spready, hledáte brokera s kterým chcete komunikovat po telefonu či mailu nebo čistě jen přes on-line platformu? Variant obchodování futures je více.
Četl jste články publikované zde na financnikovi? Jestli ano, pak jste musel narazit na minim. dva brokerské domy. Jinak v této diskuzi věnované právě brokerům jich bylo taky pár více méně zmíněno. Je třeba projet tyto vlákna. Zkuste funci "vyhledávání". Snad jsem vás nezklamal nekonkrétní odpoovědí.
zdraví db

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 months later...

zdar už jsem něco našel podívej se sem stačí ti pro začátek i 500 dolarů navíc můžeš dostat i přehledný manuál a vyzkoušet si demoúčet + reálá data a grafy zadarmo strašně nízky marginy já jsem to zatím nezkoušel protože nemám ještě potřebný kapitál ale na tvém místě bych neváhal odkaz je tady burza.ardeus.cz/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím Vás. Rozhodnutí je samozřejmě na Vás. Já jsem u Harpoon a jsem zatím spokojený.
Jen nevím, jestli teď není výhodnější obhcodovat corn, wheat a eurodollar přes IB kvůli poplatkům. Sugar a Cocoa bude dále nutné obchodovat přes brokera, který zprostředkovává i obchody realizované pitově. Nevím jestli přes IB jdou masa.


tominek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 year later...

jakto?myslim ten danovy raj.Prave o tom premyslim cloveka zaskoli a nauci ho to delat sice za velkej poplatek ale prej to funguje.Tak hledam nekoho kdo by rekl Ne nedelej to je to podvod zaplatis a nevydelas je to tunel.Nebo Tak neco ale zatim vetsinou kazdy pise ze by to neskousel.V techto vecech se nejak nevyznam a co vym z tohoto fora je toho trocu vic je neco co je odzkousene a duveryhodne? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...