Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

Augi: Při výběru brokera by sis měl také vybrat, jestli chceš jen realizovat obchody, nebo aby ti i dával tipy k obchodování. Nejlevnější poplatek nemusí být všechno :) Může se stát, že obchodníkovi spadne obchodní aplikace... a v té chvíli je dobré mít možnost realizovat třeba nahrávaný pokyn. Což se u zahraničního obchodníka může dělat docela špatně...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

JiKos Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> jsem úplný začátečník. Zatím sbírám info a
> studuji. Uvažuji o pozičním obchodování futures.
> Přivítal bych typ na dobrého brokera, nízké
> poplatky, obsluha (pokud možno) v češině.
> Má někdo zkušenosti s BROKERJET, (ten má ale
> obsluhu v angličtině :S).
> Děkuji
>
> Jirka K.

Ahoj,
takze k tvemu dotazu, to co uz psal Petr. Na brokera mas casu dost, napred je dulezite vytvorit nejaky plan na zaklade backtestu a paperu a potom si muzes vybirat brokera.
Co se tyce brokerjetu, tak jejich platforma je normalne i v cj.
Jinak co se tyce k tomu brokeru, pokud jiz chci obchodovat tradingem a zivit se jim, bylo by prihodne pridat k tomu anglictinu, protoze pokud bych mel srovnat sluzby USA a CZ brokeru, tak mnohem lepsi podminky mas v USA.
A vymluvy jako ze anglictinu se nechci ucit, protoze je nudna a radsi se spokojit s nejakym ceskym brokerem, kde jsou velmi vysoke poplatky (to je muj nazor), tak at se radsi venuje necemu jinemu.
V dnesnim svete, pokud chcete uspet v jakekoliv oblasti anglictina by po psychologii mela patrit na druhe misto na vasem seznamu.

MfG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nezbyva nez souhlasit. Anglictina je jazyk traderu. Alespon zaklady jsou potreba.
Prave jsem zkouknul tabulku poplatku za futures u Brokerjet a chtelo se mi brecet. Obchoduji cca 200 kontraktu tydne za maximalne 20% cen poplatku ,nez jake nabizi Brokerjet. Nemam osobni zkusenosti s ceskymi (radoby) brokery ,ale to co vidim mi staci k tomu,abych se jim zdaleka vyhnul. Exekuce, poplatky ,spokojenost zakazniku i moje , customer service a jednani na velmi osobni urovni mi nedava jinou moznost ,nez zustat u osvedcenych Brokeru v USA .
Infinity , Transact ,Thinkorswim , TradeKing ,Scottrade ,Interactiv Brokers ,HotSpot FX Rules!!!
(tu)

Ray

Neni money management , neni trading plan , neni disciplina........neni peniz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, již asi rok studuji, backtestuji, papertraduji...začátkem příštího roku bych chtěl začít live trading, jelikož se mi při papertradingu již nějaký čas vcelku daří. Už mám pocit, že je třeba se posunout dále. Mám jen nějaký blok-vím, že je to asi nesmysl-bojím se všechny svoje těžce uspořené peníze poslat jen tak někde do Ameriky-do neznáma. Pořád ve mně hlodá pochybnost, co když se někde zatoulají, zavře se za nima voda... Možná píšu proto, aby mě někdo řekl sám, že je to blbost a má vše bez problémů vyzkoušené a není se čeho obávat. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lumik,
dobrý dotaz, ale 100% jistotu ti myslím nedá nikdo, reálně ani nemůže. je potřeba ty rizika minimalizovat, např výběrem spolehlivého brokera, kterých je tady na fóru hodně ... Open E Cry, IB, Mirus, Infinity atd ... podívej se třeba na elitetrader.com .. vyber si, co ti bude vyhovovat, platforma, jednání apod. také podle čeho na čem testuješ a pak pro fundování účtu postupovat dle jejich instrukcí.

btw: osobně mám vyzkoušené Open E Cry a celé založení účtu i s posláním peněz, připsáním na účet u brokera za 4 dny


M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,
dostal jsem se k XTB asi jako mnoho lidí přes soutěž o auto. Ca rok jsem testoval demo a pak přešel na reálný účet s nejnižším možným vkladem a nejmenším obchodem, tedy 20000,- CZK a 0,1 LOTu.
Důvody: snadné zřízení účtu, komunikace i SW v češtině (MetaTrader) a možnost přijít pouze o 20000,-
Obchoduji pouze EURUSD, kde je spread 2ticky, to je dobré a vklad pouze 20000 je asi nejlepší na trhu. Podotýkám, že nevěřím na mýtus o podfinancování. Pokud máte systém, který generuje třeba jen 12 ticků dennně je z Vás za "chvíli" milionář. Jde o to si vyzkoušet na vlastní kůži co to je když přicházíte o svoje peníze obchodem nad kterým zůstává rozum stát. Nemám zkušenost s jiným brokerem, ale mě naprosto tento vyhovuje a já jej pro podobný účel mohu jen doporučit. (záměrně píši jen pro tento, jiný jsem nevyzkoušel a nemohu opravdu soudit).

Panují zde v diskuzi řeči, že XTB upravují ceny atd. Nevěřím! A osobně jsem nikdy nic takového nezaregistroval, ono taky kdo by něco takovýho kvůli obchodu za pár stovek dělal.... jinak doporučuji přečíst si něco a pak přijdete na to, že trading je nemilosrdná krutá a devastující hra, která nemá slitování s vůbec nikým. Důvod 2: když jeden prohrává druhý vyhrává, tedy to že na vás vyděaljí znamená, že na druhém hráči prodělávají. Všichni chceme vydělat a když se najde někdo, kdo ty peníze dá, tak o ně přijde. Trading je živ z davů jako jsme my a pokud budete na parketu a dáte někam SL, tak si na něj dalších tucet obchodníků udělá zálusk a dá si ho jako zákusek. Je třeba všechny porazit ale hlavně sám sebe...


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...