Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

České daně z komoditních obchodů


Doporučené příspěvky

sn50

Nevím zda bych tím neporušil pravidla zdejší diskuse, protože se jednalo v podstatě o konkurenční server. Nicméně přednášel to pán, který je zmíněný v tomto příspěvku na finančníkovi www.financnik.cz/forum/read.php?13,11508,91281#msg-91281. Tak snad tato informace a google pomohou.

Jinak ta problematika daní je opravdu složitá a já jsem si ten seminář zaplatil hlavně proto, abych si udělala představu co to vůbec obnáší a na co si dát pozor, což zmíněný webinář splnil. Navíc se to pořád mění, takže se moc nedivím, že tady žádný článek na toto téma není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky, 'strejda google' po delsim hledani pomohl. Predpokladam, ze kurz se konal cca pred rokem, je to tak? Skoda, vypada to, ze uz zadne jine kurzy na toto tema vypsane nejsou. Minimalne ne na tom portalu. Kdyz by nekdo o nejkem vedel, rad bych se take dozvedel... (klidne soukromou zpravou, abysme nahodou neporusovali pravidla :)).

Nicmene, zda se mi, ze pravidla hry se sice trochu meni, ale zakladni veci zustavaji stejne. Ty by mohly byt nekde shrnuty. Na tohle tema je fakt tezke se nekde neco kloudneho docist. A vlakna v podobnych forech byvaji mnohdy plna zavadejicich informaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...