Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Již jsem zde jednou psal, že jsem prodělal 5000 USD, ale bylo to mojí vinou, nikoho jiného. Obchodoval jsem se společností ACM a používal grafiku od Fiba. Obchody mi v malém celkem šly, ale jednou jsem zkusil větší a bylo smluveno, 5000 USD je málo. Jinak než jsem odeslal peníze na účet ACM vše jsem si prověřoval a vše bylo v pořádku ( obchodní rejstřík společnosti, sídlo v Ženevě, cesta spojení přes servry, banky, historie a další ). Dalo to celkem dost práce, ale nemohu na společnost říci nic špatného. Platformu mají triviální, grafiku mizernou, nicméně za celý rok nespadla ani jednou a příkazy jsou vykonávány okamžitě po zadání za cenu, která je zobrazená. Live chat rovněž funguje, rovněž i telefonické a mailové spojení a to kdykoliv. Zbytek peněz co mi zůstal na účtu mi po žádosti poslali do tří dnů na účet. Pouze zřízení účtu trvá déle a je třeba odeslat řadu dokumentů a to i o ověřených u nás na úřadech.Pokud se vrátím k obchodování, pak s touto společností.
Ivo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivo,
díky za info, já už u nich mám vše vyřízené, prozatím neobchoduji, ale z jednání jsem měl podobné pocity jako Ty. Jen jsem chtěl vědět jestli náhodou nemá někdo něco proti firmě jako takové, např. z hlediska serióznosti. Grafika a ani indikátory mě nezajímají, podstatné, je že platforma jede, zkoušel jsem demo a teď mám tedy potvrzeno, že podobně jede i Live. On ten pips k dobru proti jiným brokerům udělá hodně :-)))
Adraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

P.S.: Dneškem u mě asi CMS skončil. Měl jsem podle svého systému otevřené pozice na short na EurUsd (už od včerejška), s tím že je případně před daty zruším. Data výrazně proti dolaru, trh stojí 10 min skoro na místě, zrušit pozice plno času, VT nejede ... a je to v prdeli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To dzink
Jedu na standardní loty a jsem mírně nas....i když problémy mají všichni na CMS..mluvil jsem s kolegou v N.Y., údajně jim brzo ráno N.Y. času "vyhořel" centrální server,kde mají všechno...včetně sítě, Reuters,www, vlastní sítě, účty atd. Snažili se prý zprovoznit alespoň část, ale asi bezúspěšně...Človek si musí zachovat především na FX klidnou hlavu, ale poslední dobou mne ser....Od té doby co se začali drbat ve VT a přišli s verzí 1.7.7 se jim to nějak drbe...A asi by to taky chtělo na Empire S.B. udělat revizi elektriky v celém baráku..:-)..přeci je to jen starý věžák..:-)..Teď je euro někde na 1,2150, takže alespoň mne uklidňuje, že to tak skokové po zprávách není..( i když už bylo někde kolem 1,2170...). Nejde-li o život, jde o ............ :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid: pak jsou parta amateru. Kazda banka ma pro svuj dealing zalozni prostory a vybaveni a v pripade problemu se proste presunou a jedou dal. Downtime nemuze (a nesmi byt) dyl jak radove par minut. Neverim, ze by to takhle velky brokeri nemeli. Vzdyt nic jinyho nemaj na starosti nez aby jim to fungovalo :) Ma to kazda vetsi (nejen) financni instituce, existujou na to standardy...
Tohle je sileny a deje se to po nekolikaty. Nezda se mi to. Pokud oni sami se tim v podstate zivi a tohle se jim stane, pak pujdou brzy do kytek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...