Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

Ahoj,
ctu, vidim a slysim, ze vsichni obchodujou a maj software a ucty u firem v Americe. Ja jsem si taky stahnul demo verzi (Ninja) a zadal o bezplatna data pro testovani (Zen-Fire, Barchart, Mirus, Open Tick) ale vsichni po me chteli zalozit ucet a fundovat ho cca $2500. Pouze Gain mi dal FX data zdarma. To same jsem udelal v cechach u Erste (Market Access, kde se da obchodovat FX, komodity, CFD, ...) a ejhle - vsechno zdarma ... nechteli po me NIC (platforma zdarma, data zdarma, druhy demo ucet na testy zdarma, komise dobre, ...). Sice me Ninja nadchnul pro svoji jednoduchost a vymakanost ale porad nevim proc jste vsichni v Americe. Unika me snad nejaka dulezita drobnost, proc bych tak mel udelat i ja a nacpat vsem penize predem?? Zkousel jste nekdo zustat v Cechach??
Diky za nazor a radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pajus,
všechno je otázkou priorit a ceny ... tj pokud víš, co chceš obchodovat a kolik do toho investovat, tak si to porovnej s nabídnou a sám uvidíš, co je výhodnější
pokud začínáš a chceš pouze data na testování, tak neni potřeba zakládat hned účet, na výběr brokera máš času dost ... jestli se nepletu, tady na webu je hodně lidí co jedou bezplatné demo Ninja a Zen-fire, takže bych začal u toho ..
jinak velké rozdíly jsou v poplatcích a službách za ně nabízených, ale Erste neznám a ani si ty neuvedl kolik jsou ty "komise dobré", ani co vlastně chceš obchodovat ...tak těžko soudit

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim.
obchodujem realne asi rok. Sam cez colosseum a platformu Strategy Runer. Koli poplatkom rozmyslam nad inym brokerom, tiez vobec neobchodujem podla ich analyz ( uspesnost cca 20% pokym som to sledoval)
obchodujem hlavne ropu, euro, S&P, zemny plyn ( ucet cca 50t. $) intaday aj pozicne .
od brokera by som chcel hlavne niske poplatky ( tak ako som sa docital na financniku cca 5$ je super).
od platformy - prehladne a jednoduche obsluhovanie, moznost pouzivania vsetkych najpouzivanejsich indikatorov
bol by som rad keby sa na tej istej platforme dalo aj backtestovat a jednoducho si dohrat historicke data. je pre mna dolezite (pretoze niesom moc technicky zrucny) aby platforma nastavovanie prikazov a testovanie strategii bolo jednoduche a prehladne. racej si zaplatim rozumnu cenu za pohodlie.
Budem velmi vdacny ak mi poradite co by bolo pre mna vhodne - nechce sa mi skusat dema naslepo.
diky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tony5,

pokud rok obchodujete se Strategy Runner a jste s platformou spokojený, tak proč prostě jen nejdete k zahraničnímu brokerovi, který nabízí Strategy Runner? Celá řada těch seriózních tuto platformu nabízí (nemám osobní zkoušenost, ale neslyšel jsem o ni nic špatného). Hned budete mít situaci vyřešeno - stejné podmínky a nižší komise ...

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dakujem za odpoved.
Strategy Runer je v pohode, vadia mi len dve veci a to ze pokyny sa vzdy so skoncenim obchodovania zrusia 23.00 a ked sa otvory novy den musim nastavovat nove stopky( je urcena len na Intraday ja obchodujem aj pozicne ). dalej sa v tejto platforme neda backtestovat.
a stoji ma cca 800$ rocne aj s live datami.
chcel som najst nieco co mi bude vyhovovat vo vsetkom co potrebujem. chcel by som si vyskusat par platforiem a rozhodnut sa tak aby som uz nemusel nikdy menit. Vo vasej knihe (alebo na nete ) som cital ze vybrat si brokera je vyber na cely zivot.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ray.

Dakujem za radu. InfinityFutures si pozriem. Este sa chcem opytat ci nepoznas nejaku platformu ktoru by som si este mohol vyskusat a porovnat, pretoze rad by som strategy runer s niecim porovnal. Najradsej by som pouzival na obchodovanie a backtestovanie tu istu platformu a tiez by som bol rad keby mi nastavene prikazy ( hlavne sa jedna o STOPKY ) ostavali do druheho dna - pri strategy runery sa mi zmazu.

Tony

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tony5:
Příkazy se ti zruší, protože je máš nastaveny jako denní. Typ příkazu GTC (Good Till Canceled) ti v trh visí tak dlouho, dokud jej sám nestáhneš. Takže chyba není v programu, stačí nastvait typ příkazu, většinou je automaticky nastaven typ denní.
Jinak k tomu brokerovi. V dnešní době již téměř každý broker nabízí časově omezené demo své platformy, stačí jen pohledat na jejich webových stránkách, popř. napsat mail. Pozor! Neplést si exekuční platformu a analytický software. Přes exekuční platformy nelze backtestovat. Existují softy, které kombinují obě možnosti, např. na finančníkovi zmiňovaná Ninja nebo Sierra. Sám obchoduji přes platformu Strikera a backtestuji přes Ninju. Exekuční platformu od Strikera (OEC) mohu tedy doporučit, na jejich stránkách lze stáhnout demo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pajus kucera : Jdi do hloubky ! SR u brokerjet sice fajn, ale víš přes koho tě pouští na trhy ? Ty - brokerjet- nějaká spřízněná ecetra Central European e-Finance AG a . . . . Saxo Bank :D. To mluví samo za sebe. A co poplatky !!! Stáhnou z tebe kůži za živa. Až ti bude Saxo manipulovat s daty, děkuji nechci. Viděls v platformě žlutá okna , co tě nepustí do obchodu, mluvil jsem s chlapem od nich, jenom čuměl a dělaal blbého, že neví o co jde. :D

to tony5 : to fakt platíš ty jejich nehorázné poplatky? 40 či 80 usd RT per contrakt. Pak se nedivím, že mají reklamu na každém veřejném WC :) a jsou vydávání za naprosté jedničky. I jejich masage mám již za sebou :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to všem: Striker - dobrá volba i Petr s Tomášem s nima obchodovali, nevím zda ještě obchodují ? viz. info na finančníku či jejich knize. Já sám jsem s nimi v kontaktu nic mi nenutí odpovídají do druhého dne a demo SOL mám poněkolikáté a pozor podporují Sierru, bohužel ne Ninju. Vážně o nich uvažuju na live. Komise kolem 5 USD RT na kontrakt. :D (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...