Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

Zdarec vsem z UK
trochu z jineho soudku ale take o brukerovi a o MM
zacal jsem obchodovat ER2 s uctem 5000 USD a postavil MM ze na kazdych vydelanych 3500USD jsem pridal , ci ubral jeden kontrakt, obchoduji jen 2 patterny z FinWin ktery filtruji a svym obchodnim planem ktery jedu sim u Infinity 3 mesice jsem na 5 kontraktech a mohu rici ze presto ze mam 68% uspesnost tak ted jiz koukam na kazdy obchod jako na "jeden a tentyz dle MM" at tam je skryto 2 nebo 5 kontraktu, snazim se tak trochu pripravit svoji psychiku az to prepnu do LIVE. Budeli zajem prilozim screenshoty, equity jak z backtestu tak ze simulacniho daytraidinku. Celkem je to 1,5roku backtestu a 50obchodu sim. Vysledek v sim byl z 5000 na 11 000 za 3 mesice :S az mne nad tim zustal rozum stat.
divam se na trh pod uhlem 361°

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobry den,chtel bych se zeptat jestli tu ma nekdo zkusenosti s firmou MB TRADING..?chtel bych si u nich otevrit live ucet,zatim jedu pres jejich demo uz jsem jich vyzkousel nekolik u jinych i nasel ruzne recenze na jine brokeri a jelikoz jsou no dealing desk a maji pomerne dobre poplatky z nekdy i nulovym spreadem hodne o nich premyslim jen mam trochu problemy spravne porozumet prikazum ktere maji i kdyz s anglictinou problemy nemam.A tuhle pomoc prave potrebuju nekoho kdo pres ne jede a mohl by mi spravne vysvetlit prikazy....dekuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Ahoj,
i já jsem dlouho hledal,chtěl jsem obchodovat hlavně DAX30,ropu ..,Taky jsem naletěl BJ (GCI).Nakonec jsem našel
reg. alternativu- Activtrades,dělají FX ,CFD a FUTURES a to i s mikroúčty a min. vklady, za min poplatky.Pro
začaátek myslím slušný broker.Nakonec posuďte sami.Čus (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lotus Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> i já jsem dlouho hledal,chtěl jsem obchodovat
> hlavně DAX30,ropu ..,Taky jsem naletěl BJ
> (GCI).Nakonec jsem našel
> reg. alternativu- Activtrades,dělají FX ,CFD a
> FUTURES a to i s mikroúčty a min. vklady, za min
> poplatky.Pro
> začaátek myslím slušný broker.Nakonec posuďte
> sami.Čus


Ahoj Lotus,
chcel som sa spytat na nazor na tvojho brookera. Mal by som okrem forexu obchodovat (tada sprtat) aj do S&P a DJ, teda do nejakych indexov pripadne komodit. Chcem zadavat limitne teda cakajuce prikazy. Je tam pri activtrades nejaky limit ako daleko mozes zadat cakajuci prikaz, alebo aj PT a SL? napr. u X-TB je pre EURUSD vzdialenost prikazu od aktualnej ceny 5pip a u DJ 15pips a S&P 30pips, co ma v pripade indexov dost obmedzuje. pri EURUSD je to v pohode tych 5pip. Tie micro ucty by sa mi na zaciatok pacili (kvoli psychologii ako to budem znasat :) )
alebo nepoznas este nejake brookera s micro uctami a s takymi podmienkami ako som pisal? rychlost pri realizacii prikazov beriem za samozrejmost.
Diky za odpoved, s pozdravom
robo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mr.Cook:

FIO je v ČR velmi solidní a spolehlivý broker,jsem u nich hodně let vše absolutně bez problému.Samozřejmě je otázkou co přesně od nich očekáváš, co budeš a v jaké frekvenci obchodovat.Tak asi jako u všech brokerů v ČR jsou vyšší poplatky za obchod,live data za příplatek,takže je to spíše broker na poziční obchody.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...