Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

mám zato, že rychlost plnění dealing desku bude vždy rychlejší než ECN / STP.. pokud tvůj MM má i stímto problém zkus jiného. podle mé zkušenosti MM seká příkazy i na ostrém účtu okamžitě bez skluzu.

skluz bude podle volatility vždy nějaký ( STP )
do tvého systému nevidím a nezdá se mi, ale to není moje věc. jen mám několik zkušeností s plněním na různých typech účtů u různých typů brokerů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 6 months later...

Zdravím,

není mi jasná jedna věc. Vidím zde brokery typy Mirus futures nebo AMP, kteří mě hodně zaujali, kvůli intraday marginu na e-minis, ale nepodléhají tito brokeři US regulacím, že pro minimum na intraday trading člověk potřebuje 25k usd+ na účtu, jinak mu po pár obchodech týdně zmrazí účet jako to dělá IB?

Předem díky za odpověď!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Zdravím všechny tradery,
hledám na internetu již dlouho, pročetl jsem tu i mnoho diskusí, přesto bych rád poprosil o radu někoho zkušenějšího.

Rád bych našel brokera, který není market makerem a zároveň umožňuje otevření účtu za cca 500 USD a zároveň (zde vidím největší problém) nabízí web-based platformu. Mám zájem především o intradenní obchodování měnových párů. Vyšší spready a absence české podpory pro mě není až takovou překážkou. Bohužel často cestuji a užívám ,,cizí,, počítače a instalace softwaru (např meta traderu) je pro mě nemožná. Myslíte, že takový broker existuje?

P.S. předem děkuji za jakoukoli radu a omlouvám se, pokud se ptám hloupě

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jednoznačne na forex LMAX.com účty otvaraju od 10000 usd ale ked pôjdeš cez fxmtf.com je to introducing broker pre LMAX ,ked požiadaš o tvorenie cez ich stranku tak ťa to hodí priamo na LMAX tak minimum je 1000 usd. LMAX je MTF burza pre spot FX. Maju web platformu vyskúšaj si aj demo len na deme maju vyššie komisie ako v real. Komisia je v real0,00200% z hodnoty. minimalne mnžstvo ,ktore môžeš zobchodovať je 0,1 kontrakt čo je (0,01 lot)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
rád bych se zeptal na nejlepší možnost testování (demo účet) obchodních systémů pro spreadové obchodování (komodity) bez nutnosti vkládat jakoukoliv hotovost. Chtěl bych pouze simulovat své OS co nejblíže reálu. Prošel jsem si tady fora, ale bohužel jsem nic neobjevil. Pokud jsem to přehlédl tak se omlouvám.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, pokud tomu tedy rozumím správně, tak když založím u IB účet s 10000 USD, tak budu moct začít bez omezení intradenně obchodovat s e-mini S&P, e-mini Russell 2000, e-mini Dow Jones a nemusím tam převádět 25000 USD? Já si totiž myslel, že tyto e-mini trhy patří mezi akciové. Další věc která mne zajímá je, zda si ty peníze bez problémů budu moct kdykoliv převézt zpět a jestli mi je nemůžou z nějakého důvodu zamrazit...Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fuit:
S tvymi pozadavky zapomen na trading.

ta praguerm:
Treba Excel? :-) V nejhorsim mas bid/ask trochu zpozdena ze "zdarma" zdroju, ale to snad pro paper nevadi.
A nebo TOS paper, pochazis-li ze Zimbabwe ;-)

to Elda:
Viz. odpoved od Honza K. ctvrty prispevek shora.... kdyz pojedes futka, zadne omezeni, jen margin samozrejme. A prachy si poslat zpet muzes.
Mimochodem proc jsi nepolozil dotaz primo brokerovi a ptas se na zdejsim foru?
Co kdyz te tu nekdo bude "tahat za nos" a ty podle techto neoverenych informaci budes planovat ;-)

Kdyz jde chlap pozadat zenu o ruku, taky se nejprve nepta na foru, co mu zenska odpovi ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fuit:
Pro každého seriózního brokera je klient s $500 tak malý, že nemá smysl otvírat účet. Prostě to není cost-effective.
Kdybych byl broker, otevřel bych někomu účet s $500, tak mi snad ani nezaplatí čas na jednu odpověď klientovi mailem za dva roky. Tenhle klient si nemůže koupit pomalu ani jednu akcii AAPL a komise v dobrém případě bude 1USD :D To by mě jako brokera nepotěšilo.

Proč se drbat s 1000 klienty a jejich mikro účty $500, kteří přetěžují support základními dotazy, tahají data a zatěžují servery?
Není lepší jeden klient, který má $500,000 a který obchoduje stabilně a tudíž i stabilně generuje zisky pro brokera? Přece jen $500K už asi nebude úplný moula a s takovými lidmi se dlouhodobě pracuje lépe.

Takže pokud broker ochotný otevřít $500 účet bude, pak to bude natahovač Bid/Ask, bude ti nechávat zamrzávat ceny,... aby tě rychle "oholil". Takže i kdybys byl jako trader dobrý, hraješ proti někomu, kdo ti vidí do karet a ve skutečnosti neobchoduješ někde na burze, ale jen proti svému brokerovi.

Takže jako kruté minimum ber $10K, z mého pohledu pak ideálně $50K. Ale bavíme se o tom, že nechceš gamblovat a bereš to zodpovědně - takže ten účet nesmažeš, jako gambleři, které malé účty tlačí do nepřiměřeného risku...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tom czr

Moje skúsenosti s veľkosťou účtu:

Mám jeden účet 10.000 USD a druhý / na otestovanie brokera, ktorého mi poradil Obelix ;-) / som si otvoril vo výške 2.500 USD. Pomerne rýchlo som si ten menší navýšil na 5.000 a s tým sa už dá pracovať. Takže aj ja sa prikláňam k pomerne rozšírenému názoru, že min. veľkosť obchodného účtu by mala byť 5 tis. 10 tis. je už absolútne bez problémov...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...