Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

koukám, že jsme volně přešli od tématu seriozního byznysu k charitě :) je hezké, že se brokeři pustili do této bohulibé činnosti a podporují začínající tradery, kteří si neumí sehnat dostatečný kapitál (tu) nejen že poskytují data z burzy, klientskou podporu, platformu, ale ještě nabídnou bezúročnou půjčku

teď vážně - fakt by mi zajímal jediný důvod, proč by tohle měl jakýkoli broker dělat, ale je to dobrý argument, proč daného brokera nebrat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

richip:

Posl. reakcia lebo sa mi zdá, že zbytočne rozpitvávame jednoduchú záležitosť.

Ja nikde nepíšem, že broker mi podaroval sumu vo výške môjho vkladu ;)
Ako bonus pri otvorení účtu mi broker ponúkol, že rovnakou čiastkou ako ja mi prispeje aj on / a skutočne mi otvoril obchodný účet s dvojnásobkom môjho vkladu /.
Dohoda znie, že sa bude 50% podieľať na mojich stratách. Čo by sa stalo ak by som dosiahol stratu 5001 neviem a dúfam, že to ani nezistím. Predpokladám že by ma broker stopol a navrhol zrušenie účtu s výberom zbytku v pomere 50:50, alebo navýšenie účtu už bez jeho spoluúčasti.

No ale ak vy tvrdíte, že bonus nie je bonus a účet sa len tvári že je na ňom dvojnásobok vkladu tak to bude asi tak...

Pekný deň.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Neviem kde s touto temou tak to hodim sem.
Bratranko co chce zacat s tckom hladal nejakych brokerov a natrafil na toto
mate s tym niekto skusenost?
www.caesartrade.com/400-percent-bonus
alebo je to len odzub?

Sice anglicky neviem, takze sa opytam priamo, skutocnej e to tak ze ked vlozi 1000 USD oni mu z nich spravia 4 000 s ktorymi mozeo bchodovat?
Mate niekto s takymi brokermi (pripadne konkretne s tymto skusenosti)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: ahoj :)

Terms of Offer
Podminky nabidky

1. The Bonus is Redeemable after the specified volume has been met.
Bonus je vyzvednutelny po zobchodovani urciteho volume.

2. You cannot withdraw your profits unless Volume requirements are met.
Nemuzete stahnout sve profity, dokud daneho volume neni dosazeno.

3. The volume calculation is the bonus granted divided by 10, or Bonus issued / 10 = Lots required for trading.
Volume kalkulace je nasledujici udeleny bonus/10 = pocet lotu, ktere je treba zobchodovat

4. The Company reserves the right to cancel the bonus and profits earned from said bonus when it is determined that the client has attempted abusive trading practices in an effort to unfairly take advantage of our 400% offer. Some examples of this include but are not limited to: Individual hedging in a single account; Individual hedging in multiple accounts; Team hedging in multiple accounts; trading in a manner that is obviously meant to only meet the bonus withdrawal volume requirements (i.e. - A trader with a history of trades for average duration of a few days suddenly executes multiple lot trades whose duration is under one minute).

Spolecnost si rezervuje pravo zrusit bonus a zisk z nej, kdyz usoudi, ze se klient pokusil nabidku neferove zneuzit. Nektere priklady takoveho chovani (nikoli vsechny) jsou tyto: Individualni hedgovani na jednom uctu, individualni hedgovani na vice uctech, tymove hedgovani na vice uctech, obchodovani stylem, ktery ma za cil pouze splneni podminek a stazeni penez z uctu (napriklad obchodnik s obvyklou delkou obchodu nekolik dni provede mnoho obhodu v ramci jedne minuty).

This condition is considered to be accepted by a client starting from the moment of depositing bonus funds to his trading account.

Tato podminka je povazovana za akceptovanou v momente, kdy klient vlozi bonusove prostredky na svuj obchodni ucet.


No takze ve zkratce... nevim co je to za brokera, ale uz z tech podminek plus toho, ze umoznuje obchodovat v podstate jen CFDs je jasne, ze tenhle bonus muze pripadneho tradera vyjit dost draho. Docela jim i verim, ze ho s radosti traderovi na ucet pripisou, kdyz mu pak znemozni vybrat prostredky, dokud nezobchoduje alespon 400 lotu... cfd brokeri vetsinou urcujou poplatky pomoci spreadu... a pokud to jsou treba dva ticky na nakupu a dva ticky na prodeji = 4 ticky na lot tam a zpet a jeden tick je trba 10 USD, tak tu mame 40USD x 400 lotu (pro bonus 4000USD) =16000 USD, takze ten bonus trader danemu brokerovi zaplati minimalne ctyrikat a to pouze pri poplatku cca 40 USD za zobchodovany lot... nekteri brokeri to maji spread mensi, jini ho maji vetsi... vseobecne je placeni poplatku pomoci umeleho spreadu o dost drazsi varianta...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger,
tohoto konkrétně neznám, ani osobní zkušenosti s jinými podobnými nemám, nikdy bych jim nedal ani dolar, důvod je jednoduchý, je to byznys a ne charita, broker pracuje pro zisk, ziskem si ty a tvoje peníze, z logiky věci, tím že ti navýší základ, ti změní moneymanagement a umožní vyšší risk a rychleji stáhne o tvoje peníze, čekal bych že u něj budeš obchodovat proti brokerovi a jakmile ztratíš 1000 USD, co si vložil, tak ti zmrazí účet
nenapadá mi jediný normální důvod, proč by mi broker měl přispívat na trading

si už zkušený, tak tomu dotyčnému porad svého brokera

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Jen tak pro zajimavost, vite nekdo o futures brokerovi s nejakou platformou, kde kdyz mam naplanovany swingovy obchod, zadam rano vstup (napr. buy stop), SL, PT a muzu vypnout pocitac a jit pryc ?
Na forexu v metatrader toto jde bez problemu, na futures pouzivam momentalne ninjatrader, ale to musi zustat zapnuty pocitac a stejne se to musi hlidat (OCO vazba), aby napr. nespadlo internetove pripojeni....

(tedy jde mi o to, aby se po aktivaci obchodu automaticky zadal SL a PT i pri vypnutem PC)

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...